Tekrar Başlamak

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Asukakazama
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Tekrar Başlamak

Mesaj gönderen Asukakazama »

Merhabalar,yeni ek paketin gelmesiyle geçen sene oyuna tekrardan başlayıp 58 level'a gelene kadar oynamıştım.1 yıl aradan sonra tekrardan oyuna başlama isteği geldi fakat arkadaş listemdeki herkes çevrimdışı. :( Oyunda benim gibi yanlız olan ve yardımlaşmak isteyen varsa Beyazköşk sunucusundayım.Şuanki duruma göre sunucumu da değiştirmeyi düşünüyorum.
EllenPage
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tekrar Başlamak

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Asukakazama yazdı: 14 May 2019 05:36 Merhabalar,yeni ek paketin gelmesiyle geçen sene oyuna tekrardan başlayıp 58 level'a gelene kadar oynamıştım.1 yıl aradan sonra tekrardan oyuna başlama isteği geldi fakat arkadaş listemdeki herkes çevrimdışı. :( Oyunda benim gibi yanlız olan ve yardımlaşmak isteyen varsa Beyazköşk sunucusundayım.Şuanki duruma göre sunucumu da değiştirmeyi düşünüyorum.
aynı durum benim içinde mevcut ama ben 57 levelim ve oynayasım gelmiyor . Sunucu kendini dizmiş , egoları tavan , lakayt davranışlar . Goygoya kimse gelmiyor , akıl yaşları 10 ama olgun takılmaya çalışmaları ve biat ettirecekmiş gibi kamyon arkası sözlerden daha kötü sözler söyleyip , sunucuya hükmediyormuş havalarına girmeleri .

bunlar hepsi komik yani : Dd .
Kullanıcı avatarı
ScouT13Rcc
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen ScouT13Rcc »

Eminönü sunucusunu önerebilirim arkadaşlar eğer bu sunucuda değilseniz yani en azından itemleri ile ego yapan kopya ile zengin olup item dizip ahkam kesen insanladan uzaklaşmış olursunuz
Hepimiz Agâh’da Doğmadık mı ?

Hancock{59} - Cortex{59} - Lieutenant{59}

Alparslantürkeş{44} - ABİK{49} - Osmanpamukoğlu{52}
Kullanıcı avatarı
Asukakazama
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Asukakazama »

ScouT13Rcc yazdı: 29 May 2019 11:07 Eminönü sunucusunu önerebilirim arkadaşlar eğer bu sunucuda değilseniz yani en azından itemleri ile ego yapan kopya ile zengin olup item dizip ahkam kesen insanladan uzaklaşmış olursunuz
Evet daha fazla duramıycam galiba beyazköşkte :unamused:
EllenPage
Kullanıcı avatarı
hakan
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen hakan »

Oyun 59 level mi olmus ?
Evolation Kardeşxhakannnn