Oyun Fuarı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Oyun Fuarı

Mesaj gönderen ismailaslan »

Merhabalar.
Herkese huzurlu mutlu sağlıklı günler dilerim. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan GameX 2019 Uluslararası Dijital Oyun Ve Eğlence Fuarı'na biz İstanbul Kıyamet Vakti oyuncuları olarak fuar aracılılığıyla bir araya gelsek kimler katılım sağlayabilir ?
Yada başka bir mekanda başka bir şehirde bi buluşma düzenlesek kimler gelir ? Cevaplarınızı bekliyorum.
Saygılarımla İyi Forumlar.
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Oyun Fuarı

Ek.
Çoğunluk katılım sağlarsa gerek oyunun durumu hakkında gerek tanışmak sohbet etmek amacıyla Developer Ekibinden Nihat 'Nerull' Özpay' Game Master ekibinden AhiEvran hala görevine devam ediyorsa AFRASiYAB ve diğer kalan kadroyla görüşme sağlayıp hem sohbet amaçlı hemde oyunun durumu hakkında aklında soru işareti kalan biz oyuncuların sorularına cevap bulabilmesi için bi ortam oluşur diye düşünüyorum. Tabi yönetici kadro buna olumlu veya olumsuz ne cevap verir bilemiyorum ama başlıca düşüncelerim bunlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

ismailaslan yazdı: 12 Haz 2019 15:00 Merhabalar.
Herkese huzurlu mutlu sağlıklı günler dilerim. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan GameX 2019 Uluslararası Dijital Oyun Ve Eğlence Fuarı'na biz İstanbul Kıyamet Vakti oyuncuları olarak fuar aracılılığıyla bir araya gelsek kimler katılım sağlayabilir ?
Yada başka bir mekanda başka bir şehirde bi buluşma düzenlesek kimler gelir ? Cevaplarınızı bekliyorum.
Maalesefki ben katılamam fakat katılacak olan arkadaşlar olabilir.Hem tanışmak kaynaşmak hemde oyun geleceği hakkında konuşma güzel olabilir.
Resim
erkanghetto
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ghetto

Mesaj gönderen erkanghetto »

Çok güzel düşünmüşsün eğer İstanbul içinde olursa kesinlikle katılırım 😃
TwiningS
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Yalnız fuara katılan şirketlerin çoğu ikv katıldığında orada yoktu. Sektör bile değişmiş.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

İstanbul ile aram nerden baksan 700km ama ciddi bir toplantı tüm yöneticiler gelirse gelirim ben.
Resim
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

Ne yazık ki fuar olmayacak :(
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Fuar açısından değil biz oyuncular da bir buluşma düzenleyebiliriz diye düşünüyorum :)
Resim
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Ben gelebilirim dostum istanbul'dayım
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Yönetimin imza atmadığı bir etkinlik, gerçekten kaideye değer etkin göstereceğini sanmıyorum. Yine de hevesinizi kırmak istemiyorum tabi..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: