İKV Caps & GIF Etkinliği Kazananları!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: İKV Caps & GIF Etkinliği Kazananları!

Mesaj gönderen EYUNAL »

Caps kategorisinde ki birinciliğe pek anlam veremesem de GİF birincisini tebrik ediyorum emek içeren güzel bir çalışma olmuş :* Diğer dereceye giren arkadaşları da tebrik ediyorum .
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Zamanını verip yarışmaya eser gönderip kazananları tebrik ederim ancak çok değil 2-3 yıl önceki eserleri hatırlıyorum da arada büyük farklar var. Sadece yarışmalara gönderilen eserleri forumda eski gönderilerden bulabilirseniz görürsünüz çok ciddi bir katılım vardı. Eser iyidir kötüdür bahsetmiyorum. Yine de gönderilen eserlerin iyiliği ve kalitesi de geçen senelerde daha iyiydi. Mutlaka her zaman her yarışmada iyi kötü eserler vardır. Ama ilgi ve alaka, katılım sayılarıyla ne denli düştüğünü bizlere gösteriyor. Yerel yönetim kadrosu, oyuna karşı ilgi ve alakanın bu derece düşmesi sebebiyle kendisini 100.000 kere sorgulaması gerekirdi. Belki sorguladı ama somut bir şey yok. Bu yüzden bir şey yapılmadığını açıkça görmekteyiz.

Ne yazık ve ne acıdır ki bu güzelim oyun ne hallere düştü bunu gördük.

1 ay önce plus paket aldım müzikleri dinleyip özlediğimi hatırlayarak ancak 3 gün sonra oyunun tamamen vakit kaybı olduğunu fark ettim. Bu hissiyatı evvelce hiç yaşamazdım. 27 gün plus boşa gitti. O derece soğumuşum oyundan. Boşa giden plus paket hiç umrumda olmadı. Bir acı hissetmedim bile. Giden sadece paramdı. Bundan sonra da plus almayı bir kenara bıraktım girer miyim ı bile çok şüpheli ki zaten oyun bilgisayarımda yüklü de değil. Bunları söylemek hiç istemezdim bir beta oyuncusu olarak lakin ne diyelim. Emeğe yazık.
Kolay gelsin.
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Comeback yazdı: 21 Eki 2018 14:39 Zamanını verip yarışmaya eser gönderip kazananları tebrik ederim ancak çok değil 2-3 yıl önceki eserleri hatırlıyorum da arada büyük farklar var. Sadece yarışmalara gönderilen eserleri forumda eski gönderilerden bulabilirseniz görürsünüz çok ciddi bir katılım vardı. Eser iyidir kötüdür bahsetmiyorum. Yine de gönderilen eserlerin iyiliği ve kalitesi de geçen senelerde daha iyiydi. Mutlaka her zaman her yarışmada iyi kötü eserler vardır. Ama ilgi ve alaka, katılım sayılarıyla ne denli düştüğünü bizlere gösteriyor. Yerel yönetim kadrosu, oyuna karşı ilgi ve alakanın bu derece düşmesi sebebiyle kendisini 100.000 kere sorgulaması gerekirdi. Belki sorguladı ama somut bir şey yok. Bu yüzden bir şey yapılmadığını açıkça görmekteyiz.

Ne yazık ve ne acıdır ki bu güzelim oyun ne hallere düştü bunu gördük.

1 ay önce plus paket aldım müzikleri dinleyip özlediğimi hatırlayarak ancak 3 gün sonra oyunun tamamen vakit kaybı olduğunu fark ettim. Bu hissiyatı evvelce hiç yaşamazdım. 27 gün plus boşa gitti. O derece soğumuşum oyundan. Boşa giden plus paket hiç umrumda olmadı. Bir acı hissetmedim bile. Giden sadece paramdı. Bundan sonra da plus almayı bir kenara bıraktım girer miyim ı bile çok şüpheli ki zaten oyun bilgisayarımda yüklü de değil. Bunları söylemek hiç istemezdim bir beta oyuncusu olarak lakin ne diyelim. Emeğe yazık.
Kolay gelsin.
Dediğin gibi katılım azdı ama aralarından bir ikisi iyiydi . Lakin onlar derece görmemiş . Şahsım adıma söyleyim . Bence benim yarışma için yaptığım capsim derecedeki capslerden daha kaliteliydi . Tabi bu benim görüşüm çünkü herkesin mizah anlayışı farklı . Benimki, beni güldürür ; onlarınki, herkesi.

Capsim.