Destek

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
FeaROFDeaTH
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Troyaxx

Destek

Mesaj gönderen FeaROFDeaTH »

İyi akşamlar , 27.04.2018 tarihinde 02.15 civarında çantamda bulunan lantanı yere attığımı zannederken Meteorit 1 tılsım çıkarıldı yazısını görünce ufak çaplı kalp krizi geçirdim. Meteorit 1 tılsımını yanlıslıkla yere attım. Destek ekibine mesaj atsam da herhangi bir dönüş sağlanmadı , dediğiniz gibi 1 günde 1 mesaj attım fakat hala dönüş yok. Burdan desteğe sesleniyor ve eşya iade başvurusu yapıyorum , şimdiden teşekkürler kolay gelsin.
Meran sunucusu
FeaROFDeaTH karakteri
27.04.2018 saat 02.10 02.20 arasında bir süre.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Re: Destek

Mesaj gönderen romendiyojen »

Selamlar Dostum Eşya iadeye başvurduysan biraz beklemen gerekli.Türk Telekom Ekipleri denetleyip sana eşyanı iade ederler.Meraklanma :)
Kullanıcı avatarı
ysfdzn
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen ysfdzn »

Ben yanlış bilmiyorsam Tılsım iadesi yok sadece eşya iadesi var diye biliyorum geçmiş ola.
Resim
ResimResimYSF - ElçarıkResimResim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

ysfdzn yazdı: 03 May 2018 16:48 Ben yanlış bilmiyorsam Tılsım iadesi yok sadece eşya iadesi var diye biliyorum geçmiş ola.
Bildiğim kadarıyla kademesiz tılsımların iadesi yok. 3 kademeli tılsımların iadesi var. Kendimden örnek vereyim; 1 yıl önce Meteorit 2 (III)'ü yere atmıştım 20 gün süre ile iadesi yapılmıştı. Arkadaşın sorunu Meteorit 1, meteorit 1 tılsımı kademesiz olarak geçiyor, umarım iadesi yapılır. Yanılıyor da olabilirim. :relaxed:

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

LethieN yazdı: 04 May 2018 06:45
ysfdzn yazdı: 03 May 2018 16:48 Ben yanlış bilmiyorsam Tılsım iadesi yok sadece eşya iadesi var diye biliyorum geçmiş ola.
Bildiğim kadarıyla kademesiz tılsımların iadesi yok. 3 kademeli tılsımların iadesi var. Kendimden örnek vereyim; 1 yıl önce Meteorit 2 (III)'ü yere atmıştım 20 gün süre ile iadesi yapılmıştı. Arkadaşın sorunu Meteorit 1, meteorit 1 tılsımı kademesiz olarak geçiyor, umarım iadesi yapılır. Yanılıyor da olabilirim. :relaxed:
Selamlar,Bir konuya değinmek istiyorum.Kademesiz Tılsımların bir kısmında iade yok mesela Ruh Kalkanı Tılsımı gibi, Meteorit 1 Tılsımı üretilebilen bir tılsım olduğu için iade yapılır. ;)
Kullanıcı avatarı
xHassaSKaLPx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xHassaSKaLPx »

LethieN yazdı: 04 May 2018 06:45

Tılsım Yıldırım 2 atmıştım uzun zaman önce tekrar vermişlerdi . Yanlış hatırlamıyorsam 1 haftadan kısa bir sürede 😉
Bitmeyen derin hasret ve geçmeyen zaman .
2008'de başlayan bir oyuncu.
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen heiseb »

kademesiz tılsımdan kastı direnç alanı tılsımlarıydı. hepimiz zamanında onun ekmeğini yedik ne diyelim.
Kullanıcı avatarı
TheHaTe
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re:destek bonolarimi yanlislikla agopa sattim 300 adetti suan 100 adet var

Mesaj gönderen TheHaTe »

Farukavcı 10.09.2018 tarihinde 16:00 ve 16:15 sularinda ismini belirttgm karakterle 300 bonoyu once sattm ve daha sonra satmadigimi dusunerek digerlerini tekrarladim oyun bi an dondu param verilmedi ben de telas yaparak digerlerini sattm suanda 1 t geldi 200 bonom kayboldu lutfen yardimci olun bonolarimin iadesini istiyorum emegimin heba olmasi derinden uzer ailevi skntilardan dolayi baya dalgindim geregini yapacaginizdan hic suphem yoktur kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Re: Re:destek bonolarimi yanlislikla agopa sattim 300 adetti suan 100 adet var

Mesaj gönderen besiktasask »

TheHaTe yazdı: 11 Eyl 2018 13:51 Farukavcı 10.09.2018 tarihinde 16:00 ve 16:15 sularinda ismini belirttgm karakterle 300 bonoyu once sattm ve daha sonra satmadigimi dusunerek digerlerini tekrarladim oyun bi an dondu param verilmedi ben de telas yaparak digerlerini sattm suanda 1 t geldi 200 bonom kayboldu lutfen yardimci olun bonolarimin iadesini istiyorum emegimin heba olmasi derinden uzer ailevi skntilardan dolayi baya dalgindim geregini yapacaginizdan hic suphem yoktur kolay gelsin
Bono iadesi yok diye biliyorum, ama buradan fikir yürütmek yanlış. Desteğe yazarsan daha sağlıklı bir cevap alacağını düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
TheHaTe
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: Re:destek bonolarimi yanlislikla agopa sattim 300 adetti suan 100 adet var

Mesaj gönderen TheHaTe »

besiktasask yazdı: 11 Eyl 2018 17:04
TheHaTe yazdı: 11 Eyl 2018 13:51 Farukavcı 10.09.2018 tarihinde 16:00 ve 16:15 sularinda ismini belirttgm karakterle 300 bonoyu once sattm ve daha sonra satmadigimi dusunerek digerlerini tekrarladim oyun bi an dondu param verilmedi ben de telas yaparak digerlerini sattm suanda 1 t geldi 200 bonom kayboldu lutfen yardimci olun bonolarimin iadesini istiyorum emegimin heba olmasi derinden uzer ailevi skntilardan dolayi baya dalgindim geregini yapacaginizdan hic suphem yoktur kolay gelsin
Bono iadesi yok diye biliyorum, ama buradan fikir yürütmek yanlış. Desteğe yazarsan daha sağlıklı bir cevap alacağını düşünüyorum.
eyvallah ama arkadaslarımın basına gelmıs emegım nasıl ıade edılmez kı yalan yok 300 adettı bı anlık dalgınlktan hepsınıs sattm tıpkı yere atmak gıbı bırsey ılgıleneceklerını dusunyorum ınsallah tekrar alırım emegım bır anda yok olcaksa oyunun tadı kalmaz