BAZILARI ÇOK HAKSIZLIK YAPIYOR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: BAZILARI ÇOK HAKSIZLIK YAPIYOR

Mesaj gönderen BayTerapi »

mstfmrt yazdı: 07 May 2018 19:37 inanır mısınız ben de tam böyle bir konu açacaktım. biraz da özelleştiri yapmak lazım. Genel etkileşimde" ikv eski site" diye bir konu vardı bugün onu gördüm. eski foruma bakayım dedim, 2010 yılında site tasarımı yenilenmiş, bir süre giremeyeceksiniz yazmış gm bey, oyuncuların hepsi de "elinize sağlık, bunun için beklemeye değer, yönetim işini yapıyor, bizim istediğimiz ekip de böyle" gibisinden moral motivasyon verici şeyler yazmış. aynısı 2018 yılında olduğunda ise; "kardeşim açın şu siteyi giremiyoruz, sobeenin yapacağı iş de anca bu kadar olur, kırk yılın başında güncelleme getirdiniz daha karaköy hikayesi paylaşılmadı" gibi şeyler yazılıyor. Siz yapıyorsunuz demiyorum, hepimiz yapıyoruz. biraz da suçu kendimizde aramak lazım dimi hep başkasına yüklenmek nereye kadar..
Algı değişti, insanlar yobazlaştı.
kedi
Ediii
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Just Great Emperor

Mesaj gönderen Ediii »

mstfmrt yazdı: 07 May 2018 19:37 inanır mısınız ben de tam böyle bir konu açacaktım. biraz da özelleştiri yapmak lazım. Genel etkileşimde" ikv eski site" diye bir konu vardı bugün onu gördüm. eski foruma bakayım dedim, 2010 yılında site tasarımı yenilenmiş, bir süre giremeyeceksiniz yazmış gm bey, oyuncuların hepsi de "elinize sağlık, bunun için beklemeye değer, yönetim işini yapıyor, bizim istediğimiz ekip de böyle" gibisinden moral motivasyon verici şeyler yazmış. aynısı 2018 yılında olduğunda ise; "kardeşim açın şu siteyi giremiyoruz, sobeenin yapacağı iş de anca bu kadar olur, kırk yılın başında güncelleme getirdiniz daha karaköy hikayesi paylaşılmadı" gibi şeyler yazılıyor. Siz yapıyorsunuz demiyorum, hepimiz yapıyoruz. biraz da suçu kendimizde aramak lazım dimi hep başkasına yüklenmek nereye kadar..
Yüreğine sağlık kardeşim, bende bunu anlatmaya çalışıyordum arkadaşlara. bana diyorlar bu oyunu beraber oynadığımıza ınanmıyorum halbuki bilmezler 10 yıla aşkın bu oyunu oynadığımı, eskileri bilmezler gm ile oyuncu arasındaki bağ ve saygıyı
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

Ya bi yürü git allah aşkına. 1 kere özür dilersin tamam deriz, 2 peki, 3 eyvallah da 5 yıldır bu oyuna 1 tane taş bile koymamışlar, oyuncularda sabır falan kalmamış siz burda gelip özeleştiri bilmeme diyonuz. Tahammül sınırları bir
yere kadar zorlanır. Yönetim biraz çaba gösterse, gayret etse biz zaten emeklerini görüp “sıkıntı yok elinize sağlık” deriz, ama artık hiçbişey yapmadan özür arsızı oldukları için biz de her halta kızıyoruz.

Not: yönetim Karaköy güncellemesi için uğraştı emek verdi ellerine sağlık, ayrıca yeni akçe satış sitesi ekledi, geçenlerde sırf sunucu bakımı olduğu için 3 gün dükkandan telafi hediyesi verildi, boss kaçıranlar banlanmaya başlandı, bunları takdir ediyoruz. Ama bir oyun haftanın 4 günü geri sarınca da bırakın istediğimizi söyleyelim, eşya iadeleri 5-6ayı bulunca bırakın kızalım.
Kullanıcı avatarı
ghoul
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ghoul »

BayTerapi yazdı: 07 May 2018 19:39
Algı değişti, insanlar yobazlaştı.
Yobaz olanin koru korune muhafazakarlik yapanlar oldugunu dusunuyorum. Ayrica hukuk disi olan herseyi siliyorlar forumda ve hatta sunu eklemek isterim, ben buna dikdatorluk diyorum islerine gelmeyen her turlu konuyu hakli serzenisler dahil olmak uzere siler oldular.
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

