Beyazköşk'ten Eminönü'ye - Sorular

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Türk Harekat Timi

Beyazköşk'ten Eminönü'ye - Sorular

Mesaj gönderen aydineray »

Merhaba,

Oyuna başladığım ilk zamandan beri Beyazköşk'te oynuyorum. Belki hatırlayan vardır, "Raunn", "Raun", "RaunxŞifa" ve "Bagatur" karakterleriyle oynadım.

Beyazköşk'ün çok tenha olması sebebiyle Eminönü sunucusunu ve piyasasını kontrol etmek amacıyla Eminönü'nde karakter açtım. Her durum için, elimde bir karakter olması sebebiyle orada da "Raun" isminde karakter açtım.

Sunucu değişikliği satın almayı düşündüm lakin Beyazköşk'te bir mazi var ve hem onu değiştirmek istemedim hem de yeniden karakter geliştirerek oyunun ruhunu tekrar yaşamak istedim (ki bu günlerde 0'dan tanımadığın ortamda gaffar, kenan, tılsımlar vs tekrar kasmak korkutucu olabiliyor).

Sunucu hakkında bazı sorular sormak istiyorum.
  • Beyazköşk'ün durumu çok iyi değil, Eminönü'nde "gaffar" veya "grup bölgeleri"nde grup bulmak zor mu?
  • Piyasa beyazköşk'e göre nasıl?
  • Diğer sunuculara göre daha kalabalık oluyor, insanlar nasıl, yardım ediyorlar mı?
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Türk Harekat Timi

Re: Beyazköşk'ten Eminönü'ye - Sorular

Mesaj gönderen aydineray »

Bu arada, belli başlı bosslara yardım ederseniz çok sevinirim. Yoksa tek başına yapmak oldukça zor oluyor :(
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
Kullanıcı avatarı
ScouT13Rcc
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen ScouT13Rcc »

Öncelikle Raunn ismi ile hatırlıyorum seni sonrasındakilerde pek dikkat edememiş olabilir oyun bizim oynadığımız dönemde çok fazla kalabalıktı ki sende hatırlıyorsun :)

Bende ilk beyaz köşkte oynuyordum Kardeş loncasındaydım o zamanlar 2008 2011 Dönemlerinde.

Bizde 3 kuzen yeniden başladık Eminönü kalabalık olduğu için ve her telden insan var illaki halen ama eğer oyuncu istiyorsan Gelebilirsin hatta benimde karakterim hala Beyazköşkte Full Yücelen set 49 Savaşçı aktarsam mı aktarmasammı ikilemindeyim 50 Tl ye değip değmeyeceği konusunda kararsızım yani sonuç itibari ile level kolay kasılıyor.

Ama Beyaz köşk piyasası hakkında biraz bilgi verirsen madenleri aşağı yukarı çoğunu sana söyleyebilirim dostum. Ayrıca Diğer bütün grup bölgelerindeki itemler efsunlar karaköyde tamamen etkisini yitirdiği için çok fazla kendini korkutma o konuda.

İstediğin zaman Grup Bölgesi biraz uğraşmayla buluyorsun oyuncu sayısı canlı olduğu için.
Hepimiz Agâh’da Doğmadık mı ?

Hancock{59} - Cortex{59} - Lieutenant{59}

Alparslantürkeş{44} - ABİK{49} - Osmanpamukoğlu{52}
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Yardım edenler var ama keyifleri isteyince ediyorlar. Yine de ediyorlar hiç yoktan iyidir. :D Yeşil, kadim, gong, sığınak, migrat, çt, hol görevlerim duruyor benim. Henüz onları yapamadım. Delicesine yardım edenler yok tabi ama arayınca yardım zorda olsa bulunuyor diğer sunuculardan kalabalık olduğu için Eminönü sunucusu. Karaköy'e geçemedim daha. Karaköy'de yardımlaşma nasıldır bilemiyorum.
Kullanıcı avatarı
UluBilge
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen UluBilge »

Skull yazdı: 31 May 2019 04:23 Yardım edenler var ama keyifleri isteyince ediyorlar. Yine de ediyorlar hiç yoktan iyidir. :D Yeşil, kadim, gong, sığınak, migrat, çt, hol görevlerim duruyor benim. Henüz onları yapamadım. Delicesine yardım edenler yok tabi ama arayınca yardım zorda olsa bulunuyor diğer sunuculardan kalabalık olduğu için Eminönü sunucusu. Karaköy'e geçemedim daha. Karaköy'de yardımlaşma nasıldır bilemiyorum.
Görevlerini yapamadıysan Gong, miğrat, sığınak ve hol görevlerine yardım edebilirim.
ALOAZRAİL ALoAzraiL ALooAZRAİL Sebüktegin Aprınçortigin TEVEKKÜL ITEVEKKÜLI Orduluxbüyücü

Eminönü 2008 - ....
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
UluBilge yazdı: 06 Haz 2019 14:48
Skull yazdı: 31 May 2019 04:23 Yardım edenler var ama keyifleri isteyince ediyorlar. Yine de ediyorlar hiç yoktan iyidir. :D Yeşil, kadim, gong, sığınak, migrat, çt, hol görevlerim duruyor benim. Henüz onları yapamadım. Delicesine yardım edenler yok tabi ama arayınca yardım zorda olsa bulunuyor diğer sunuculardan kalabalık olduğu için Eminönü sunucusu. Karaköy'e geçemedim daha. Karaköy'de yardımlaşma nasıldır bilemiyorum.
Görevlerini yapamadıysan Gong, miğrat, sığınak ve hol görevlerine yardım edebilirim.
Gongu hallettim. Sığınak, migrat, çt, hol görevlerim kaldı. Hepsi toplasan 3-4 saat falan sürüyor. Vaktin varsa yardıma hayır demem. :D Ben tüm gün pc başında olduğumdan genelde oyunda olurum. Sen ve yardım edecek arkadaşların ne zaman müsaitseniz o zaman yazarsın. Oyundaki nickimde Skull. Büyücüyüm.
Kullanıcı avatarı
hakan
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen hakan »

ScouT13Rcc yazdı: 29 May 2019 10:11 Öncelikle Raunn ismi ile hatırlıyorum seni sonrasındakilerde pek dikkat edememiş olabilir oyun bizim oynadığımız dönemde çok fazla kalabalıktı ki sende hatırlıyorsun :)

Bende ilk beyaz köşkte oynuyordum Kardeş loncasındaydım o zamanlar 2008 2011 Dönemlerinde.

Bizde 3 kuzen yeniden başladık Eminönü kalabalık olduğu için ve her telden insan var illaki halen ama eğer oyuncu istiyorsan Gelebilirsin hatta benimde karakterim hala Beyazköşkte Full Yücelen set 49 Savaşçı aktarsam mı aktarmasammı ikilemindeyim 50 Tl ye değip değmeyeceği konusunda kararsızım yani sonuç itibari ile level kolay kasılıyor.

Ama Beyaz köşk piyasası hakkında biraz bilgi verirsen madenleri aşağı yukarı çoğunu sana söyleyebilirim dostum. Ayrıca Diğer bütün grup bölgelerindeki itemler efsunlar karaköyde tamamen etkisini yitirdiği için çok fazla kendini korkutma o konuda.

İstediğin zaman Grup Bölgesi biraz uğraşmayla buluyorsun oyuncu sayısı canlı olduğu için.
Kardes loncasinda miydin hala loncadan birilerini gormek guzel
Evolation Kardeşxhakannnn
Kullanıcı avatarı
iautr
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen iautr »

Arkadaşlar şifacımın saate gitme görevi var. eski telefon ve yaralı meral yapıldı. 3 gündür uğraşıyorum saate götüren yok gidende yardım etmiyor yolda ölüyorum. Yardım edebilecek birisi var mı?
MelihSah
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen MelihSah »

Grup bölgelerinde sadece gaffar için biraz ugraşmn gerekebilir onun haricindeki bölgeler için işin kolay. Piyasaya gelecek olursak bazen uçuk bazen güzel bugün 100m olan maden 1 hafta sonra 200-250m oluyor 1 hafta sonra tekrar 100m oluyor yani çok oynuyor piyasa. Görevlerinede yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince