SARSILMAZ'ın Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: SARSILMAZ'ın Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen SARSILMAZ »

Newbie yazdı: 29 May 2019 16:36 Merhabalar dostum Tılsım sunucusunda da tam gaz ilerliyorsun, şimdiden Parfüm düşürmeye başlamışsın tebrik ederim ':)

Eğer münasip görürseniz 0Dan Tılsım sunucusunda bende sizinle beraber oynamak isterim.

Takipteyim...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum.Tılsım sunucusunda mağlesef kendi açımdan bir düzen göremedim.Kendimin mutlu olmadığı bir şeyi başkasına öneremem.İnşallah ileriki zamanlar da davet edebilirim :)
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

SARSILMAZ yazdı: 29 May 2019 21:36 Merhaba arkadaşlar bugün 29 Mayıs Çarşamba B-)

Resim

Bugün büyücümle takılmaya devam ettim. :gun: :gun:
Çemberlitaş görevimi halledebilirsem Karaköy bölgesine girip 59.seviyeye doğru ilerleyeceğim. :muscle: :muscle:
Büyücü oynadığım sürede savaşçıya göre büyücünün daha sıkıcı olmayan bir karakter olduğunu anladım. :anger: :anger:
Tılsım sunucusundan herkese selamlar. :raised_hand: :raised_hand:

Bugünlük bu kadar. :crocodile: :crocodile:
Selam SARSILMAZ

Günlüğünü takip ediyorum kısa zamanda gayet güzel işler başarmışsın tebrik ederim. Belki oyun içinde karşılaşır isek sohbet etme imkanımız olabilir. ;)
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Newbie
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Newbie »

SARSILMAZ yazdı: 30 May 2019 21:17
Newbie yazdı: 29 May 2019 16:36 Merhabalar dostum Tılsım sunucusunda da tam gaz ilerliyorsun, şimdiden Parfüm düşürmeye başlamışsın tebrik ederim ':)

Eğer münasip görürseniz 0Dan Tılsım sunucusunda bende sizinle beraber oynamak isterim.

Takipteyim...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum.Tılsım sunucusunda mağlesef kendi açımdan bir düzen göremedim.Kendimin mutlu olmadığı bir şeyi başkasına öneremem.İnşallah ileriki zamanlar da davet edebilirim :)
Neredeyse bir çok sunucuda düzen yok diyebiliriz, Yolunuz Kuklacı sunucusuna düşerse yardımcı olmak isterim :blush:

Takipteyim...
Düşünmek için vakit kalmadı...
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
AhiEvran yazdı: 30 May 2019 23:20
SARSILMAZ yazdı: 29 May 2019 21:36 Merhaba arkadaşlar bugün 29 Mayıs Çarşamba B-)

Resim

Çemberlitaş görevimi halledebilirsem Karaköy bölgesine girip 59.seviyeye doğru ilerleyeceğim. :muscle: :muscle:
Büyücü oynadığım sürede savaşçıya göre büyücünün daha sıkıcı olmayan bir karakter olduğunu anladım. :anger: :anger:

Selam SARSILMAZ

Günlüğünü takip ediyorum kısa zamanda gayet güzel işler başarmışsın tebrik ederim. Belki oyun içinde karşılaşır isek sohbet etme imkanımız olabilir. ;)
GM yardım edecek. :scream: Şike var hocam. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 1 Haziran Cumartesi B-)
Bugün Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım. :white_check_mark: :white_check_mark:
Zorda olsa kaç gündür beklediğim çemberlitaş görevim için grup toplamayı başardım. :gun: :gun:

Resim

Çemberlitaşın yanına vardığımızda erg'in o muazzam görüntüsü beni büyüledi. :sparkles: :sparkles:

Resim

Yol Savaşçısını kesmeyi başardık. :+1: :+1:

Resim

Hemen ardından Gbmx' ide kesmeyi başardık. :+1: :+1:

Resim

Mağlesef 2 sindende madalya aldım.Ama benim için önemli olan görevlerdi. :page_with_curl: :page_with_curl:

Resim

Sonunda Gaffar beyin yanına geldik ve başarılı bir kesimle görevimi yapabildim. :crossed_swords: :crossed_swords:

Resim

Artık benim için Çemberlitaş görevleri bitmişti.Sırada hol görevleri kaldı. :eyes: :eyes:
Bugünlük bu kadar :D
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

AhiEvran yazdı: 30 May 2019 23:20

Resim

Selam SARSILMAZ

Yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum.Sizin yorumunuzu görmek beni çok mutlu etti.İnşallah birgün sizi oyun içerisinde görebilirim. :)
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Newbie yazdı: 30 May 2019 23:23
SARSILMAZ yazdı: 30 May 2019 21:17

Takipteyim...
Neredeyse bir çok sunucuda düzen yok diyebiliriz, Yolunuz Kuklacı sunucusuna düşerse yardımcı olmak isterim :blush:

Takipteyim...
Yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum.Düzen inşallah birgün sağlanır ve sunucular dolu olur .
Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 2 Haziran Pazar B-)
Bugün Tılsım sunucundaki büyücüme girişimi yaptım. :heavy_check_mark: :heavy_check_mark:
Dün Çemberlitaş görevlerimi yapmıştım ve sırada Hol görevi vardı. :page_with_curl: :page_with_curl:
Bugün Hol görevimi yapmak için Büyük Hol bölgesine geldim. :+1: :+1:

Resim

Büyük hol bölgesine gerçek hayatta girebilseydim büyük ihtimal klostrofobim olurdu. :hear_no_evil: :hear_no_evil:
Arkadaşla birlikte hol görevlerini yapmaya başladık. :gun: :gun:

Resim

Vee gerçekten insanı merak uyandıran o tangriss geçidine varabildik. :shinto_shrine: :shinto_shrine:

Resim

Hol görevlerimi bitirmiştim.Artık Karaköye girebilecektim. :milky_way: :milky_way:

Resim

Karaköye girdikten sonra tecrübe puanı kasmaya başladım. :chart_with_upwards_trend: :chart_with_upwards_trend:

Resim

Vee 52.seviye olabildim. :sparkles: :sparkles:

Resim

Kullanıcı avatarı
SARSILMAZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Merhaba arkadaşlar bugün 3 Haziran Pazartesi :D
Bugün Tılsım sunucusundaki büyücüme girişimi yaptım. :white_check_mark: :white_check_mark:
Karakterime giriş yaptıktan sonra tecrübe puanı kasmaya başladım Gizit Milislerde. :chart_with_upwards_trend: :chart_with_upwards_trend:

Resim

Tecrübe puanı kasarken tamda bana lazım olan bir item düşürdüm. :sparkles: :sparkles:

Resim

54.seviyeye ulaştım ve kendimi Philotheos Tılsımı kasmak için labirente attım.Resim Resim

Resim

Karakterimi 59.seviyeye kadar görevlerini yapmadan geliştireceğim.59.Seviyeye ulaştıktan sonra görevlerini yapmaya başlayacağım. :page_with_curl: :page_with_curl:

Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

Yeni takın hayırlı olsun, gözüm kalmadı değil. :)