Hakir Kesimi Hakkında Teori

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Directx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Hakir Kesimi Hakkında Teori

Mesaj gönderen Directx »

Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz Hakir hala kesilmemesi.Aklıma bişey takıldı paylaşayım size tanıtım videosunda şarapçının “Yarın ufuk Grimsi pembe olur belki pembemsi griden iyidir aslında “ sözü ve 57 level hakiri öldür görevi başlığı Grimsi pembe ne gibi bir çelişkisi olabilir.Beyin fırtınası yapalım.
Hayattaki en büyük eğlencem; başkalarının ''Yapamazsın.'' dediği şeyleri başarmaktır.
ByDIReCT
Directxşifa
Bydirect
Resim
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Hakir Kesimi Hakkında Teori

Mesaj gönderen AnaToLia »

Directx yazdı: 27 Şub 2018 11:35 Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz Hakir hala kesilmemesi.Aklıma bişey takıldı paylaşayım size tanıtım videosunda şarapçının “Yarın ufuk Grimsi pembe olur belki pembemsi griden iyidir aslında “ sözü ve 57 level hakiri öldür görevi başlığı Grimsi pembe ne gibi bir çelişkisi olabilir.Beyin fırtınası yapalım.
Galatada köprüsündeki ışık efekti gri oradan bahsediyor sanırım
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Hakir'i geçtikten sonra bölgenin renginin Lodos Sancak'ta olduğu gibi değişebileceğini düşünüyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
URZA
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen URZA »

Directx yazdı: 27 Şub 2018 11:35 Merhaba arkadaşlar

O sözdekl “pembe” yi erg bulutlari olarak tasvir ettim ben hep. “Gri” ise Karaköy havasinin genel tonlari. Fakat güncellemeden sonra bu pembeligin, fareadamlarin soyunu kurutan gazin rengi de olabilecegini dusundugumden, grimsi pembe ufuktaki normal bir günbatimini temsil ederken, pembemsi gri zehirlenmis havayi temsil ediyor olabilir. Eger bu sozu soyleyenin bir fareadam oldugunu dusunursek, daha mantikli olabilir.
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

John keane 1. Dünya savasinda Pembemsi Gri olarak bahsetmiştir "Somme Muharebesini" bu muharebe esnasında gerçekleşen insan kıyımı çok fazla olduğundan dolayı insan etinin toprakla karışıp çamurlasmasını ifade etmiştir. Almanlar ile İngilizler arasında gerçekleşen bu muharebe dünya tarihininin en kanlı savaşlarından birisidir
. Kaynak: Şiddetin Uzun Yüzyılı -John Keane Oyunu Karaköy den önce biraktigimdan fazla hikayesini takip edemedim ama pembemsi gri den kasıt bu olsa gerek
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Ben bunu kafamda bayağı düşündüm.

Siz hiç ocak şubat aylarında sabah şafak vaktinde gökyüzü bulutlu iken ufuğa baktınız mı?
Hava tam da Grimsi Pembedir. Gün pembe kızıl içinde bulutların Grimsi hali içinde doğmaktadır.

Muhtemelen Sobee çalışanları gece gündüz proje üzerinde çalışıyorlar iken, bunu düşünüp oyuna aktardılar.
Bana sorarsanız kesinlikle böyle, çünkü Karaköy projesi yapımı Aralık - Mart ayları arasında yapıldı. Yani Grimsi Pembenin en çok yaşandığı dönemdi.

Kendi çektiğim resim bunu kanıtlar nitelikte tarih 9 Ocak 2018

Resim

Ayrıca, ''Yarın Ufuk Grimsi Pembe Olur belki, Pembemsi grimsiden iyidir her şekilde.''

Cümlesinden şunu çıkarabiliriz ,

Grimsi şunu ifade ediyor; Karanlık, korku, kötülük. Ki eski antik mısır ve Yunan devirlerinde kötülük, sürekli siyah ile anılırdı.

Pembemsi ise Yeni günün habercisi veya yeni gün anlamında kullanılmış. Yani yeniden uyanış, ayağa kalkıp yeni mücadeleleri kastediyor.

Bu duruma göre elbette ki PEMBEMSİ , GRİMSİDEN iyidir.

Ama şu bir gerçek ki şuan Grimsiyi yaşıyoruz... Selamlar sevgiler.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

gizit kapısından Mansur beyin heykeline doğru giden yoldan bahsediyor olabilir