OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Bildiğiniz gibi koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım. Eski başkan Aziz Yıldırımı bir zamanlar çok severdim son yıllarda futbolda ki gidişatımız iyi olmadı. 4 yıl kupasız geçti ve çok istediğimiz 4. yıldızı takamadık.

Aziz Yıldırımın karşısına geçtiğimiz yıllarda Hulusi Belgü çıkmıştı zaten o rakibi biraz pasifti sonunda karşısına vizyonu ve misyonu sağlam olan Ali KOÇ çıktı.

Çok istedik Başkan olmasını oda adaylığımı koyuyorum dediği andan itibaren arkasında durduk destek olduk.

Artık değişim zamanı her koşulda her kulvarda en büyük Fenerbahçe demenin tam zamanı...

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Normalde bu tür şarkıları dinlemem ama nakaratı için dinliyorum. :') sorun var

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Çok şükür oyuna giriş yapabildik bu süre zarfında arkadaş listemde dünden beri bir offline durumu var hiç sıkıntı değil tek yükselmeye çalışacağım. Bu süre zarfında oyuna çok vakit ayırmayacağım. Çok şükür üniversiteyi uzatmadan iyi bir dereceyle bitirdim. Bilgisayar tamirat tadilat gördü artık f4 kralı oldum. :') :') Monitörü az birşey büyüttüm. Daha bilgisayar çalışmalarım devam edecek. Bu esnada iş arayışına gireceğim en azından kpss sınavına kadar çalışmalık bir iş bulacağım.

Oyuna girişimi ilk olarak Büyük Büyücü ile kutladım ama birşey vermedi.

Bizler daimi tanıklarıyız
Hep var olacak kentimizin
Şimdi ve kıyamette ;) ;)

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Dün yazamadım bugün 2 günü bir anlatayım. Karakterimde bulunan General Hakiri öldür isimli görev için lonca arkadaşlarımdan yardım aldım.

Resim

General Hakir kesimi esnasında bir ekran karesi almak istedim. Bu an benim için değerliydi çünkü ilk kez hakir kesimine şahit oldum.

Resim

Yeni Asa basıp bu asayı parlatmayı hedefledim. Diğer asadan bir tık daha gösterişli ve hasar olarak bir tık üst seviyede olduğu için şahsi görüşüm için Karamuk Asa malzemelerini toplamaya başladım.

Resim

Gece vardiyasına kalıyorsak Komiser kesmeden yatmak olmazdı. :')

Resim

Asanın son malzemesini de buldum. Pahalı malzemelerden bir tanesi..

Resim

Günün sonunda Karamuk Asayı üretmiş oldum.

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Birkaç gündür günlük yazamıyorum. Sebebi ise şifacı karakterimi kasıyorum sonunda 55 lvl oldu. Asa işi ile uğraşıyorum birkaç gün sonra Ask Asa üretimi yapacağım.

Resim

Elimiz boş dönsek de Komiser Aşkı bitmez.

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Reel hayatımda bu aralar baya yoğunum iş, güç arayışına girdim sonunda bir iş bulabildim. Hayırlısı ile bu hafta içinde başlayacağım. Aynı zamanda oyun hayatımda baya yoğun geçiyor günler geçse de bu anılarımı buraya yazmazsam olmaz.

Geçtiğimiz hafta sanırım bir asa daha üreteceğimi söylemiştim.
Üretimi pek pahalı olmadı Asklepios Asa

Resim
Resim
Resim

1 haftada 10 tane GBZ kestim. Sonuç 0 item..

Resim
Resim

Dün ard arda 5 sefer Büyük Büyücü kestim. 0 item.

Resim

Bu mahlukatın kesimine çok nadir katılıyorum çok uzun sürüyor. Bugün 3 sefer kestik. 1 adet ipek düştü ama bana değil. :')

Resim

Süs Asası hoşuma gitti 50 lvl asalara taş çıkartır.

Resim
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Megaevil »

Eski dostum, Fenerbahçeli olduğuna sevindim.Yapmış olduğun yardımları unutmadım.Günlüğünü takipteyim, devamını bekliyoruz.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Megaevil yazdı: 02 Ağu 2018 14:54 Eski dostum, Fenerbahçeli olduğuna sevindim.Yapmış olduğun yardımları unutmadım.Günlüğünü takipteyim, devamını bekliyoruz.
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Eski dostum diye belirtirken birde nickini belirtseydin fena olmazdı. :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

KARAYA VEDA

Öncelikle Kurban Bayramınız kutlu olsun. Başlıkta belirttiğim gibi içeriğini tahmin etmişsinizdir. Günlüğümdeki son gönderimim 16 Temmuz o günden bu güne kadar oyun ile ilgim kalmamıştır. Hali hazırda kıyamet günlüğü etkinliği varken bu paylaşımı yapayım dedim. Bu arada herkese bol şans dilerim.

Karaköy genişleme paketi ile birlikte oyun bir bitmişliği daha doğrusu tükenmişliği oynadı.

Bugüne kadar bana yardımı dokunan herkese teşekkürlerimi borç bilirim. Oyun benim için bitti foruma da çok nadir giriyorum. 2 Ağustosta bir gönderi almışım ve bu gönderi hakkında bir kaç cümle daha yazmak istedim.
Megaevil yazdı: 02 Ağu 2018 14:54 Eski dostum, Yapmış olduğun yardımları unutmadım.Günlüğünü takipteyim, devamını bekliyoruz.
Yardım her zaman yapılır önemli olan dostluğun baki kalmasıdır. Bana da yardım eden çok oldu ve bunu görmezden gelemem daha doğrusu emeği hiçe sayıp inkar da edemem. Şuan herkes Boss yaratık keserken nara atma peşinde bunun için oyunu bırakacak değilim lakin artık oyunun bir yerinde kendi hikayemizi sonlandırmamız gerekiyordu.

O gün geldi ve günlüğün ve oyundaki kendi hikayemin sonuna geldim. Üzgünüm günlüğün devamı olmayacaktır.

Allah'a emanet olun.

O gemi karadan uzaklaştı....
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Yolun açık olsun Kaptan . Bir gün tekrar aynı limanda buluşma dileğiyle . Allah 'a emanet ol O:-) .