Kuklacı'da yeniden başlama

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
dorukkerem1976
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Kuklacı'da yeniden başlama

Mesaj gönderen dorukkerem1976 »

Merhabalar aranıza katılmak isterim oyunda olan kimse var mıdır ?
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Retaliation yazdı: 08 Tem 2019 20:21 Merhabalar herkese.
Efendim uzun bir süredir oyunla bağımı koparmıştım. Gerek iş, üniversite ve üniversite değiştirmek için sınav ve acı haberini aldığımız Kürşat Bey'in ayrılığı vesaire derken yalnızca anılara sığındık. Lakin birkaç dost -sağ olsunlar- unutmamış mesaj atmışlar. Bendeniz de oyuna maalesef kısa süreliğine başlama kararı aldım. Yalnız kurt olarak yeni sunucu arayışına girmişken Muhammed (Plafect00) arkadaşımın mesajı üzerine fikrimi değiştirdim ve onunla beraber sıfırdan yaz boyunca karakter kasmaya karar verdik. Belki bize eşlik eden olur diye Kıyamet Günlükleri sayfasında da bir ileti paylaştık ve sevgili İsmet hocam (Newbie), Murat (BayTerapi) ve bana ozelden ulaşan DROCKEN hocamla beraber ekibi beşledik.

Sayı onemli olmamakla beraber, oyuna yeniden başlama hevesinde içinde bir ukde olduğunu düşündüğüm birkaç arkadaşa da buradan ulaşmak istedim. Ne kadar kalabalık o kadar iyi. :) Belirli şartlar, saatler ve koşullar altında dileyen arkadaşları da aramızda seve seve gormek isteriz. Şartlar:

• En fazla 49 seviyeye kadar gitmek
  • Haftada 3 ya da 4 gün, saat 21:00 ile 00:00 aralığında oyunda olmak
  • Telefon numaranızı bana ozelden yazmak
  • Kendi oluşturduğumuz senaryo benzeri çerçevede ilerlemek
  • Karakoy ile bağ oluşturmamak.

Not: Sunucu, uygun pazar ortamı ve aktifliğinden mütevellit Kuklacı olacaktır. Ayrıca ekibin gün içerisinde yaptığı aktiviteleri Kıyamet Günlüğü olarak paylaşılmak düşünülmektedir. Saat 21:00'da bugün başlayacağız. Yetişen olursa hep beraber başlayabiliriz.

Kendime not: Niye bu kadar geç saatte açtım ben bu konuyu!?

Esen kalınız.
Eski-herman kütük satılır :D :D
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

AHDElVEFA yazdı: 13 Tem 2019 00:22
Retaliation yazdı: 08 Tem 2019 20:21 Merhabalar herkese.
Efendim uzun bir süredir oyunla bağımı koparmıştım. Gerek iş, üniversite ve üniversite değiştirmek için sınav ve acı haberini aldığımız Kürşat Bey'in ayrılığı vesaire derken yalnızca anılara sığındık. Lakin birkaç dost -sağ olsunlar- unutmamış mesaj atmışlar. Bendeniz de oyuna maalesef kısa süreliğine başlama kararı aldım. Yalnız kurt olarak yeni sunucu arayışına girmişken Muhammed (Plafect00) arkadaşımın mesajı üzerine fikrimi değiştirdim ve onunla beraber sıfırdan yaz boyunca karakter kasmaya karar verdik. Belki bize eşlik eden olur diye Kıyamet Günlükleri sayfasında da bir ileti paylaştık ve sevgili İsmet hocam (Newbie), Murat (BayTerapi) ve bana ozelden ulaşan DROCKEN hocamla beraber ekibi beşledik.

Sayı onemli olmamakla beraber, oyuna yeniden başlama hevesinde içinde bir ukde olduğunu düşündüğüm birkaç arkadaşa da buradan ulaşmak istedim. Ne kadar kalabalık o kadar iyi. :) Belirli şartlar, saatler ve koşullar altında dileyen arkadaşları da aramızda seve seve gormek isteriz. Şartlar:

• En fazla 49 seviyeye kadar gitmek
  • Haftada 3 ya da 4 gün, saat 21:00 ile 00:00 aralığında oyunda olmak
  • Telefon numaranızı bana ozelden yazmak
  • Kendi oluşturduğumuz senaryo benzeri çerçevede ilerlemek
  • Karakoy ile bağ oluşturmamak.

Not: Sunucu, uygun pazar ortamı ve aktifliğinden mütevellit Kuklacı olacaktır. Ayrıca ekibin gün içerisinde yaptığı aktiviteleri Kıyamet Günlüğü olarak paylaşılmak düşünülmektedir. Saat 21:00'da bugün başlayacağız. Yetişen olursa hep beraber başlayabiliriz.

Kendime not: Niye bu kadar geç saatte açtım ben bu konuyu!?

Esen kalınız.
Eski-herman kütük satılır :D :D
:')
Resim
Kullanıcı avatarı
Materyalist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Materyalist »

Bu kaçıncı yeniden başlayış hepsinide denedik tekrar tekrar
Oyunda farklı sunucularda adımı kullanan 2 karakter var ve 2'side değilim.
Bu karakterlerin neden ve niçin adıma hesap açtığını bilmiyorum bilginize.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Materyalist yazdı: 13 Tem 2019 09:24 Bu kaçıncı yeniden başlayış hepsinide denedik tekrar tekrar
Haklısınız. Bizimkisi biraz farklı. Uzun vadeli değildir bizimkisi, tadına vararak birkaç ay sürecek olan bir projedir. 49-50 seviye son olacak. Karakterlerimiz şimdi 20 seviye. Başlayalı bir 6 gün oldu. İsterseniz dahil olabilirsiniz. :)
Resim
victory10
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen victory10 »

Özelden yazdım
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

dorukkerem1976 yazdı: 12 Tem 2019 21:49 Merhabalar aranıza katılmak isterim oyunda olan kimse var mıdır ?
Hala devam ediyoruz. Telefon numaranızı özel mesaj olarak atarsanız wp grubumuza dahil olabilirsiniz.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
BLITZKRIEG
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen BLITZKRIEG »

yola çıktım geliyorum beyler. :heart_eyes:
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

SaNCaKTaRIV yazdı: 15 Tem 2019 21:29 Pazar günü 14 Temmuz günü biraz Labirent'de biraz zorlandığınızı gördüm gereksiz bi kaç kişi sayesinde.Kuklacı'da eğer yardıma ihtiyacınız olursa xSANCAKTARx yazarak ulaşabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Bol şanslar :D
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            Retaliation
            Cin Sigorta Üyesi
            Cin Sigorta Üyesi

SaNCaKTaRIV yazdı: 15 Tem 2019 21:30
            SaNCaKTaRIV yazdı: 15 Tem 2019 21:29 Pazar günü 14 Temmuz günü biraz Labirent'de biraz zorlandığınızı gördüm gereksiz bi kaç kişi sayesinde.Kuklacı'da eğer yardıma ihtiyacınız olursa xSANCAKTARx yazarak ulaşabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Bol şanslar :D

Çok teşekkür ederiz hocam. Sizin gibi oyunculara henüz sunucuda rastlayamadık. :)
            Resim