Tecrübeli arkadaşlar bakabilirmi

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
vjgiel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Tecrübeli arkadaşlar bakabilirmi

Mesaj gönderen vjgiel »

Bundan yaklaşık 4-6 sene önce grup bölgeleri yeni çıktığında oyunu bırakmıştım. 49 luk savaşçı karakterimi kurtarabildim ama karakter ofansif. Beni grup bölgelerine almıycakları aşikar zaten almıyolarda :( Tank olarakta oynamak istemiyorum. Bu yüzden büyücü açmaya karar verdim şuan 20 lvl büyücüm var 40 lvl e kadar savaşçımla grup yapar destekler sonra tek takılırım diye düşünüyorum. Fakat aklımda bazı sorular var m1 m2 y2 tarzı büyücü türleri var y1 ve y2 arasındaki fark nedir. Meteorit-yıldırım mı yoksa buz-yıldırım bi büyücümü oluşturmalıyım yetenek dağılımı maden puanı(madencimi sarraf mı lokman mı ) nasıl olmalı nerelerde para kasarım bi yardımcı olur musunuz ? Bu arada grafikler belki yenilenmiştir demiştim ama oyun beni Şaşırtmadı :D
Hangisi daha büyük bir elzemdir? İyi biri olarak doğmak mı yoksa büyük bir çaba sarf edip içindeki kötülüğü yenmek mi?
Kullanıcı avatarı
vjgiel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Re: Tecrübeli arkadaşlar bakabilirmi

Mesaj gönderen vjgiel »

bi allahın kuluda cevap yazmamış tebrikler beyler mükemmelsiniz. Desteği bu kadar çöp derece olan oyunun geliştiricisi ne ki forumu ne olsun
Hangisi daha büyük bir elzemdir? İyi biri olarak doğmak mı yoksa büyük bir çaba sarf edip içindeki kötülüğü yenmek mi?
Kullanıcı avatarı
sSuVaRI
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Tecrübeli arkadaşlar bakabilirmi

Mesaj gönderen sSuVaRI »

Öncelikle oyunu bıraktığın zamanki grup bölgeleri olayını tamamen unut oradan verilen nadide eşyaların ne bır degerı var artık nede oralara gıden oyuncu bulabılırsın.Hedefim karakoy bolgesı olmalı ve yapman gereken sey karakterını bır an once sevıye atlatıp karakoy esyalarını kullanabılecek kıvama getırmek.
m1 tılsımı fızıksel buyuculer ıcın ozellıkle rakıp tek bır hedefse kullanılır y2 tılsımı ıse aynı anda butun hedeflere hasar vermek ıcın ıdael bır tılsım ve elektırık hasarı yuksek bır buyucu ıcın vazgecılmez denılebılır. Yeteneklerını de hıcbır zaman hem fızık hem elektırık yapma ya elektırık buz oyna veya Meteroıt buz tabı meteoıt olcaksan cok ıyı bır fızıksel hasarının olması gerek ama yenı baslamıssın oyuna suan senın ıcın en ıyısı elektırık buz ol tılsım olarak buz bılgsı, dırenckırma alanı be buz oku I I tılsımları ısını gorur bence .Yetenek puanlarınıa gelınce burası cok onemlı bı nokta eger hesabında ıkv kutu yüklü değilse yanı karakterındekı uretım ve toplama puanlarını sıfırlayamıyorsan hıc buyucuye baslama cunkı asa uretıceksın sılahtar olman gerekıcek bır esya uretıceksın zırhcı olman gerekıcek. Ondan sonra arada maden cekmeden de oynanmaz o zmn da mecburen bu puanların sıfırlanması sart. Hangısıne agırlık vereym dıye sormssn onu sunucundakı fıyatlara gore yapman lazım ornegın madencı oldugunda cekdıgın madenın safı ne kadar sunucunda sarraf oldugunda cekdııgn maden ne kadar edıyor onu arastır oyle kararını ver.
Teşkilat____Eminönü____Beyazköşk____Kuklacı______Meran______Tılsım____Sancak______Anka
Süvaribey__Süvarıbey___Süvarıbey___Süvaribey____Süvaribey___Süvaribey__Süvarıbey__Süvaribey
SüVaRI_____SÜVARI______Suvarı______Suvari_______Suvari______Süvari_____Süvarı_____Süvari
SüVaRİ_____SüVaRİ