Farkında Mısınız ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H

Re: Farkında Mısınız ?

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Evet farkındayım maalesef
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

Kayihan yazdı: 21 Mar 2018 22:36 Bos dediğin suncu hangisi yani suan 4 suncu full de oyuzden soruyorum :)
Dolu ibaresine ne bakiyorsun ki sen bu oyunda o dolu kalabalik cok kalabalik olayina sen aldanma tamamen plus icin yapilmis bir tezgah gir bak beyazkoske tilsima bakayim adam var mi bölgede
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Motiejunas yazdı: 22 Mar 2018 00:17 Abisi madem bitti oyun girmeyin foruma konu acip ne geciyor elinize ? Kac kisi seni dinleyip boykot etti ? Bos muhabbetleri birakin madem bittigini dusunuyorsunuz silersiniz karakterleri sessizce gidersiniz yeter ya coluk cocukla ugrasiyoruz bittiyse girme oyuna zor bisey degil
Abisi ne ? Hayirdir kac yasinda olduğumu ne is yaptigimi biliyor musunda konusuyorsun ?
Eleştiririm bu oyuna bende emek verdim (para konusunda biraya fotograflari atarim susarsin) birakta elestirme firsatim olsun.
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Motiejunas »

yunusreyy yazdı: 22 Mar 2018 01:24
Motiejunas yazdı: 22 Mar 2018 00:17 Abisi madem bitti oyun girmeyin foruma konu acip ne geciyor elinize ? Kac kisi seni dinleyip boykot etti ? Bos muhabbetleri birakin madem bittigini dusunuyorsunuz silersiniz karakterleri sessizce gidersiniz yeter ya coluk cocukla ugrasiyoruz bittiyse girme oyuna zor bisey degil
Abisi ne ? Hayirdir kac yasinda olduğumu ne is yaptigimi biliyor musunda konusuyorsun ?
Eleştiririm bu oyuna bende emek verdim (para konusunda biraya fotograflari atarim susarsin) birakta elestirme firsatim olsun.

Her gün foruma boş boş konular açtığına göre fazla büyük olamazsın :grin:
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen KRoNicK »

Ben 5500 akçeyi bıçakladım
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Motiejunas yazdı: 22 Mar 2018 13:26

senin gibi beyni ileriyi düşünemeyecek insanlara bunlar müstehak bence,sen oyunu oynamaya devam et arada dışarıda çık beynin daha çok oksijen alır velet seni
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

yunusreyy yazdı: 22 Mar 2018 13:50
Motiejunas yazdı: 22 Mar 2018 13:26

senin gibi beyni ileriyi düşünemeyecek insanlara bunlar müstehak bence,sen oyunu oynamaya devam et arada dışarıda çık beynin daha çok oksijen alır velet seni
Çok boş adamsın :blush:
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Bu "Beğenmiyorsan Oynama" slogancı arkadaşlara yazıyorum bunu. Kimse oyuna girmese oyunu kapatırlar. 3-5 karga sürüsü şeklinde gezen adam var diye oyunu açık tutmazlar. Türk Telekom babanızın şirketimi de hayrına oyun oynatsın. Otobüs hattı mı la bu boş gitse de sefer zorunluluğu olsun. Düşünmeden konuşma diye Allah akıl vermiş, az onu kullansanız. Beğenmiyorsan oynama diyen bir kişiyi ben kâlâ bile almam şahsen. Isırgan otu olarak geldiniz, çıban otu olarak gideceksiniz vesselam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

LaRaCRoFT yazdı: 22 Mar 2018 14:03 Bu "Beğenmiyorsan Oynama" slogancı arkadaşlara yazıyorum bunu. Kimse oyuna girmese oyunu kapatırlar. 3-5 karga sürüsü şeklinde gezen adam var diye oyunu açık tutmazlar. Türk Telekom babanızın şirketimi de hayrına oyun oynatsın. Otobüs hattı mı la bu boş gitse de sefer zorunluluğu olsun. Düşünmeden konuşma diye Allah akıl vermiş, az onu kullansanız. Beğenmiyorsan oynama diyen bir kişiyi ben kâlâ bile almam şahsen. Isırgan otu olarak geldiniz, çıban otu olarak gideceksiniz vesselam.
Ooo vesselam yazdı kral beee ne laf koymuşsın be hellllaaal.Azıcık sakin ol naptın öyle ya.Bir yemeği tadarsın beğenmezsen yemezsin, hergün yemek yapan kişiye gitip pü allah belanı versin yemek iğrenç olmuş diyor musun?

Gerçi hergün foruma 3 öğün öğğh oyun çok leş olmuş yazan insandan bu da beklenir.Kim yemek yapıyorsa sana allah sabır versin valla.He kimse yemeğimi yapmıyor ben yalnız yaşıyorum diyorsan neden yalnızım? Diye düşünmekte fayda var VESSELAM

Ekleme:Madem oyun leş madem beğenmedi büyük çoğunluk oynamayın da kapatsınlar arkadaşım.Hem beğenmedim tü pis kaka hem de girmezsek oyunu kapatırlar.E kapatsınlar?
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Bölgede 40-50 playere kalabalık diyor zaten aktif taş çatlasa 400 bilemedin 500 kişi var. 3 ay sonra bu rakam 300 daha sonraları ise bir arkadaşa bakıp da çıkacakmış gibi yapan playerlara yer olacak.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.