Ufak bir ziyaret

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IKVFan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Re: Ufak bir ziyaret

Mesaj gönderen IKVFan »

CaptainATX yazdı: 22 Tem 2019 11:25 O zaman şöyle yapalım, duyanlar duymayanlara söylesin, bu hafta bir gün Eminönü sunucusunda oyunu bırakan bırakmayan herkes toplanalım bir sohbet edelim. Ne dersiniz?

Hoşgeldin CaptainATX!
İKV sevgisini ve özlemini her fırsatta dile getiren yüreği güzel insan.
Güzel kitlemizin,bu zor,ayrışmaya ramak kala zamanlarda sizin gibi değerlerin birleştirici hamlelerine,oldukça ihtiyacı var. :relaxed: Ne de güzel olur.
Şimdiden söleyim,duyurusunu geçmekse benim için oldukça keyifli olacak.
:yum:
İstanbul Kıyamet Vakti Fan Sayfası

• Oyunumuz İle İlgili Haberler,Anketler.
  • Oyun İçi ve Dışı Sizlerden Gelenler.
  • Günün Sorusu vb. Etkinlikler.
Kullanıcı avatarı
Materyalist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Materyalist »

Eski dostları göreyim demişsin bi nerullu görmüşsün o da bizi görecek mi atx başkan
Oyunda farklı sunucularda adımı kullanan 2 karakter var ve 2'side değilim.
Bu karakterlerin neden ve niçin adıma hesap açtığını bilmiyorum bilginize.
Kullanıcı avatarı
Edna
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Edna »

Hoş geldin abi. Yaklaşık on sene evvel bana attığın tekmeyi unutmadım. GM hesabıyla adam dövmek kolay. Hele günü gelsin, bir keskin kılıçla karşında duracağım. Paslandık belki, ama uslanmadık.

Sevgiler...
Edna (2007-2019)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

CaptainATX yazdı: 22 Tem 2019 11:25 O zaman şöyle yapalım, duyanlar duymayanlara söylesin, bu hafta bir gün Eminönü sunucusunda oyunu bırakan bırakmayan herkes toplanalım bir sohbet edelim. Ne dersiniz?
2 yıldan fazladır girmediğim İKV’ye bende giriş yaparım o zaman Ahmet abi :)
Konu takibimde askerden sonra bilgisayarımı kurmaya vaktim bile olmadı bu bahaneyle onuda yapıcaö gibi görünüyor 😂
Güzel bir kitleye oluşulur mu bilemem Ahmet abi tam tarih netleşince Eklinlik Takviminde Kaptanın Ziyareti diye bir etlinlikte oluşturabilirsiniz sayın GameMaster arkadaşlarım 😊😂
Sevgiler.
KindarV2
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen KindarV2 »

Merhaba sevgili dostlar,

Forumu takip edenler listesinde ben de varım. Takip mesafesini biraz fazla tutmuş olacağım ki Kindar'ın forum şifresini hatırlayamadım. :relaxed: Fakat Kaptan'ın organizasyon teklifi oldukça heyecan verici. Ben de katılmak için günü ve zamanı takip ediyor olacağım.

Buraya da organizasyonun anlam ve önemini belirten bir hashtag bırakıyorum. Sevgiler.

#GoodOldDays

Kindar
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen resp0nse »

Ahmet dayı hoşgeldin :*

Yaklaşık 3 yıldır sanırım girmiyorum uzaktan forumu takip ediyorum sadece(Nasıl bir illet ise bırakamıyoruz :relieved: )

Günü belirlenirse orada olmaya çalışacağım akşam olursa daha iyi olur mesai sonrası.

Sancak Sunucusu: ORHANBEY / reSpOnSe
2006-2016
İstanbul Kıyamet Vakti Neferi
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen CorporalKane »

Seni burada görmek çok güzel Ahmet bey. Ömrünüz uzun olsun. İkv ye olan bağlılığınız hiç bitmesin. Keşke sizi ikv ekibinde yine görebilsek. Ekipte göremesekte sık sık böyle ziyarete gelin. Hatta oyuna kalıcı olarak başlayın. Karaköyde milletle beraber item düşürmeye çalışın. Çevre yapın görevi olanlara yardım edin vs vs. Ama bizleri,forumu,oyunu asla bırakmayın. Nerullunda kulağını çekin hiç oyunla ve oyuncularla ilgilenmiyor. Foruma dahi uğramıyor. Ahmet arkadaşı kulağını çekerse belki kendisine çeki düzen verir. Eö sunucusunda buluşmak için tarih ve saati belirleyin lütfen.
Kullanıcı avatarı
KIZILTAMU
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Unruly

Mesaj gönderen KIZILTAMU »

Hoş geldin Kaptan :relaxed: Seve seve sohbete geleceğimizi söylemek isterim. Zamanı netleştirelim o vakit :relaxed:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

İyi fikir kaptan. O:-)
kedi
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

CaptainATX yazdı: 21 Tem 2019 18:00 Selamlar!

Yıllar sonra Eminönü sunucusuna girip şöyle bir eski dostları göreyim dedim. Bir kaç arkadaş sağolsun beni güzelce ağırladılar. Bunun yanında fake sanıp kovalayanlar da olmadı değil. Neyse, yıllar sonra Azul'u görmek bana büyük keyif verdi. Karaköy'de ise yeni düşmanlar bana hiç iyi davranmadı.

Sizleri seviyorum kendinize iyi bakın...
Hoş geldin öncelikle,

BOSS yardımları için el atabiliriz velakin bir ufak uyarıda bulunayım herkesten materyal alma :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: