Gaffar görevi için bir kolaylık getirmeyi düşünüyor musunuz artık?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Gaffar görevi için bir kolaylık getirmeyi düşünüyor musunuz artık?

Mesaj gönderen KraToSs »

melihbey yazdı: 10 Şub 2019 12:27 Yani kendi açımdan bakmaktan ziyade şunu ifade etmek istedim. Bunun dillendirilmesinin kimseye bi faydası yok çünkü yönetim kimseyi dikkate almıyor.siz iyi bir şey yapmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bu tarz topluluk oyunlarında herşey aşama aşama gerçekleşiyor.Yardım etmek amacıyla grubunuza aldığınız karakterlerin gaffar beyi kesmek için güçlenmeleri gerekiyor.Biz bu bölgeleri nasıl tamamladıysak(Sığınak,Migrat,Şaheser silahlar) bu aşamalardan geçen bi karakterin 1600 1700 hasarı oluyor kimseye zorluk çıkaracağını düşünmüyorum.Uzun zamandır foruma yazı yazmadıgımı farkettim kendimi ifade etme şeklim biraz bozulmuş ama sonuç olarak demek istediğim biz 6 yıl 7 yıl boyunca basit bir şekilde bu bölgeleri tamamladığımız için bizi kolay geliyor sizde bu yüzden yeni sistemin zor oldugunu düşnüüyosunuz size oyunda ki en güçlü silahları verme ihtimali olan bir bossu kesmek için zorlanmamızdan daha doğal ne olabilir ki diye düşünüyorum.

iyi forumlar
Biz bu konuyu aylar önce açtık. Güçlenmeden diyorsun? Neyin güçlenmesi? Kenan, junon atan yok. Hadi attın takı, zırh düşürdün diyelim. Tılsımında olsa yine de eskisi gibi kesim yapamıyorsun çünkü dirençler 600'e sabitlendi. Üstüne yaratıklar 5 dakika sonra yine kalkıyor? Çemberlitaşa girmek için çemberlitaş eşyalarını mı millet üretecek? Çöp olacak ilerde zaten? Üretse bile yine de kesemez. Karaköy içinde mor asa reçetesi alacakken güncelleme yediği için malzemeler elinde reçetesiz geziyor adam. Niye? Çünkü o reçeteyi npclere koymak için uğraş bile vermiyorlar birde adam plus çekip elinde patlıyor? Ne yapacak bu adam? Boş boş Eminönünde gezip maden mi çekecek? Nerden tutarsan tut elinde kalıyor işte kasmayın fazla oyuna giren ne mod, ne yönetici ne gm var
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Nefer Team

Mesaj gönderen melihbey »

KraToSs yazdı: 10 Şub 2019 13:14
melihbey yazdı: 10 Şub 2019 12:27 Yani kendi açımdan bakmaktan ziyade şunu ifade etmek istedim. Bunun dillendirilmesinin kimseye bi faydası yok çünkü yönetim kimseyi dikkate almıyor.siz iyi bir şey yapmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bu tarz topluluk oyunlarında herşey aşama aşama gerçekleşiyor.Yardım etmek amacıyla grubunuza aldığınız karakterlerin gaffar beyi kesmek için güçlenmeleri gerekiyor.Biz bu bölgeleri nasıl tamamladıysak(Sığınak,Migrat,Şaheser silahlar) bu aşamalardan geçen bi karakterin 1600 1700 hasarı oluyor kimseye zorluk çıkaracağını düşünmüyorum.Uzun zamandır foruma yazı yazmadıgımı farkettim kendimi ifade etme şeklim biraz bozulmuş ama sonuç olarak demek istediğim biz 6 yıl 7 yıl boyunca basit bir şekilde bu bölgeleri tamamladığımız için bizi kolay geliyor sizde bu yüzden yeni sistemin zor oldugunu düşnüüyosunuz size oyunda ki en güçlü silahları verme ihtimali olan bir bossu kesmek için zorlanmamızdan daha doğal ne olabilir ki diye düşünüyorum.

iyi forumlar
Biz bu konuyu aylar önce açtık. Güçlenmeden diyorsun? Neyin güçlenmesi? Kenan, junon atan yok. Hadi attın takı, zırh düşürdün diyelim. Tılsımında olsa yine de eskisi gibi kesim yapamıyorsun çünkü dirençler 600'e sabitlendi. Üstüne yaratıklar 5 dakika sonra yine kalkıyor? Çemberlitaşa girmek için çemberlitaş eşyalarını mı millet üretecek? Çöp olacak ilerde zaten? Üretse bile yine de kesemez. Karaköy içinde mor asa reçetesi alacakken güncelleme yediği için malzemeler elinde reçetesiz geziyor adam. Niye? Çünkü o reçeteyi npclere koymak için uğraş bile vermiyorlar birde adam plus çekip elinde patlıyor? Ne yapacak bu adam? Boş boş Eminönünde gezip maden mi çekecek? Nerden tutarsan tut elinde kalıyor işte kasmayın fazla oyuna giren ne mod, ne yönetici ne gm var
Bu yönetimin suçu değil ki oyun bu noktada kitlenmiş duruyor ya o eşiği aşmak için o itemleri üretip girip kesiceksiniz ya da oynamıycaksınız bu kadar basit aslında.
Resim
Kullanıcı avatarı
boolooxx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen boolooxx »

LinkiNParkK yazdı: 09 Şub 2019 03:22 Bugün gerçekten bardağın son damlası misali iyice sinirlendim.

Her şeyi uzun uzun yazmayacağım. İnsanlara yardım ederek mutlu olan bir yapım var. Tabi kabak tadı vermediği sürece. Özellikle fake hesap olmadığına inandığım karakterlere kendim görevim gibi öncelik tanıyorum. Ayrıntıları geçiyorum. Oyunun şu halinde bile hala sahip çıkmaya çalışan biz oyuncular...
Sen gel grup kur saatlerce, sonra Gaffara kadar öyle böyle gel.

