OYUNUN YENİ GÜNCELLEMEYLE EN BÜYÜK HATASI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AMIRBEY
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Nizamı Alem

Re: OYUNUN YENİ GÜNCELLEMEYLE EN BÜYÜK HATASI

Mesaj gönderen AMIRBEY »

İlla biri yardim etsin diye bakmayin toplanin gorevini yapamayan 6 kisi birlikte girin her seyi baska oyunculardan beklemeyin benim sana tavsiyem sunucundaki gorevi yapamayan kisileri toplayip bolge atmaniz.
Resim
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

sana su an tavsıyem herkes karakoyde delı gıbı lvl kasarken sen maden kas al artırıcı
bugun bolgeden gondermaya 300m çekenler vardı troll falan ama cıdden gonderma su an pıyasadakı en pahalı madenlerden bırı
ve bolge bos oldugu kımsede cekmıyor maden artırıcıyla bunları cekersen oyunda hemen ıtem dızmeye baslarsın zaten ç.t. ıtemlerı çöp lvl kasmayıda abartma karakoyde herturlu lvl kasılıyor 1 hafta sonra herkes maden aramaya baslıcak cunkı ç.t. ıtemlerın etkısı kalmıcak
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

CHOSENPERSON yazdı: 03 Mar 2018 22:43 sana su an tavsıyem herkes karakoyde delı gıbı lvl kasarken sen maden kas al artırıcı
bugun bolgeden gondermaya 300m çekenler vardı troll falan ama cıdden gonderma su an pıyasadakı en pahalı madenlerden bırı
ve bolge bos oldugu kımsede cekmıyor maden artırıcıyla bunları cekersen oyunda hemen ıtem dızmeye baslarsın zaten ç.t. ıtemlerı çöp lvl kasmayıda abartma karakoyde herturlu lvl kasılıyor 1 hafta sonra herkes maden aramaya baslıcak cunkı ç.t. ıtemlerın etkısı kalmıcak
Çemberlitaş itemleri bitti , devir Karaköy'ün , Karaköy itemleri ve Madenlerinin.
Zaten belli seviye sonra Çemberlitaş itemleri üstünde yazan efsun değerini tam anlamıyla vermeyecek ki.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

diltemiz yazdı: 03 Mar 2018 22:44
CHOSENPERSON yazdı: 03 Mar 2018 22:43 sana su an tavsıyem herkes karakoyde delı gıbı lvl kasarken sen maden kas al artırıcı
Çemberlitaş itemleri bitti , devir Karaköy'ün , Karaköy itemleri ve Madenlerinin.
Zaten belli seviye sonra Çemberlitaş itemleri üstünde yazan efsun değerini tam anlamıyla vermeyecek ki.
karakoy recetelerıne bakmanı tavsıye ederım orda gonderma ıstıyor ve oyunda su an kımse gonderma satmak ıstemıyor
peroxide
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen peroxide »

arkadaşlar siz sanırım baya bi sorunlusunuz. görev yapamayan robot gibi maden çeksin yada cin kessin istiyosunuz. plusu olmayan oynamasın çt giremeyen fare kessin maden kassın. bu kafayı bırakın artık az kendinize gelin.

çt grubu kurmak okadar zor ki aklınız hayaliniz almaz. insanları zaten aynı anda toplamak 10 saat sürüyor. bugun 2 partyden fazla kişi giderken yolda kayıplar vermeyle herkesin dağılması bir oldu. kimse destege gelmek zorunda degil zaten gelmiyorlar.

açık bölge çt nin normal çtden hiç bir farkı yok. hatta zorluğu bile var slotlar yeniden doğuyor. 2 party topluyorsun tak partyler dağılıyor. neden çünkü açık bölge yeni oyuncular için. tılsımı olmayanlar itemi kötü olanlar bile kendi üstüne bakmadan yok yapamayız böyle diyor. Velev ki gaffara gidildi bu seferde direncler 600 olduğu için sıkıntılar olacak. size diyeceğim tek şey yeni oyuncuysanız sakın bulaşmayın bu işlere güzel bir oyun bulun.

aslında yapılması gereken: çt bölgesindeki slotların vortexini kaldırırsın doğma süresini artırırsın veya boss harici slotları tümden kaldırırsın yeni oyuncu sadece boss fight yapmayı öğrenir. ama sen çt nin aynısını koymuşsun açık bölge demişsin. o güçlü gördüğünüz 5tılsımlı 1 şifalar bile artık yapamıyor çt. neden dirençler düştü m23 düştü. bazı şeylerin farkına varın.

bol keseden konuşmak çok kolay. biz maden çekmeye cin kesmeye akrep kesmeye devam edelim tabi.

ikv artık bölge önünde bekleme oyunu olmaktan çıkar dedik ama bi fark yok.

söylediğim herşey karaköy sonrası sorunlarıdır!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

peroxide yazdı: 04 Mar 2018 00:23 arkadaşlar siz sanırım baya bi sorunlusunuz. görev yapamayan robot gibi maden çeksin yada cin kessin istiyosunuz. plusu olmayan oynamasın çt giremeyen fare kessin maden kassın. bu kafayı bırakın artık az kendinize gelin.

