SOOBE STUDIOS ne yapıyor ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: SOOBE STUDIOS ne yapıyor ?

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

turkneferi yazdı: 21 Nis 2019 16:42 AFRASİYAB mı kaldı aylardır iletim girmiyor foruma. Ayrıca çayı evden getirip demiyorlardır.
AFRASİYAB veya AhiEvran gibi "GM" sıfatındaki arkadaşlar tamamen gönüllü ve homeoffice çalışan arkadaşlar. Yani Sobee'nin bir çalışanı değiller. Sobee çalışanı yetkililer şu an itibariyle (Gorgar'ın ayrılmasıyla birlikte) sadece Nihat Özpay (Nerull) ve Muhammed (Orti) diye biliyorum. Onların da durumları meçhul.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

turkoxHAMSTER yazdı: 21 Nis 2019 19:33
turkneferi yazdı: 21 Nis 2019 16:42 AFRASİYAB mı kaldı aylardır iletim girmiyor foruma. Ayrıca çayı evden getirip demiyorlardır.
AFRASİYAB veya AhiEvran gibi "GM" sıfatındaki arkadaşlar tamamen gönüllü ve homeoffice çalışan arkadaşlar. Yani Sobee'nin bir çalışanı değiller. Sobee çalışanı yetkililer şu an itibariyle (Gorgar'ın ayrılmasıyla birlikte) sadece Nihat Özpay (Nerull) ve Muhammed (Orti) diye biliyorum. Onların da durumları meçhul.
orti bence coktan birakti cunku oyun hatalari ile ilgilenen yok biliyorsunuz kendisi oyun hatalarini/buglari vs arastirir. Su an sadece tagi alinmamis oyle bir bos hesap var.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Sızıntı yapmak yasak, sızıntı yapmak yasak, sızıntı yapmak yasak! 😑😔😶. Gerçi şuan ban almaya da değmez 😁.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

+ ek olarak , akşamları lahmacun gömüyorlar bi de .

Resim
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen turkneferi »

turkoxHAMSTER yazdı: 21 Nis 2019 19:33
Gönüllü olduklarını biliyorum üstteki iletide yazan arkadaşa cevap olarak yazdım ama AFRASİYAB gibi son yılların efsane gm leri arasına giren birisinin ayrılması üzücü olur
Resim
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Cankurtarann yazdı: 22 Nis 2019 20:00 + ek olarak , akşamları lahmacun gömüyorlar bi de .

Resim

Amcalar Japonların "Nyotaimori" geleneğini yapmaya çalışmış sanırım :grin:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bildiğim kadarıyla Sobee, İtü Teknokent'te bulunuyor. Aşağı yukarı her hafta gittiğim bir yer, bir gün gidip uzaktan gözetlemek istiyorum ama o kadar büyük ki hiç Teknokent'e kadar gidemedim. Otobüsler de hep oraya girmeden erkenden dönüyorlar ya da ben yanlış bir şeyler yapıyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

BunudaBanlayin yazdı: 24 Nis 2019 00:07
Cankurtarann yazdı: 22 Nis 2019 20:00 + ek olarak , akşamları lahmacun gömüyorlar bi de .

Resim

Amcalar Japonların "Nyotaimori" geleneğini yapmaya çalışmış sanırım :grin:
ahahah , aynen aynen . ama Türk usulü olunca böyle bir şeyler çıkmış ortaya :ddd .
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

TOLGARDA yazdı: 24 Nis 2019 01:26 Bildiğim kadarıyla Sobee, İtü Teknokent'te bulunuyor. Aşağı yukarı her hafta gittiğim bir yer, bir gün gidip uzaktan gözetlemek istiyorum ama o kadar büyük ki hiç Teknokent'e kadar gidemedim. Otobüsler de hep oraya girmeden erkenden dönüyorlar ya da ben yanlış bir şeyler yapıyorum.
Bir gün gidip basalım mı napalım şimdi
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

saglam yazdı: 02 May 2019 09:30
TOLGARDA yazdı: 24 Nis 2019 01:26 Bildiğim kadarıyla Sobee, İtü Teknokent'te bulunuyor. Aşağı yukarı her hafta gittiğim bir yer, bir gün gidip uzaktan gözetlemek istiyorum ama o kadar büyük ki hiç Teknokent'e kadar gidemedim. Otobüsler de hep oraya girmeden erkenden dönüyorlar ya da ben yanlış bir şeyler yapıyorum.
Bir gün gidip basalım mı napalım şimdi
O iş biraz zor dostum :(
Resim
Resim