Sonra;
  • Dirençler 600 de takılı kalsın, Gaffar 59 luk karaktere zırhı 75 olamayan tanka inanılmaz hasarlar versin.
  • Grupta en az 2 kişinin full Halley olması lazım ki o Semihanın canı 20 den sonra öldürülebilsin.
  • Grupta 3 halley asalı olsa dahi, Tank ve şifa sağlam değilse gruptaki insanlar hiddetlenip kesemiyorlar huzursuzluk çıkıyor. Zaten ya şifacı tanka yetişemiyor ya da tam tersi tank çok ezik kaldığı için şifacı artık tutamıyor tankı.
  • GB lerden 10 dk sonra karakterin atılma olayı ise ayrı bir sinir bozucu olay. Gaffara gelirsin birisi düşer 12 dk sonra oyuna bağlanır tek sefer deneyemeden çıkmak zorunda kalan oyuncular...
  • Youtuba attığım eski videolarıma bakıyorum, Semihayı o zamanlar Metorit 2 III yokken sadece m1 ler ile kolaylıkla keserken şimdi nasıl olurda bu kadar zorlanıyoruz. Zırhlarını mı yükselttiniz oyuncular oyunu terk etsin diye? Bu yazdığım şeyde iddalı değilim fakat sadece izlenimlerim.
  • Ben bu oyunun bir oyuncusu olarak şahsen bu insanların görevi olmadığında karın ağrısı oluşuyor bende. Ama merak etmeyin artık sadece sayılı insanlar için yapacağım bu akılsızlığımı şu Gaffar olayına bir güncelleme gelmediği sürece. Yani oyun sizin, benim değil. Siz düşünmüyorsanız biz neden düşünelim? Oyuncular isterse klandan yıllarca Gaffara son büyücü yazsınlar. Bende keyifle geçip Karaköyde takılacağım artık. Bunların sebebi sizlersiniz.
  • Gaffar biraz kolaylaşırsa bu sefer ister istemez arada fake hesapların görevleri yapılabilecek. Bu bir ihtimal olabilecek bir şey. O zamanda karaköyde gece gündüz takılan insanlar bossları kaçırılıyor diye tabi ki şiyaketçi olacak ama bunun sorumlusu oyuna yeni başlayan oyuncu mudur sizce? Tabi ki değil. En başta bossların açık bölgede olmasını sağlayan kişilerdir bunların sorumlusu. Zaten tamamen kolaylaşmayacak GAFFAR ama dirençler olayı inanılmaz derece işleri bozuyor.
  • Bu oyunun birazcık daha iyi olmasını istiyorsanız;
-Gaffar görevi için derhal düzenleme yapılmalı
-Boss kesimlerine engel olan video halinde atılmış kanıtlarda direkt 999gün ban vermek.
(slotların bilinçli kesilmesi DAHIL). Çok mu zor oyunun kurulumuna bir madde daha eklemek??? O zaman ben görürüm o en ufak bir kıvılcımda milleti boss kesememekle tehdit eden kendini insandan sayan mahlukları.
-En acilinden oyuncuları biraz daha oyalayabilecek yeni grup bölgeleri.
  • GB yapmasanızda yine oyuncularınız tutunur bu oyuna ama şu ilk iki maddeyi yapmakta çok geciktiniz. Hiç bir yerde böyle bir şey görmezsiniz. Oyunun huzurunu bozan oyuncuların arkasında durmakta nedir? NARA ile boss kaçırıp 7 sefer video halinde desteğe attıklarını söyleyenleri duydum ve hala ban bile atılmadığını söylediler. Tabi bunun doğruluk derecesini bilmiyorum. Ama ben kendi tecrüblerimden şunu söyleyebilirim; Hakirdeki slotları zevkle kesip insanlarla alay eden insanların uzun uzun videolarını çekmiş biri olarak sadece ufak cezalarla bırakıldı bu oyuncular. Yani şunu soruyorum: Kimden yanasınız siz?
    Tarafınızı belli edin ki bizde şu oyuna artık zamanımızı harcamayalım.
Defalardır gaffar için yardıma giriyorum ancak 1 sefer kesebildik olacak şey midir bu... Yazık ya emeğimize, zamanımıza yazık.
Bu yazıyı yazan insan Beyazköşk sunucusunda Kraliçe tırtılı buglayıp , 49 51 54 level karakterlerle macro şeklinde kesen olan kişi sanırım , bi garibime gitti emekden gaffardan yeni başlayan insanlardan bahseden birinin tırtılı macroya bağlayıp sentetik ipek kasıp zırh üretmesi peki etik mi? Burda yönetime tepki gösterip oyun hatalarından faydalanıp macro kullanmak ne kadar doğru? Gaffara verilen emek , emekde tırtılı aşağıda normal kesip zırhı kendi emekleriyle macrosuz kesen insanın emeğine saygısızlık değil mi peki?
Burda kimse oyun bekçiliği emek bekçiliği yapmasın gaffar görevi zorunlu hale geldiyse sizin gibi insanların oyun açıklarını kullanıp emeksiz alın tersiz üretimleri yüzünden geldi. Sürekli sorunu dışarıda aramak yerine birazda sorunu kendi içimizde arayalım, iyi ki geldi bu güncelleme gaffar ve hol görevi olmayanlar dışarı atıldı , ki burda bi dikkat çekmek isterim dışarı atılan karekterlerin %85 i ks ‘ ci ve oyunumuzu engelleyen kişilerdir.Gaffarında kolaylaştırılması taraftarı değilim.
Önce kendimizde sonra dışarıda arayalım sorunu, iyilikle kalın.
Kullanıcı avatarı
boolooxx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

