büyük değil

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: büyük değil

Mesaj gönderen xLuCaGox »

bboy yazdı: 27 Mar 2018 19:30
xLuCaGox yazdı: 27 Mar 2018 17:08
iktop12 yazdı: 27 Mar 2018 15:21 karaköy büyük değil ve asonsör görevleri var resmen şaka gibi giriyorsun büyük biryer bekliyorsun sırf herifle konuşmak icinmiydi ufacık oda modellenmiş sırf herifle konuşmak icin insan orayı büyültüp yaratık kouardıda item kasardık
İnsanlar bu yüzden diğer insanlarla sağlıklı iletişim kurmak için bir dil öğreniyorlar, sana da tavsiye ederim.
Ben de sana tavsiye etmek istiyorum keza acayip bir anlatım bozukluğu yapmışsın. En güldüğüm de kendini gülünç duruma zorla düşürenler oluyor.
Anlatım bozukluğu günlük konuşma dilinde Türkçe'de sıklıkla yapılmaktadır tıpkı senin bana gülünç duruma düştüğümü iddia ettiğin cümleyi kurarken yaptığın gibi. Arkadaşın kullandığı Türkçe' bir şey anlatmıyor ben de tepkimi gösterdim en güldüğüm de buna gelip cevap veren insanların eğitimde devlet için israftan öteye gitmeyen klasmanlarda yer alması. Tartışma olmasın daha fazla cevap vermeyeceğim. Esen kal anlatım bozukluğu reis :)
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
bboy
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen bboy »

xLuCaGox yazdı: 27 Mar 2018 19:57
bboy yazdı: 27 Mar 2018 19:30
xLuCaGox yazdı: 27 Mar 2018 17:08
iktop12 yazdı: 27 Mar 2018 15:21 karaköy büyük değil ve asonsör görevleri var resmen şaka gibi giriyorsun büyük biryer bekliyorsun sırf herifle konuşmak icinmiydi ufacık oda modellenmiş sırf herifle konuşmak icin insan orayı büyültüp yaratık kouardıda item kasardık
İnsanlar bu yüzden diğer insanlarla sağlıklı iletişim kurmak için bir dil öğreniyorlar, sana da tavsiye ederim.
Ben de sana tavsiye etmek istiyorum keza acayip bir anlatım bozukluğu yapmışsın. En güldüğüm de kendini gülünç duruma zorla düşürenler oluyor.
Anlatım bozukluğu günlük konuşma dilinde Türkçe'de sıklıkla yapılmaktadır tıpkı senin bana gülünç duruma düştüğümü iddia ettiğin cümleyi kurarken yaptığın gibi. Arkadaşın kullandığı Türkçe' bir şey anlatmıyor ben de tepkimi gösterdim en güldüğüm de buna gelip cevap veren insanların eğitimde devlet için israftan öteye gitmeyen klasmanlarda yer alması. Tartışma olmasın daha fazla cevap vermeyeceğim. Esen kal anlatım bozukluğu reis :)
Sırf laf çevirmiş olmak için yazılan bir mesaja cevap vermeyeceğim, öpüldün, küçümsendin. Bye.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki. Pembemsi, griden iyidir her şekilde.

Oyundan bir süreliğine uzaklaşmış, geri dönecek, bilinçli oyuncu :)
Kullanıcı avatarı
iktop12
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen iktop12 »

benibanladilar yazdı: 27 Mar 2018 17:45 vallahi betada o asansörü ve zeplini görünce ve o girişleri görünce demiştim ki "kesin buralara girip buradada savaşıcaz.antrepo gibi bölgeler olmalı bunlar,bölge çok büyük !!! " diye düşünmüştüm.
Sonra içine girdim o ney laa ?
bütün hayallerim yıkıldı.artık bölge banada küçük geliyor.zaten betada heryerini gezmişiz.
+1 kardeşim :)
Kullanıcı avatarı
iktop12
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen iktop12 »

xHOZANx yazdı: 27 Mar 2018 15:40 Kardeş başka başlık bulamadın mı ? Forumu haydar dümen köşesine çevirmişsin
boş yapma
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

adam fikrini belirtmiş imla kurallarına uyunca ne veriyorlar size ?
harita gerçekten küçük, tüm karakterler girdikten sonra ne bir çekilecek maden ne ise bireysel kesilecek bir slot var.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Konu kişisel tartışmaya dönmesi nedeniyle kilitlenmiştir.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli