Kasa Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
moontreal
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Kasa Hakkında

Mesaj gönderen moontreal »

Merhaba Arkadaşlar,

Teşkilat sunucusunda oynamaktayım. İsmim İhsan, yıllardır oyunda bir kasa sorunudur gidiyor. Kasalarımız hangimize yetiyor ki? Farklı üyelikler açıp bir çoğumuz buradaki kasaları kullanmak zorunda kalıyoruz. Tabi ki buda zahmetli ve güvensiz bir ortam oluşturuyor. Buradan İKV Destek ekibine gönderilmek üzere bir metin paylaşıyorum. Bunu bir çok kişi gönderirse yararlı olacağını ve bunun üzerinde duracaklarını düşünüyorum. Sizde benim gibi bu konudan rahatsızsanız buyrun alttaki metni İKV desteğe herkes kendi bilgileriyle göndersin. Umarım faydalı olur. Teşekkürler.

Merhaba,
Ben İKV oyuncusu olarak, kasanın yetersizliğinden şikayetçiyim. Bu konuda çalışma yaparak kasa hücresini 2'den, en az 10 kademeye çıkartmanızı talep ediyorum. Ücretsiz yaparsanız tabi ki bütün oyuncular olarak çok memnun kalırız. Fakat bu çalışmanız için bir ücret talep edilecekse, oyuncular olarak mağazada uygun bir akçe karşılığı bu özelliği görmek isteriz. Bu konunun sizlerde farkında olduğunuzu düşünüyorum, lütfen oyuncuların bu isteğini göze almanızı arz ve talep ederiz! İKV oyuncuları adına...
Kullanıcı avatarı
GRAFEN
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: See You Later

Re: Kasa Hakkında

Mesaj gönderen GRAFEN »

Muhtemelen bunlar güncellemeyi yaptı Mars'a kaçtı. Yok böyle birşey! Herhalde bir 5 sene ortalıkta gözükmeyecekler.

Ya da Çin'den kiralık yazılımcı getirdiler, oyunu güncelledi ve evine döndü.

Aklıma gelen ihtimaller bunlar yoksa başka bir izahı yok bu sorumsuzluğun...
moontreal
İskele Babası
İskele Babası

GRAFEN yazdı: 19 Mar 2018 21:03 Muhtemelen bunlar güncellemeyi yaptı Mars'a kaçtı. Yok böyle birşey! Herhalde bir 5 sene ortalıkta gözükmeyecekler.

Arkadaşım,

Ağlamayana meme yok diye bi tabir vardır halk dilimizde, hani bir şeyleri gerçekten istemek önemlidir. Şöyle foruma bakıyorum da bu konuya bastırılması gerekirken kimsenin umurunda bile değil. Yok hakir nasıl kesilmiş,yok sentetik ipek piyasada yokmuş vs. vs. saçma sapan muhabbetler. Onlar olur gider asıl sıkıntımız olan şu kasa olayı için aşağıda hazırladığım hazır metini bile kopyala yapıştır yapıp destek ekibinden istek ve öneri kısmı olarak göndermek bu kadar mı zor? Duyarlılık çabası bile yok. Change.org da bi imza kampanya açsam oyunu oynamayanlardan daha çok destek alırdım eminim. Bu ne böyle vurdum duymazlık. Konuyu genele açtım herkesi ilgilendiriyor diye görüntülenmesi bile içler acısı gerçekten yazık.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H

Mesaj gönderen MaHKuMII »

GRAFEN yazdı: 19 Mar 2018 21:03 Muhtemelen bunlar güncellemeyi yaptı Mars'a kaçtı. Yok böyle birşey! Herhalde bir 5 sene ortalıkta gözükmeyecekler.

Yok daha neler
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Thedifferince »

evet acilen 4 . Kasa gelmeli
Resim
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Yahu bak Nihat Abi , Kürşat Abi saygıyı hakedecek ve bizim saygımıza ihtiyaç duymayacak insanlar.Ben çok seviyorum şahsen yalama koyun falan diyebilirsiniz.Ama doğruya doğru.Keşke çinden falan yazılımcı gelseydi de bu kadar hata olmasaydı.Biz ona uzak doğu diyelim çünkü Çin bu konularda başarılı mı başarılıysa ne kadar başarılı bilemiyorum ?
K A R K A R O F F
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

bunun çok basit bir seçeneği var bilmiyorlar yapamıyorlar sallayın geçin.
moontreal
İskele Babası
İskele Babası

yunusreyy yazdı: 21 Mar 2018 15:41 bunun çok basit bir seçeneği var bilmiyorlar yapamıyorlar sallayın geçin.
Zor veya kolay sonuç olarak bu sıkıntıyı kendileri de biliyor kimse dile getirmeden yapmaları lazım. Hoş kimseninde umurunda değil ya neyse.
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

moontreal yazdı: 19 Mar 2018 19:36 Merhaba Arkadaşlar,

Teşkilat sunucusunda oynamaktayım. İsmim İhsan, yıllardır oyunda bir kasa sorunudur gidiyor. Kasalarımız hangimize yetiyor ki? Farklı üyelikler açıp bir çoğumuz buradaki kasaları kullanmak zorunda kalıyoruz. Tabi ki buda zahmetli ve güvensiz bir ortam oluşturuyor. Buradan İKV Destek ekibine gönderilmek üzere bir metin paylaşıyorum. Bunu bir çok kişi gönderirse yararlı olacağını ve bunun üzerinde duracaklarını düşünüyorum. Sizde benim gibi bu konudan rahatsızsanız buyrun alttaki metni İKV desteğe herkes kendi bilgileriyle göndersin. Umarım faydalı olur. Teşekkürler.

Merhaba,
Ben İKV oyuncusu olarak, kasanın yetersizliğinden şikayetçiyim. Bu konuda çalışma yaparak kasa hücresini 2'den, en az 10 kademeye çıkartmanızı talep ediyorum. Ücretsiz yaparsanız tabi ki bütün oyuncular olarak çok memnun kalırız. Fakat bu çalışmanız için bir ücret talep edilecekse, oyuncular olarak mağazada uygun bir akçe karşılığı bu özelliği görmek isteriz. Bu konunun sizlerde farkında olduğunuzu düşünüyorum, lütfen oyuncuların bu isteğini göze almanızı arz ve talep ederiz! İKV oyuncuları adına...
gönderdişm :grinning:
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

moontreal yazdı: 19 Mar 2018 19:36 Merhaba Arkadaşlar,

Merhaba,
aga yalnız para niye ? yönetimin görevi bu paralı neden olsun zaten parayı alıyolar