:thinking_face:
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

49 olan bi grubun kesebiliyor olması gerekiyor sonuçta bölge grup bölgesi ve 49 seviye zamanında çıkmış. Gaffara nerf şart
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

boolooxx yazdı: 11 Şub 2019 18:11 Bu yazıyı yazan insan Beyazköşk sunucusunda Kraliçe tırtılı buglayıp , 49 51 54 level karakterlerle macro şeklinde kesen olan kişi sanırım , bi garibime gitti emekden gaffardan yeni başlayan insanlardan bahseden birinin tırtılı macroya bağlayıp sentetik ipek kasıp zırh üretmesi peki etik mi? Burda yönetime tepki gösterip oyun hatalarından faydalanıp macro kullanmak ne kadar doğru? Gaffara verilen emek , emekde tırtılı aşağıda normal kesip zırhı kendi emekleriyle macrosuz kesen insanın emeğine saygısızlık değil mi peki?
Burda kimse oyun bekçiliği emek bekçiliği yapmasın gaffar görevi zorunlu hale geldiyse sizin gibi insanların oyun açıklarını kullanıp emeksiz alın tersiz üretimleri yüzünden geldi. Sürekli sorunu dışarıda aramak yerine birazda sorunu kendi içimizde arayalım, iyi ki geldi bu güncelleme gaffar ve hol görevi olmayanlar dışarı atıldı , ki burda bi dikkat çekmek isterim dışarı atılan karekterlerin %85 i ks ‘ ci ve oyunumuzu engelleyen kişilerdir.Gaffarında kolaylaştırılması taraftarı değilim.
Önce kendimizde sonra dışarıda arayalım sorunu, iyilikle kalın.

Evet kraliçede ortalama 1 ay takıldım, karakterlerime m1 satın alıp emek ve zamanımı harcayıp çoklu karakterler ile orada kimsenin hakkına girmeden, karakterlerim sürekli vuracak şekilde ipek kastım ve toplamda 18-19 ipek düşürdüm 1 ay içerisinde. Emek ve zaman harcadım senin gibi düşüncesi kıt insanlara bir şeyler anlatmaya çalıştım gece gündüz. Başkasının başarısını kıskanıp kendime yalandan yollar çizmedim ve saygısızlık yapmadım insanların çabalarına. Şimdi söyle bakalım nerede hata yapmışım? İnsanların sırasını mı çaldım? Afk mı kaldım kesimler sırasında? İnsanların tankları olmadığı halde onlara yardımcı olup buglamalarına yardımcı olmak hata ve suç mu? Ve sayamadığım diğer her şey...

Senin gibi macro kullanmayı bahane edip bizzat kendilerinin macro vb şeyler kullandığına dair youtubede videolarım hala mevcut araştıran bulabilir. Ben yasal olmayan bir şeyi ve haksızlık olan bir şeye insan olarak zaten tenezzül etmem. Bir çok MMORPG oyunun kendi içinde macro kullanımları var ve kendin ayarlar yapabiliyorsun. Macronun henüz tanımını bile bilmiyorsunuz. Zaten IKV o denli gelişmiş bir oyun olmadığı için oyunu kendi yararına kullanacak şekilde macro hazırlayamazsınız. Sırf 1 , 2 , 3 tuşlarına bastırıyorsun diye aaaa macro kullanıyor demek kadar saçma bir olay yoktur. Şu an neredeyse tüm klavye ve mouse firmalarının kendi bünyelerinde ve yazılımlarında macrolar oluşturulabiliyor ve her oyunda bunları kullanabilirsin. Dota 2 den tut en gelişmiş oyuna kadar bunu düşünebilirsin. Bir adam X firmasının ürettiği klavyenin yazılımında bulunan macroyu kullanıyor ve suç sayılıyorsa bizzat suç olduğunu düşünen firma önce X firmasının yazılımında bulunan macronun illegal olduğunu ispatlaması gerekiyor. Şimdi soruyorum Sobee , IKV böyle bir şey başarabilir mi? Aslında bunları kendileri biliyor ama ne yazık ki oyuncuların macronun ne olduğunu bile bilmedikleri için bunu kendi aralarında suç, haksız kazanç, emek verilmeden yapılan bir suç gibi görmekte. Adamın biri ciddi şekilde herşeyi macro halinde saniyeler vb herşey ayarlı şekilde karaktere hükmediyor ve çok gizli işler yapıyorsa macrolar ile işte o zaman o suç işlemiş olur. Bu tarz olayları büyük oyunlarda çok denk gelebilirsin. Zaten onları hazırlayan kişiler benim gibi sıradan değil, yazılımı çok iyi bilen ve kendi çıkarları için kullanan kişilerdir.

