yeni sunucu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: yeni sunucu

Mesaj gönderen KraToSs »

Rasenganm yazdı: 29 Mar 2019 23:44
Farketmezx yazdı: 29 Mar 2019 23:27
Rasenganm yazdı: 29 Mar 2019 23:17
Farketmezx yazdı: 29 Mar 2019 22:32 oyuna tekrar dönüyoruz . 5 kişiyiz daha önce teşkilattaydık ama daha kalabalık ve aktif sunucu varmı en aktifi hangisi , hangi sunucuda tekrar baslayalım ?
Eğer uyarsa bende sizinle başlamak isterim, 2 gün önce kurdum oyunu kararsız ve yalnız kaldım oynayamadım bi :)
uyar tabi ama biz yaz ortası gibi kesin dönüş yapıcaz bir arkdas askerde dönunce hep birlikte baslayacagız
Özelden yazdım forum hesabına
Bi ara yine başlamıştın ne oldu tutmadı mı?
Loncayada girmiştin sanki sanırım o da olmadı :') bu kez bambaşka bu kez olur bence. 11 level kırmızı örümcek yine kesersin
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Rasenganm »

KraToSs yazdı: 30 Mar 2019 00:10
Rasenganm yazdı: 29 Mar 2019 23:44
Farketmezx yazdı: 29 Mar 2019 23:27
Rasenganm yazdı: 29 Mar 2019 23:17
Farketmezx yazdı: 29 Mar 2019 22:32 oyuna tekrar dönüyoruz . 5 kişiyiz daha önce teşkilattaydık ama daha kalabalık ve aktif sunucu varmı en aktifi hangisi , hangi sunucuda tekrar baslayalım ?
Eğer uyarsa bende sizinle başlamak isterim, 2 gün önce kurdum oyunu kararsız ve yalnız kaldım oynayamadım bi :)
uyar tabi ama biz yaz ortası gibi kesin dönüş yapıcaz bir arkdas askerde dönunce hep birlikte baslayacagız
Özelden yazdım forum hesabına
Bi ara yine başlamıştın ne oldu tutmadı mı?
Loncayada girmiştin sanki sanırım o da olmadı :') bu kez bambaşka bu kez olur bence. 11 level kırmızı örümcek yine kesersin
9 ay önce oyunu bıraktım onun öncesinde de 1 sene oynadım evet fakat anlayamadım imalı yorumunu, seni de tanımıyorum ayrıca. 3 4 loncada bulundum tılsımda kimi düzgün kimi sıkıntılı fakat hala selamım sabahım vardır. Böyle yazmanın sebebini merak ettim
Resim
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Darkxfearless »

Farketmezx yazdı: 29 Mar 2019 22:47
Willsocuet yazdı: 29 Mar 2019 22:46 Eminönü' nden uzak dur...
neden :thinking_face: :D
Eminönü sunucusuna şuan aktarma işlemi devre dışı diye biliyorum . Sakın gitme pişman olursun 10 saniyede bir geri sarıyor , donuyor Eminönü bankada 10 dkka afk ol ban yersin ':) ANKA sunucusu en iyisi
Resim
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Bende Tılsım sunucusunda yeni başladım. Teşkilat sunucusunda 55 lvl şifacım var. Orada başlarsanız bol bol şifalayabilirim. :grinning: Zaten 5 kişiymişsiniz. Tılsımda da boss kesilebilir rahat rahat. Eğer illede kalabalık bir sunucuda başlamak istiyorsanız Eminönü sunucusunda başlamamanızı tavsiye ederim. Materyal kopyalamalardan dolayı hesaplara bir bir ban atılıyormuş. Alışveriş yapan hesaplar büyük risk altında.
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
Skull yazdı: 30 Mar 2019 09:07 Bende Tılsım sunucusunda yeni başladım. Teşkilat sunucusunda 55 lvl şifacım var. Orada başlarsanız bol bol şifalayabilirim. :grinning: Zaten 5 kişiymişsiniz. Tılsımda da boss kesilebilir rahat rahat. Eğer illede kalabalık bir sunucuda başlamak istiyorsanız Eminönü sunucusunda başlamamanızı tavsiye ederim. Materyal kopyalamalardan dolayı hesaplara bir bir ban atılıyormuş. Alışveriş yapan hesaplar büyük risk altında.
Bu arada Teşkilat sunucusundaymışsınız. Teşkilat kalabalık diye Tılsım olarak okumuşum. :grinning: Ben oradan kaçtım kalabalık diye. Sakin sunucular her zaman iyidir.
Kullanıcı avatarı
Farketmezx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: EL SALVADOR

Mesaj gönderen Farketmezx »

Beyazkosk nasıl teskılattan kalabalık mı
:heart_eyes: EL SALVADOR :heart_eyes:
:heart_eyes: Dewilwearsprada