YARDIM

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
TheEaqleBoneless
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: BETA

YARDIM

Mesaj gönderen TheEaqleBoneless »

Oyuna uzun süre sonra tekrar girdim karaköy bölgesindeymiş herkez ama biz giremyoruz gaffar görevim var yardımcı olabilicekm varmı
İN TYLER WE TRUST
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: YARDIM

Mesaj gönderen ismailaslan »

Eminönü Sunucusunda isen eğer belki yardım eden birilerini bulabilirsin. Diğer sunucularda bulabileceğini düşünmüyorum. Klanlarla görüşerek onlardan yardım isteyebilirsin. Kolay Gelsin

İyi Forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
TheEaqleBoneless
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

eminönü sunucusundayım kimse yardım etmedi boş boş dolanıyorum uzun süre sonra geri döneyim dedim ama olmadı heralde
İN TYLER WE TRUST
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

TheEaqleBoneless yazdı: 15 Nis 2019 13:30 eminönü sunucusundayım kimse yardım etmedi boş boş dolanıyorum uzun süre sonra geri döneyim dedim ama olmadı heralde
Karaköy Bölgesi geldikten sonra oyuncuların geneli oyunu bıraktı bırakmayanlar ise karaköye akın etti oyuncuların genel bir kısmı eminönünde şuanda en kalabalık sunucu diye biliyorum. Bir klan bulmadan kimsenin yardım edeceğini düşünmüyorum. İşin zor açıkcası
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Dostlar. Var mı bizden birileri, sırf bu arkadaş için girelim şu Gaffar'ı kesip çıkalım oyundan.
Ali Ağabey, Ulaş Ağabey, Nuri Ağabey, Hasan Ağabey, Furkan. Aklıma gelmeyen diğerleri... Mesajı gören bu konuya yanıt göndersin, arkadaşımıza yardımcı olalım.
Resim
Kullanıcı avatarı
TheEaqleBoneless
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

klan olayıda bitmiş anlaşılan hemen hemen herkes klansız takılıyor eminönü sunucusundayım oyuncuların çogunlugu karaköyde oldugu için iletişime bile geçemiyorum denk gelenlerde yardım etmiyor bu oyuna yeni başlıyan bir insan nasıl oynuycak anlayamıyorum
İN TYLER WE TRUST
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

TheEaqleBoneless yazdı: 16 Nis 2019 18:33 klan olayıda bitmiş anlaşılan hemen hemen herkes klansız takılıyor eminönü sunucusundayım oyuncuların çogunlugu karaköyde oldugu için iletişime bile geçemiyorum denk gelenlerde yardım etmiyor bu oyuna yeni başlıyan bir insan nasıl oynuycak anlayamıyorum
Oyuna sanırım bir kaç yıldır yeni oyuncu katılmıyor. Şahsen katılmasını da tavsiye etmem. Benim çevremden de gören, gelen yok sanırım. Ben tek başıma da yardımcı olamayacağım sana sanırım dostum. Umarım oyunda birilerini bulabilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
TheEaqleBoneless
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

sen gelebilrsen bi kaç kişi daha bulabilirim sanırım yardımcı olursan sevinirim
İN TYLER WE TRUST
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Eminönü sunucusunda karakterim kalmadı hiç. Çok isterdim yardım etmeyi. Şans dilemekten ötesi elimden gelmez.
Ayrıca karakter sınıfın nedir?
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

TheEaqleBoneless yazdı: 17 Nis 2019 13:39 sen gelebilrsen bi kaç kişi daha bulabilirim sanırım yardımcı olursan sevinirim
Benim gelmem pek bir şey ifade etmez çünkü ne plusum var ki genele yazayım ne de arkadaşlarım oyuna devam ediyor. Bundan sonrası yalnızca sende, umarım birilerini görüp sorununu halledebilirsin.
FiratCakiroglu yazdı: 17 Nis 2019 18:27 Eminönü sunucusunda karakterim kalmadı hiç. Çok isterdim yardım etmeyi. Şans dilemekten ötesi elimden gelmez.
Ayrıca karakter sınıfın nedir?
Anlaşıldı, sanırım arkadaş sorununu kendi çözmek zorunda kalacak.
Resim