Ediii yazdı: 07 May 2018 18:40 Ben cidden bu insanları anlamıyorum. İkv yöneticileri iyi bir şey yapsa yine kötü laflar edip kırıcı konuşup morellerini Bozuyorlar istenmedik teknik hatalar oluyor tekrar yüklenip dalga geçer gibi hakaret ediyorlar bakın Bu bir türk oyunu türkiyeden 81 ilden oynayan insanlar var bnlerce kişi oynuyor ve ikv yöneticileri bnlerce kişiye karşılık toplasan 15 kişi mücadele ediyor + birde böyle düşünen insanlarımız var sanki bu akçeden gelen paralar hemen nihat özpay ve gmlerın cebıne gidiyor sanıyorlar ikv yöneticilerın bir kaçı sadece maaşlı çalışıyor paralar türk telekoma gidiyor veya diğer anlaşmalı şirketlere Tabi bende bazı kızdığım konular oluyor ama gidip işini yapan forum yetkılerıni terslemıyorum Forumda Geziyorum bakıyorum çoğu sankı gmler olsun forum yetkılılerı olsun düşmanları öyle konusma uslubu varkı kınıyorum o arkadaşları
Katılıyorum ayrıca öyle insanlar var ki sanki karşısında küçücük çocuk varmış gibi konuşup insanları rencide edecek şeyler söylüyorlar.
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            TOLGARDA
            Semiha'nın Gözdesi
            Semiha'nın Gözdesi
            Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

O zaman yapılan şeyler oyuncuları tatmin ediyordu çünkü, oyun bugün ayaktaysa o zaman ki yönetim sayesindedir. Bugünkiler değil.
            :zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
            Kullanıcı avatarı
            EmircanVR
            Şarapçı'nın Sırdaşı
            Şarapçı'nın Sırdaşı
            Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen EmircanVR »

Emily yazdı: 07 May 2018 18:45 Yaa bırak hergun bir oyun geri sarar mi zaten ex zar zor kasıyoruz 2 saat 3 saatte 60 ex geliyor hoop oyun geri sarıyor ee emeğimize yazık değil mi
            NOKTA.
            yunusreyy
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

Sunucular pert ve bu sunucular daha yoğunluk olmamasina rağmen çöküyorsa bir yerde birşeyler ters gidiyordur kaldi ki karakoy güncellemesi son 10 yılın en kötü guncellemesidir.
            Kullanıcı avatarı
            pegasusejder
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı
            Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

kardeşim insanların tahammül seviyesi bitti 2010 dan sonra bu oyuna doğru dürüst ilgi gösterilmedi bazen desteğe birşey yazdığımda saçma cevaplar aldım ki bunu bir tek ben yaşamamışımdır. İnsanların önerilerini görmezden geldiler (bak düzgün bir cevapla reddetmekten de bahsetmiyorum hiç umursamadılar bile) . Oyunun 2011 e kadar aldığı güncellemelere bak bide 2011 den sonrasına koca bir boşluk var. Sen yıllarca insanların söylediklerine kulak asma sonra bi tane genişleme paketi çıksın ama yine oyuncuların tam isteklerine göre olmasın (tabi bütün insanların istekleri karşılanamaz ama belli başlı büyük istekler vardı.)
            Ayrıca bu oyunda en büyük sıkıntılar var
            win 10 da büyük hole girememek ve yine karaköy de sık sık atması .
            İnsanlar yavaş yavaş soğudu burdakilerin çoğu sırf mazisinden oynuyor ki bende buna dahilim.

Ve artık insanlar isyan etmeye başladı.
            Kullanıcı avatarı
            ASALAK
            Sahaf Yardımcısı
            Sahaf Yardımcısı
            Sunucu: Tılsım
            Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Ediii yazdı: 07 May 2018 19:19 ASALAK Just Great Emperor Loncası Teşkilatta kaçıncı sırada, Genel sunucu sıralamasında kaçıncı sırada ve aktıf lonca sayısına bak kaç kişi loncada kurucusu kim bak öğren sonra aynı oyunu oynayıp oynamadığımızı öğrenirsin
            Sanırım aynı dili'de konuş muyoruz.Aynı oyunu oynamıyoruz derken başka bir şey kastetdim,sen sırlamanızı yazmışsın.