çt grubu kurmak okadar zor ki aklınız hayaliniz almaz. insanları zaten aynı anda toplamak 10 saat sürüyor. bugun 2 partyden fazla kişi giderken yolda kayıplar vermeyle herkesin dağılması bir oldu. kimse destege gelmek zorunda degil zaten gelmiyorlar.

açık bölge çt nin normal çtden hiç bir farkı yok. hatta zorluğu bile var slotlar yeniden doğuyor. 2 party topluyorsun tak partyler dağılıyor. neden çünkü açık bölge yeni oyuncular için. tılsımı olmayanlar itemi kötü olanlar bile kendi üstüne bakmadan yok yapamayız böyle diyor. Velev ki gaffara gidildi bu seferde direncler 600 olduğu için sıkıntılar olacak. size diyeceğim tek şey yeni oyuncuysanız sakın bulaşmayın bu işlere güzel bir oyun bulun.

aslında yapılması gereken: çt bölgesindeki slotların vortexini kaldırırsın doğma süresini artırırsın veya boss harici slotları tümden kaldırırsın yeni oyuncu sadece boss fight yapmayı öğrenir. ama sen çt nin aynısını koymuşsun açık bölge demişsin. o güçlü gördüğünüz 5tılsımlı 1 şifalar bile artık yapamıyor çt. neden dirençler düştü m23 düştü. bazı şeylerin farkına varın.

bol keseden konuşmak çok kolay. biz maden çekmeye cin kesmeye akrep kesmeye devam edelim tabi.

ikv artık bölge önünde bekleme oyunu olmaktan çıkar dedik ama bi fark yok.

söylediğim herşey karaköy sonrası sorunlarıdır!
+++ şuna hak vermeyen forumda bir insan evladı var mı acaba merak ediyorum direnç olayı, m23 olayı birde işin görünmeyen kısmı.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

Mesaj gönderen Whoods »

FarukBey yazdı: 03 Mar 2018 21:45 Öncelikle merhabalar bana şu durum çok saçma geliyor,şimdi herkes karaköy e kaydı.Ne m1 satan ne y2 satan var yani satanlarda piyasayı arttırdı.Yav ben böyle bişey görmedim hesabım yeni sadece çt görevleri eksik ama çt önü bomboş (Eminönü sunucusunda olmama rağmen) napıcam bilmiyorum oyunu bırakasım var ama hesapta 7200 akçem duruyor,lazım olur yüklemiştim.Bu durum çok ama çok saçma girecek kimse yok herkese açık grup bölgesine bile girecek kişi yok zaten 1000 fizikle en az 20 büyücü girmemiz lazım ki gaffarı keselim.Sunucuda Yeraltı,Meran,Migrat,Çemberlitaş,yani 35-40 level kişiler için kurt mağara falan karakürk kesmek lazım ona bile adam yok meteor falan çok boş.Ben oyunu oynuyorum ama bu oyuna yeni güncellemeyle gelenler de var onlarında çok rahatsız olduğu bir durum bu.Oyuna döndük diyolar ama görevlerimizi yapamıyoruz nasıl gidelim bu durumda karaköy e ? :( :( :( :( :( :(
Görevin ne
peroxide
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen peroxide »

ama boşa dil döküyoruz çünkü oyuncuyu anlamayan bir yönetim var gerçekten ya biz türkçe konuşmuyoruz yada verdikleri cevap gerçekten geçiştirmek için.
bugun desteğe açtığım konu böyle kapatıldı afrasiyab tarafından

Merhabalar;

Karaköy eklentisi ile tüm oyuncularımızın ilgisini bu bölgeye yöneltmesi pek tâbi bir durumdur. Bu nedenle ilgili görevlerinize yardım edecek kişiler bulmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Bu hususta bizlerin yapabileceği bir şey maalesef bulunmamaktadır. Ki zaten açık grup bölgeleri de siz görevini yapamayan ve grup bulamayan, hikaye örgüsüne uzak kalan oyuncularımız için yapılmış bir yeniliktir. Yani sizleri düşünmediğimizi söylemeniz yersiz olmuş. :relaxed:

Bol şans dileriz.

"Ki zaten açık grup bölgeleri de siz görevini yapamayan ve grup bulamayan, hikaye örgüsüne uzak kalan oyuncularımız için yapılmış bir yeniliktir."

:D açık grup bölgeleri bizim için yapılmış görevini yapamayan oyuncular için ama hiç bir farkı yok.
kaldırın şu yaratıkları sadece boss keselim lütfen!
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Mustafaxbuken »

1 2 hafta sabredin baktiniz olmuyor bırakın en güzeli bu oyun çok başkasına para kazandirirsiniz
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
Kullanıcı avatarı
Beykozlu0894
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: WTF TURKUAZ

Mesaj gönderen Beykozlu0894 »

Oynadığımız oyunun ismi İstanbul Kıyamet Vakti biliyorsun .Oynadığımız oyunun içinde, oyunun isminde olduğu gibi heran bı kaos var ve o kaosu fırsata çevirmeyi bilmen lazım yok görevlerimiz var karakoye giremiyorum yok kimse ÇT atmıyor gorevlerimi yapamıyorum .Bunlar kimsenin suçu değil her yenilikte olduğu gibi bu guncelemede de yoğunluk karakoye kaydı bunu herkesin bildiği gibi sende biliyordun yapılması gereken görevler 2 hafta önceden bildirildi yapmadiysan veya yapamadiysan bu kimsenin suçu değil yönetimin hiç değil.Suan o görevleri yapman oldukça zor sana nacizane tavsiyem maden kas sığınakta lwl kas ve karakoyde düşürülen itemleri en işe yararlarına yavaştan satın al ki görevlerini yaptığın zaman karakoye hazır bir şekilde boslara kurulan gruplarda ve iten düşürmek için kesmek istediğin yaratiklarda rahat olasın .