Emeksiz alıntersiz demekten hiç çekinmiyorsunuz. Sen buglu kesim yapmışsan 1 sefer bile ki eminim belki hiç bugsuz kesimin bile olmamıştır, O halde senin yaptıklarında emeksiz ve alıntersiz kavramına girer. Şimdi böyle bir şey söylediğimi düşün. Ne kadar saçma, bencilce ve düşünülmeden söylenmiş bir şey değil mi? İşte yukarıda yazıklarınız bizzat bunun aynısı.

Başka insanların çabalarını ve başarılarını kıskanacağınıza, karşı çıkacağınıza, çamur atmaya çalışacağınıza, kendimizde yaparız ama insanlara haksızlık olur gibi kendinizin bile inanmadığınız cümleler kuracağınıza. Birazcık kendinize karşı dürüst olup artık bu eylemlerden vazgeçin. Ya da savunuyorsanız da kişiliğinizi ortaya koyarak savunun, bugün böyle yarın başka bir şey misali gibi, bir öyle bir böyle olmayın. Kendiniz olun.

Güncellemenin iyiki de geldiğini söylemişsiniz. Sanki benim yazdıklarım bu güncellemenin gelmesine karşıymışım gibi. Bu güncellemenin gelmesini en çok belki isteyenlerden biriydim ( boss kesimleri doğru düzgün yapmama rağmen ). Araştırırsan güncelleme gelmeden önce forumda yazdıklarımı okuyabilirsin. Ayrıca dışarı atılan karakterlerin ks'ci olduğunu dile getirmişsin ve oyunu engellediğini söylemişsin. Yani bu durumdan memnun kalmış ve istemiş gibi konuşmuşsun. Peki o halde neden slotları kesip engel olan insanların 999gün ban yemesine karşı çıkıyorsunuz başka yazılarınızda?

Bence de, insanlar kendilerinde aramış olsalardı sorunu başka insanları hiç bir şey yok iken bu denli kınamaz ve çamur atmaya kalkmazlardı. Bence de önce kendimize bakmalıyız. Yalnız, lanet döndü asla değişmeyecekti.
Saygılar.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
boolooxx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

İnan bu kadar boş yazıyı okumadım desem ayıp etmiş olur muyum?
Kendini yazar zannediyorsan bir kitap yazmaya başlayabilirsin, çünkü değerli vaktimi gereksiz kişilerden amaçsız yazılar için harcayamam,iyi formlar :relaxed:
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

boolooxx yazdı: 13 Şub 2019 01:47 İnan bu kadar boş yazıyı okumadım desem ayıp etmiş olur muyum?
Kendini yazar zannediyorsan bir kitap yazmaya başlayabilirsin, çünkü değerli vaktimi gereksiz kişilerden amaçsız yazılar için harcayamam,iyi formlar :relaxed:

Şahsen boş yazılar yazacağını inandığım birine bir şeyi anlaması için gelip bir şeyler yazmazdım. Yazmış olsaydım da yazdıklarımın arkasında durup savunurdum boş yazılar diyip geçiştirmezdim. Boş yazı olarak nitelendirdiğin şeye haklı cevaplar ve mantıklı şeyler söyleyebileceğin bir şeyin olmadığını çok net biliyorum. Yazdıklarım okusan bile anlayamayacağını, kavrayamayacağını çok iyi biliyorum. Zira anlamış ve kabullenmiş olsaydın hatanı fark edip belki özür dilemek bile isterdin. Fakat ne egoist biriyim ne de başka bir şey, kimsenin özrüne ihtiyacım yok sadece hatanı fark edip yoluna devam etmen yeterli olurdu benim için. Aynı şekilde hayatınız boyunca samimi olarak bir insandan özür dileyemeyecek kadar egoist olduğunuzu biliyorum.

Fikirlerini bile açık kimlikle söylemekten çekinen birileri için, bir şeyleri anlamasını beklemek sanırım benim hatam. Merak etmeyin ben öfkemi ve nefretimi boss kaçırarak, karaköyde savaşıp boss kesimine engel olarak veya insanlara gereksiz suçlamalarda bulunarak karşılık vermiyorum. Sadece o kişiyi oyunda gördüğüm zaman içime gereksiz bir nefret ve öfke birikir (geçici olarak) başka da hiç bir şey olmaz. Her ne kadar benim bosslarıma engel oldularsa da, karakterlerimi boss kesimlerinde kestilersede, ben bu denli düşmedim oyun deyip geçtim. Böyle bir şeyi yapacak dahi olsaydım kalleşçe yapmazdım bizzat ana karakterim olan Lpxsevenfold karakterinden boss kesimlerine engel olurdum. Tüm sunucu benden nefret etmesine sebep olsaydı bile bunu yapardım doğru bulmuş olsaydım, çünkü ben ne kalleşçe davranırım ne de yanlış olan bir şeyi savunurum. Beni iyi tanıyanlar ise mutlaka bunun ciddi bir gerekçesinin olduğunu bilirlerdi ve asla saygısızlık dahi etmezlerdi bana karşı. Her şeye ragmen insanlığımı korudum ben.

Altı aydır oyundayım aktif olarak. Kendi yazdıklarınızın arkasında olamadığınızı çok net bildiğiniz için sadece burada kendinizin bile inanamayacağı şeyleri söylemekle yetiniyorsunuz. Zira aksi olmuş olsaydı mutlaka klandan veya boss alanlarında şahit olurdum böyle “hak bekçiliği” yapıp oyundaki bossların hepsini “bugsuz” kesim yapmak için can atıp, forumda konular açıp, insanları buna yönlendirip, emek bekçiliği yaptığınıza şahit olurdum. Zaten bana göre tamamen sahte bekçilik. Her neyse, Bunun aksinin doğru olduğunu ispatlarsanız o zaman bende adam gibi özür dilerim sizlerden. Karakterim ve şerefim üzerine dahi yemin ederim.

Yazacak çok şey vardı ama sanırım herkes neyin ne olduğunu çok net biliyor. Benim bu oyundaki zamanım dolmak üzere, günden güne soğumuş bulunuyorum. Artık kendi çıkarlarınız uğruna, biraz daha fazla para kasayım uğruna insanları oyundan soğuttunuz ve daha bir çok eylemlerde bulunup materyallerin piyasasını değiştirdiğiniz için umarım oyunda günü geldiği zaman oyuncu bulup onlara satabilmeyi başarabilirsiniz. Aksi halde oyundaki yaratıklara satmak ve muhabbet etmek zorunda kalabilirsiniz. Yaptıklarınızın ve yapacaklarınızın sonucunu birazcıkta düşünün. Yoksa günü geldiğinde birazcık vicdanınız varsa, vicdan azabı çekebilirsiniz. Böyle bir şeyin olacağını asla düşünmüyorum şahsi olarak. Yazıklar olsun o insanlara; düşünmeden insanları kıran, soğutan, kötümser olan, sadece kendisi için en iyisini isteyenlere. Umarım böyle insanlar hayatları boyunca en ufak sevgiyi görmezler ve hayatlarında her zaman acı çekerler başka insanları kırdıkları ve incittikleri gibi. Adolf Hitler gibi kişilerin doğmasının (oluşmasının) sebebi sizler gibi kötümser, haksız yere iyi insanları suçlayıp haklarına tecavuz etmelerinin sonucu karşılığında oluşan kişilerdir.

