Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: Vezirx'in Günlüğü -Teşkilat-

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhabalar,

Foruma bir göz atayım derken günlüğüme girdim ve en son yazımda yazdığım 253 gün kaldı yazısını görünce bir şaşırdım 😂 zaman iyi geçmiş diyebilirim ama oldukça yıprattı beni bu aslerlik.
Zaman her ne kadar çabuk geçmiş olsada bitmek bilmiyor arkadaşlar.. Şuan 162 gün kaldı ve hala çok her gün zorlu geçiyor yılın kış aylarında bol bol kar kürüyoruz başka işimiz gücümüz yok 😂 Dilerim ki zaman su gibi akıp geçer, sivil hayata karşı herşeyi çok özledim burada geldiğimden beride izine çıkmadım. bunları buraya yazıyorum maksat burayada bir kaç anı bırakmak 😊
Oyun hakkında son durumlarda hala kötü duruyor zaten şu saatten sonra düzeltilemez.
Gorgar'da ayrılmış görevden herşeyin hayırlısı güzel zaman geçirdik gönül isterdi dahada güzel zamanlarımız geçsin. Forum aktifliğide sönmüş oldukça okuyan herkese kucak dolusu sevgiler
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Vezirx27 yazdı: 09 Oca 2019 17:08 Merhabalar,

Foruma bir göz atayım derken günlüğüme girdim ve en son yazımda yazdığım 253 gün kaldı yazısını görünce bir şaşırdım 😂 zaman iyi geçmiş diyebilirim ama oldukça yıprattı beni bu aslerlik.
Zaman her ne kadar çabuk geçmiş olsada bitmek bilmiyor arkadaşlar.. Şuan 162 gün kaldı ve hala çok her gün zorlu geçiyor yılın kış aylarında bol bol kar kürüyoruz başka işimiz gücümüz yok 😂 Dilerim ki zaman su gibi akıp geçer, sivil hayata karşı herşeyi çok özledim burada geldiğimden beride izine çıkmadım. bunları buraya yazıyorum maksat burayada bir kaç anı bırakmak 😊
Oyun hakkında son durumlarda hala kötü duruyor zaten şu saatten sonra düzeltilemez.
Gorgar'da ayrılmış görevden herşeyin hayırlısı güzel zaman geçirdik gönül isterdi dahada güzel zamanlarımız geçsin. Forum aktifliğide sönmüş oldukça okuyan herkese kucak dolusu sevgiler

Vay Furkan abi. Sen buralara uğrarmıydın üstad. :D
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

IIxSoulflyxII yazdı: 16 Mar 2019 00:16
Vezirx27 yazdı: 09 Oca 2019 17:08 Merhabalar,

Vay Furkan abi. Sen buralara uğrarmıydın üstad. :D

Uğruyorum ara ara buralara can sıkıntısından :) bir nevi gazete okumak gibi İKV forum her yeni günde açılan ne konular var ne yorumlar var okumak keyif veriyor 😂 Tabi uzun bir zamandır forumunda albenisi kalmadı aktiflik epeyce bir düşmüş 😊

Bu arada askerlik için son 92 gün hava değişimini teskereye bağlarsak 63 gün kaldı diyebilirim 😂eski yazdığım yazıları okudukça “Ulan be zaman nasıl geçmiş “ diyip kendimi mutlu ediyorum 😂
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

L I L Gururla sunar :)
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

- SON 2 GÜN -
Askerliğide yedik 😂 askerliğimiz bitti askelik düşünüyor şansımıza😂 eski yazıları okuyup bu zamanlara gelmek çok güzel 😂💪🏻
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

hayırlısıyla vatani görevini yapıp yuvana döndüğüne sevindim , devam edecek olan hayatında başarılar dilerim : )) .
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

O güzel insanlar,o güzel atlarına binip gittiler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Aylar sonra belkide yıl olmuştur foruma girmeyip günlüğüme bakmayalı, eskiden üşenmeden yazdığım onca sayfaları, bu gün bakarken ve okurken bile üşendim açıkcası :D
5-6 sene gibi çok deli zaman geçmiş gerçekten insan bir garip oluyor çünkü yazdığım ilk günüde hatırlıyorum.
Hayatın telaşına kaptırmış gidiyoruz hepimiz için çok acınası bir durum aslında... Hep bir çaba içerisinde koşuştururken zamanın nasıl geçtiğini hatta nasıl yaşlandığımızın farkında bile değiliz.. Her neyse güzel zamanlarmış keşke şuan tek derdimiz İKV olsaydı yine :D
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Vezirx27 yazdı: 09 Oca 2021 13:56 Aylar sonra belkide yıl olmuştur foruma girmeyip günlüğüme bakmayalı, eskiden üşenmeden yazdığım onca sayfaları, bu gün bakarken ve okurken bile üşendim açıkcası :D
5-6 sene gibi çok deli zaman geçmiş gerçekten insan bir garip oluyor çünkü yazdığım ilk günüde hatırlıyorum.
Hayatın telaşına kaptırmış gidiyoruz hepimiz için çok acınası bir durum aslında... Hep bir çaba içerisinde koşuştururken zamanın nasıl geçtiğini hatta nasıl yaşlandığımızın farkında bile değiliz.. Her neyse güzel zamanlarmış keşke şuan tek derdimiz İKV olsaydı yine :D
büyümüşüz be ustaa
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Vezirx27 yazdı: 09 Oca 2021 13:56 ... Her neyse güzel zamanlarmış keşke şuan tek derdimiz İKV olsaydı yine :D
🚬
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı