Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Mesaj gönderen Retaliation »

BunudaBanlayin yazdı: 08 Tem 2018 11:46 nerelerdesin hocam özlettin kendini :thinking_face:
Şu sıralar sessiziz hocam, kısa sürede telafisini edeceğiz inşallah. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Bir hafta sonrasından selamlar... Efendim yeni işe başlamış bulunuyorum. Sonunda sürünmemizin sonu arşta yer alan tepeye vardı gibi. Ne demiş Cemal Süreyya "Yüksek tepelerde hem yılana hem kuşa rastlayabilirsiniz; fakat biri sürünerek, öteki uçarak gelmiştir." Biz yılan kadar tehlikeli olmasak da sürünerek sonunda diplomalı işimize başladık. Akşam trafiğinden geç gelip sabah da erken kalktığım için maalesef aksıyor buraları. Lakin çözüm bulacağız elbette, maaş birikince gerekirse ikinci elden bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyoruz. Ben hayat hakkında istişaremi yazdım ve içinde bir tutam da mazeret sunmuşken burayı kısa tutuyor ve gelişme bölümüne atlıyorum.

Cumayı Cumartesiye bağlayan gece Loncadaki ahali ile Kraliçe Tırtıl kestik efenim. Savaşçımın görevi olduğu için çetik hemen cengaver beyefendiye.

Resim

Sonra Kraliçe Tırtıldan düşmese de düşmüş saydığımız sentetik ipek yongasını koklayarak iliklerimize kadar ergi hissettik. Normalde bağımlılık yapıcı şeylere karşıyım da ne yapalım işte görev bize bunu gerektiriyor. Ardından duman makinesinden de soluduğumuz renksiz kokusuz duman ile bir anda "Aman aman nereye geldik böyle" moduna geçtik.

Resim

Eh tabi sonra Sis'e müjdeli haberi verdik.

Resim

Gece vakti baya ilerlemişken loncadaşlar ile Mansur Bey heykelinde toplanarak sırayla keseceğimiz şef yaratıklar için zar attık. Ben o esnada bir bankın kıyısında havada oturmayı başardım.

Resim

İkiz kardeşim Korcan ile benzerliğimiz aşikar.

Resim

Büyük Büyücü'nün kalkmasına ramak kala etrafta yeni yeşermiş kardelen öbeğini çektiğimizde çıkan Narin Kardelen'in vermiş olduğu mutluluk... :blush:

Resim

Elimiz boş dönsek de yapmış olduğumuz iki Büyük Büyücü kesiminden bir kare.

Resim

Ardından finali Yüce Komiser ile yaptık efenim. Üç yada dört tur kesimle yine boş döndük lakin Nureddin Ağabey şeytanın bacağını kırarak bir pantolon düşürdü. Kendisine hayırlı olmasını dilerim. :blush:

Resim

Ölüm Oyunu etkinliğine katıldık ve büyücüde çuvalladık. :unamused:

Resim

Ancak savaşçıda 2700 küsür hasarla son üçe kaldık! Karşı taraftakilerin aynı lonca olması ve direkt bana çullanması tabi şansımızı sıfıra düşürdü. :relaxed:

Resim

Etkinlik sonrası Sivri Ada ruh taşında yakaladığım bir Gece loncası üyesini keserek Reta'yı Karaköy'e park ettik ve oyundan çıkmış olduk.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hayırlı işler, bol kazançlar.
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 08 Tem 2018 20:30 Hayırlı işler, bol kazançlar.
Teşekkürler Murat.
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Cumartesiyi Pazara bağlayan geceden anılarımız ile devam ediyoruz efenim. Büyük ihtimalle şu sıralar günlükten ziyade haftalık tutacağız gibi. Gece 00 sularında başlayan serüvenimiz birkaç kişi tarafından tadımızı kaçırsa da sonra başkanımız sayesinde konuşup anlaştık. Akabinde bir ara elektriklerim gitti. Bari gidip yatayım derken elektrik geldi ve TEDAŞ bana Thug Life yapmış oldu. Uyku da tutmayınca kalkıp sabah 05'e kadar sabahladık lonca ile. İşte o günden anılarımızı anlatacağız diyerekten gelişme bölümüne atlıyorum.

Gene Kardelen gene Narin Kardelen... :)

Resim

Eh diyebileceğimiz bir reçete, belki işe yarayabilir.

Resim

Onu aşkın GBZ kesimlerinden düşürdüğümüz iki reçete de şunlardır efenim. Gün içerisindeki şef yaratıklardan tek kazancımız.

