Başarılar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Alibabaci1234
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Başarılar

Mesaj gönderen Alibabaci1234 »

ARKADAŞ HERKES NE GUZEL NORMAL ŞEKİLDE OYUNU BIRAKIYOR KIRIP DÖKMEDEN BIRAKTI GIDER AYAK GOTUME BIRDE BİLGİSAYAR GİRDİ YA ULAN MK OYUNU BEN BIRAKMAM İÇİN BİLGİSAYARIMI KIRMAM LAZIMDI YA hamına gdm
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Allaha emanet
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SERDARBEY »

BayTerapi yazdı: 06 Nis 2018 19:55 Aramıza hoş geldin.
+1
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

Kac senedir oynardim deli gibi saatler harcadim 4 5 gunde 1 2 saat girip stressiz bir alanda ki hol oluyo takılıp cikiyorum ayrıca ikv yonetimine 1 kurus akce alarakta artik destek olmuyorum.
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Comeback yazdı: 06 Nis 2018 19:37 Karaköy gelmeden önce bile duran Gaffar görevimin, Karaköy geldikten sonra bile hâlâ yardım alamadığım için yapamamam ve buna bağlı olan Hol görevlerini de alamamış olarak Karaköy görevlerine ulaşamadığımdan oyundan komple soğumuş bulunduğum ve oyunun bu yüzden artık hiçbir zevk vermemesi üzerine çok sevdiğim ikv'yi bıraktığımı üzülerek bildiririm. Umarım görevleri için dört duran ve yardım arayan arkadaşlar aradığı yardımı bulur ve umarım benim gibi oyundan kopmaz. Bir süre sonra hiçbir yardım gelmemesi sizi de oyundan soğutacaktır.

Herkese reel hayatlarında başarılar dilerim. Hayırlı akşamlar
Karaköyden önce m1 siz m23 alınmıyordu m1 m23 üretiyordun hs düşük diyorlardı .Oyun çok bencilleşti elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum da ama bazı yerlerde tek başıma olmuyor