Kendini Kaf Dağında Gören Yeni Yetmeler

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
moontreal
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Kendini Kaf Dağında Gören Yeni Yetmeler

Mesaj gönderen moontreal »

Merhaba arkadaşlar,

Oyunun eskilerindenim dostumda, düşmanımda bilir nasıl birisi olduğumu. Bu oyunda sevenim de çoktur sevmeyenimde, Uzunca bir aradan sonra gelen yeni bölgeyle oyuna tekrar dönüş yaptım. Ama eski tat yok yaşlandık sanırım artık :) Aslında bunun bir sebebi de oyunda dostluk ve arkadaşlığın,yardımlaşmanın tamamen bitmiş olması. Geçenlerde büyük büyücü görevi yapan bir grup vardı. Yeni yetmelerin yeni loncası diye biliriz kısacası isim vermenin hiç gereği yok. Görev grubunda yer var mı diye sorduk, ukala ukala cevaplar, kendilerinde ki egoyu ziyadesiyle gösteriyordu. Bir an eski günler aklıma geldi. Ama tam tersi, üniversite de okuduğum dönemlerde, derslerimizden, uykumuzdan, vaktimiz den fedakarlık eder millete Kadım Hidra görevi yapardık, mecbur muşuz gibi. Ama mecburduk dostluk vardı,yardımlaşma vardı. Evet o dönemleri hatırlamıştır eski arkadaşlar. Ergenekon Loncası, diğer ismiyle (Dadaşkent) loncasından bahsediyorum. pumaa,DADASKENT,KaRaŞiFa,Exartle,Hearles,Şifacısinan vs. vs. daha aklıma gelmeyen bir çok isim.Ama görev organize grubumuz belliydi. Unutmayalım bu oyuna Kadım Hidra kadar zor bir boss gelmedi şuana kadar. Aylarca kesilemedi. Ama bu bölgede en büyük boss Hakir ve çok kısa süre içinde kesildi.Ve bir kaç aya kalmaz çocuk oyuncağına döneceğe benziyor. Kendini bir şey sanan ergen arkadaşlarıma oyun geçmişinden bir hatıra olsun, zihin okumayla eski günleri hatırlatma gibi anlaya bilirsiniz. Fehim bey'in yaptığı gibi ; Saygı ve sevgilerimle...
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Kendini Kaf Dağında Gören Yeni Yetmeler

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Eskiden adamlik vardı . Şimdi türk dünya yetmez loncası çıkmış . Boss kaçırıyor hemde en az 10 kişi aynı loncadan