Beyazköşk Lonca aranıyor

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kryjeolas
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Beyazköşk Lonca aranıyor

Mesaj gönderen Kryjeolas »

Öncelikle Merhabalar,5 yıldır oyuna girmeyen ben nostalji olsun diye tekrardan başlamış durumdayım :), fakat gel gelelim ne bir tanıdıgım kalmış nede loncamdan her hangi kimse.Beraber vakit geçirebileceğim bir loncaya ihtiyacım var acaba alımı olan bir lonca bana dönebilirmi?

Teşekkür ederim iyi günler.

-Beyazköşk 49 kıyamet büyücü,49 savaşçı
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Re: Beyazköşk Lonca aranıyor

Mesaj gönderen BlueGate »

Merhaba Kryjeolas,

Beyazköşk sunucusu diğer sunuculara göre daha kalabalık ve aktif bir sunucu lonca bulma konusunda bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum, daha fazla kişi ile tanışıp bu problemi çözebileceğinize inanıyorum. Şansınız açık olsun. ;)
Kryjeolas
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

BlueGate yazdı: 07 Ağu 2019 00:13 Merhaba Kryjeolas,

Beyazköşk sunucusu diğer sunuculara göre daha kalabalık ve aktif bir sunucu lonca bulma konusunda bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum, daha fazla kişi ile tanışıp bu problemi çözebileceğinize inanıyorum. Şansınız açık olsun. ;)
Teşekkür ederim! Bir haftadır önüme gelen her online oyuncuya yazıyorum fakat hala bir şans yok :)
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen BlueGate »

Kryjeolas yazdı: 07 Ağu 2019 17:26

Teşekkür ederim! Bir haftadır önüme gelen her online oyuncuya yazıyorum fakat hala bir şans yok :)
Pes etmeyin zira lonca işleri aile ilişkilerine benzer ailenizden birine nasıl güveniyorsanız bir loncaya katılıp ailenin bir üyesi olduğunuzda da böyle olacaktır. Sizi tanımadıkları için böyle şeyler oluyordur umarım en kısa sürede güvenilir kişilerden oluşan bir loncanın kıyamet neferi olursunuz ;)
Kryjeolas
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

BlueGate yazdı: 07 Ağu 2019 17:39
Kryjeolas yazdı: 07 Ağu 2019 17:26

Pes etmeyin zira lonca işleri aile ilişkilerine benzer ailenizden birine nasıl güveniyorsanız bir loncaya katılıp ailenin bir üyesi olduğunuzda da böyle olacaktır. Sizi tanımadıkları için böyle şeyler oluyordur umarım en kısa sürede güvenilir kişilerden oluşan bir loncanın kıyamet neferi olursunuz ;)
İlginiz için tekrardan teşekkür ederim,bakalım ne olacak henüz pek umut yok :) Sağlıcakla
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

neden bu kadar resmi bir yazışma geçmiş :d . neyse kardeş , eğer ışınlanmalık lonca arıyorsan ve lodossan loncama alabilirim . aktif oyuncusu yok çünkü loncada sadece benim hesaplar var , ben de girmiyorum .