Resim
*
Resim

Genelde rakibe saygılıyımdır lakin Karaköy bölgesi geldiğinden beri bizi düşman bellemeyen kimse kalmadı. Hatta öyledir ki bizim loncamız üzerinden prim yapanlar da cabası. Bu kafileye katılan üç beş deyyus kaşınınca Balyoz Nazım'ın Kadim Hidra saldırısında "Vurun!" dediği gibi vurduk hunharca üç beş çapulcuya. Hatta sancaklarını dahi bastık. Bir şifacı bozması, muhafızlara bizi yem ettirerek "10 kişi kestim" diye bölgeden havalanırken ayrıca "Beni kesene 50M" dedi kestik ama sustu.

Resim

GBZ'mizi kaçıran bir başka deyyus. Neyse ki video kaydını alarak desteğe yolladık.

Resim

Tankla topla beklerim! B-)

Resim

Bugün de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Resim

Şef kaçıranları görünce ben.
kedi
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

BayTerapi yazdı: 09 Tem 2018 20:21 Resim

Şef kaçıranları görünce ben.
:') :')
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Bu hafta yalnızca Cumartesiyi Pazara bağlayan gece oyunda olabildim. Cumartesi sabahı sınavım olduğu için Cumadan sabahlayamadım. Ayrıca öyle bedenen öyle yorgunum ki dostlar, dün 15 Temmuz bayramını dahi kutlayamadım. Vatan uğruna kanını döken herkesin ruhu şad olsun. Bu bölümü kısa geçiyor ve gelişmeye geçiyorum.

Kazasız belasız dört beş GBZ kestik ancak bir şey alamadık. Varsın almayalım vesselam, oyunda toplanıp bir şeyler yapmak hoşuma gidiyor.

Resim
*
Resim

Oradan Büyük Büyücü'ye atlayarak dört tur da onunla meşgale ettik kendimizi. Kendileri ayağımızın altına ufak bir torba iliştirdi. Açtık baktık iki reçete çıktı efenim. Buna da şükredelim. :)

Resim
*
Resim
Resim
*
Resim
*
Resim

Ardından loncadaşlarımdan gelen mesajla bir arbede içinde buldum kendimi. Anlaşma yapıp sonra bozan bir Lodos loncası bize saldırıyormuş. Bu yaptıkları ilk değil tabi, üç oldu. Bir de kümes sever bir arkadaş vardı. Bizi kümese tıkmak isteyip de kendisini sancaktan zor atan arkadaştır kendisi. Destek olup biz iki kişi kalınca artistlik yapar bu müsvedde. Velhasıl yine taarruza kalkarak savunma duvarlarını yıktık deyyusların ve zaferi perçinledik./i]

Resim

Ardından Hasan dostum, malzemelerini toparladığı Dikkat Dağıtma (II) tılsımının reçetesi kendisinde olmadığı için bendenizden rica etti. Başarılı bir üretim yaparak kendisine teslim etmiş oldum. Düşmanlarımızın kanını akıtması dileğiyle.. ;)

Resim
*
Resim
*
Resim

Düne özel şu bestelenmiş şiiri paylaşmak isterim, Kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için!

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Resim

Merhabalar;

Efenim Cumayı Cumartesi gününe bağlayan geceden anılarımızla sizlerleyim. Sinir bozucu bir gündü. Zira tat tuz alamadığımız gibi aksilikler de yaşandı oyunun teknik bakımından. Gece gece kendi kendimi acil servise götüresim geldi ama neyse ki yatıştırdılar acımı. Kısa keserek gelişme bölümüne geçmek isterim.

Hunharca Yüce Komiser kesimleriyle güne başladık. Zaten o gün Yüce Komiser dışında bir şey kesmedik.

Resim

Kesim sonunda ayaklarımızın dibine nazikçe bırakılan torbadan reçete ganimetimizi aldık.

Resim

Akabinde artık klasikleşmiş kesim yöntemi olan kabin tanklarının bulunduğu yere geçerek bir başka kesim için hazırda beklemeye koyulduk.

Resim

Ve gene reçetelendik. :relaxed:

Resim

Ardından Lodos arkadaşların istişaresi sonucu kalabalık olunca meydanda ferah ferah kesme fikri benimsendi ve kabul gördü. Yüce Komiser güya icabımıza bakacakken toplu buz-fizik-elektrik büyüleriyle ağzını burnunu kırdık.Altımızda beliren torbayı açtığımızda gözlerimiz açıldı. Çantada bir reçete ve bir pantolon vardı! Pantolon, Arındırıcı Pantolon'du. Sevinip ederken Eminönü sunucusu çöktü ve... Efendim oyun geri sardı ve pantolonum buhar oldu. :sob: :sob: :sob:

Resim
*
Resim

Ve aklıma şunu yaparak güne nokta koymak geldi.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Okurken senden daha çok sinirlendim, yazık olmuş geçmiş olsun. 😠😠
kedi