Sunucu Aktarma indirimi bizi kapsamıyormu? :D

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Alexa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Sunucu Aktarma indirimi bizi kapsamıyormu? :D

Mesaj gönderen Alexa »

Geçen hafta isim değiştirme almıştım, sunucu aktarımı 2995akçeye düşmüştü. Şimdi %30 indirim var 3495e düştü fakat bize hala 2995 akçe. ne anladım ben bu indirimden? çok saçma değilmi?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Sunucu Aktarma indirimi bizi kapsamıyormu? :D

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bunu ben de düşünmüştüm
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

O zaman 2000 e inmesi lazim
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

Bunu düşünemeyecek kadar kötü olamazlar ya. Gerçekten çıkın şu oyunu kapatıyoruz deyin de hem siz rahatlayın hem biz, boşu boşuna bizi süründürmeyin. Ne desteğe cevap veriyosunuz, ne hataları düzeltiyorsunuz, ne oyuna girip iletişim kuruyosunuz, hiçbirşey yapmıyorsunuz. Koymuşsunuz foruma 3 kişi, oyunu bile oynamıyorlar, sorulan sorulara yarım yamalak ve yanlış cevaplar veriyorlar, işlerine gelmedi mi de hoop üst birime mesaj gönderin diye sıyrılıyorlar. Tamam aylardır Karaköy paketine uğraşıyorsunuz da bu sektör de böyle birşey, güncelleme getirdim 1 ay yatayım diye bişey yok. Oyunu seviyoruz diyorsunuz ama geliştirmeye gelince hiçbir şey yok. Yahu 1 aydır madenler suda çıkıyor diyoruz, 1 aydır iksir reçetelerinde kara barut istiyor diyoruz, bakın bunlar 2 saatte düzeltilecek hatalar. Ama siz ölü taklidi yapıyorsunuz. Yeter da.
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

asgsdga yazdı: 31 Mar 2018 20:09 Bunu düşünemeyecek kadar kötü olamazlar ya. Gerçekten çıkın şu oyunu kapatıyoruz deyin de hem siz rahatlayın hem biz, boşu boşuna bizi süründürmeyin. Ne desteğe cevap veriyosunuz, ne hataları düzeltiyorsunuz, ne oyuna girip iletişim kuruyosunuz, hiçbirşey yapmıyorsunuz. Koymuşsunuz foruma 3 kişi, oyunu bile oynamıyorlar, sorulan sorulara yarım yamalak ve yanlış cevaplar veriyorlar, işlerine gelmedi mi de hoop üst birime mesaj gönderin diye sıyrılıyorlar. Tamam aylardır Karaköy paketine uğraşıyorsunuz da bu sektör de böyle birşey, güncelleme getirdim 1 ay yatayım diye bişey yok. Oyunu seviyoruz diyorsunuz ama geliştirmeye gelince hiçbir şey yok. Yahu 1 aydır madenler suda çıkıyor diyoruz, 1 aydır iksir reçetelerinde kara barut istiyor diyoruz, bakın bunlar 2 saatte düzeltilecek hatalar. Ama siz ölü taklidi yapıyorsunuz. Yeter da.
Sad but true

Şuan sobee ekibi kuzey kore gibi bilgi paylaşımı 0 içerde ne olup bitiyor kimse bilmiyor
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Mesaj gönderen cagatay81 »

asgsdga yazdı: 31 Mar 2018 20:09 Bunu düşünemeyecek kadar kötü olamazlar ya. Gerçekten çıkın şu oyunu kapatıyoruz deyin de hem siz rahatlayın hem biz, boşu boşuna bizi süründürmeyin. Ne desteğe cevap veriyosunuz, ne hataları düzeltiyorsunuz, ne oyuna girip iletişim kuruyosunuz, hiçbirşey yapmıyorsunuz. Koymuşsunuz foruma 3 kişi, oyunu bile oynamıyorlar, sorulan sorulara yarım yamalak ve yanlış cevaplar veriyorlar, işlerine gelmedi mi de hoop üst birime mesaj gönderin diye sıyrılıyorlar. Tamam aylardır Karaköy paketine uğraşıyorsunuz da bu sektör de böyle birşey, güncelleme getirdim 1 ay yatayım diye bişey yok. Oyunu seviyoruz diyorsunuz ama geliştirmeye gelince hiçbir şey yok. Yahu 1 aydır madenler suda çıkıyor diyoruz, 1 aydır iksir reçetelerinde kara barut istiyor diyoruz, bakın bunlar 2 saatte düzeltilecek hatalar. Ama siz ölü taklidi yapıyorsunuz. Yeter da.
+1
...
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Bi anlık parladılar sürekli online olmalar anında cevap vermeler vs sonra söndüler
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

resp0nse yazdı: 31 Mar 2018 22:09 Bi anlık parladılar sürekli online olmalar anında cevap vermeler vs sonra söndüler
:+1:
kedi
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

resp0nse yazdı: 31 Mar 2018 22:09 Bi anlık parladılar sürekli online olmalar anında cevap vermeler vs sonra söndüler
Anca konu kilitlerler 😀
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Özelden konuştum nerull ile size zaten indirimli diyor bende bişey diyemedim yani bizede 2k falan olması lazım
Resim