Forum kurallarına oldukça özen göstermeye çalışan biriyim. Konunun kişisel tartışmaya dönüşmesini kesinlikle istemiyorum. Aslında iyice düşünüldüğünde, henüz kişiler tartışmaya dönüştüğü söylenemez sadece fikirlerimi belirtiyorum. Mesajımı yeterince açık şekilde dile getirdim, bundan sonra size yanıt vermeyeceğim mantıklı şekilde konuşmadığınız sürece. Saygılar.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
Remzitekin
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tek Vatan Tek Bayrak

Mesaj gönderen Remzitekin »

kardesım ben cok arkadasım ın gaffar gorevını yaptım ve oyle full halley setlı degıl 2800 fızık vardı ben de ve gıderlerı normal 2000 ve cıvarı ıstersen sana kesım seklını anlatayım tabı akıl verıyor deme oyle bı kastım yok ama fıkır ısını kolaylastırır 8 yıllık oyuncuyum sonucta sadace kesım seklını anlatayım 4+1+1 gıdıyorsunuz aynı sekıl de hersey duzgun semıhayı da ıcerı atmak ıcın 3 lu sapma oluyor 2 degıl 100 sapma 91 sapma 81 sonra sapma ve kesınlıkle ayı olsun 4 lu kons muhtemelen oyuncular da kordınelı olursa ıcerı gıder olay ıcerde baslıyor zaten ılk semıha cekerken buyucunun bırıne sapan tank buyucu gaffarı 91 ındırırken dıger buyucu gaffr a kutup acsın bu sekıl de buyuculer semıha 21 olana kadar tek tank ı almak suretı ıle kutup acsın sonra semıha 21 olunca tank sıfaya sapsın ve sarsılmaz acsın sarsılmazı o zamana kadar kullanmasın sonra semıha 21 ken 4 lu kordınelı kons olsun mumkunse 3 kısı de met 23 olsun kolay olur tank sarstan cıkıp hs alsa bıle sıfacı ck ve can ıle 20 25 sn kadar tutacaktır o sırda 4 lu kons oldugu zaman kesınlıkle semıha kesılmıs olur ama dedıgım gıbı kesınlıkle 3 met 2 3 olması sart sonra sadce gaffar kalır oda basıt semıha yokken gaffar 5 dk surmeyecektır ama semıhayı kesıp gaffra devam etmeyın kacırın dolun tekrar baslayın.. ıyı oyunlar :) B-)
Adı Bende Saklı
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Remzitekin yazdı: 15 Şub 2019 01:27 kardesım ben cok arkadasım ın gaffar gorevını yaptım ve oyle full halley setlı degıl 2800 fızık vardı ben de ve gıderlerı normal 2000 ve cıvarı ıstersen sana kesım seklını anlatayım tabı akıl verıyor deme oyle bı kastım yok ama fıkır ısını kolaylastırır 8 yıllık oyuncuyum sonucta sadace kesım seklını anlatayım 4+1+1 gıdıyorsunuz aynı sekıl de hersey duzgun semıhayı da ıcerı atmak ıcın 3 lu sapma oluyor 2 degıl 100 sapma 91 sapma 81 sonra sapma ve kesınlıkle ayı olsun 4 lu kons muhtemelen oyuncular da kordınelı olursa ıcerı gıder olay ıcerde baslıyor zaten ılk semıha cekerken buyucunun bırıne sapan tank buyucu gaffarı 91 ındırırken dıger buyucu gaffr a kutup acsın bu sekıl de buyuculer semıha 21 olana kadar tek tank ı almak suretı ıle kutup acsın sonra semıha 21 olunca tank sıfaya sapsın ve sarsılmaz acsın sarsılmazı o zamana kadar kullanmasın sonra semıha 21 ken 4 lu kordınelı kons olsun mumkunse 3 kısı de met 23 olsun kolay olur tank sarstan cıkıp hs alsa bıle sıfacı ck ve can ıle 20 25 sn kadar tutacaktır o sırda 4 lu kons oldugu zaman kesınlıkle semıha kesılmıs olur ama dedıgım gıbı kesınlıkle 3 met 2 3 olması sart sonra sadce gaffar kalır oda basıt semıha yokken gaffar 5 dk surmeyecektır ama semıhayı kesıp gaffra devam etmeyın kacırın dolun tekrar baslayın.. ıyı oyunlar :) B-)
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW