Geliştiriciler için Övgü Postu.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KafkasBeyi
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: B E Y

Re: Geliştiriciler için Övgü Postu.

Mesaj gönderen KafkasBeyi »

SeTh yazdı: 28 Şub 2018 23:15 H.Fevzi ALTUNCU, N.Özgür SONER, Ömer KARAMAHMUTOĞLU ve Nihat ÖZPAY ve Muhammed YEŞİLMEN isimlerini yazamadığım ikv gönül vermis nice yardımcı arkadaşlar hepsinin tek tek hayraniyim.

Bu güzel eser için cok cok teşekkürler.....
+1
oOoKafKaSBeYioOO
Yürüyoruz ömür boyu yürüdüğümüz yol karınca boyu...
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H

Mesaj gönderen MaHKuMII »

KafkasBeyi yazdı: 01 Mar 2018 00:44
SeTh yazdı: 28 Şub 2018 23:15 H.Fevzi ALTUNCU, N.Özgür SONER, Ömer KARAMAHMUTOĞLU ve Nihat ÖZPAY ve Muhammed YEŞİLMEN isimlerini yazamadığım ikv gönül vermis nice yardımcı arkadaşlar hepsinin tek tek hayraniyim.

Bu güzel eser için cok cok teşekkürler.....
+1

+2 de benden gelsin. tüm geliştirici arkadaşlar güncellemeleri biraz zor da getirseler. hepsi pırlanta gibiler . sağolsunlar
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Güncellemeyi yapan ve destek sağlayan arkadaşlara teşşekkür ederim.Bir an önce oynamak için sabırsızlanıyorum.

Güncelleme ne mükemmel değil ne de vasat değil bana göre ortada daha düzeltilmesi yapılması gereken çok şey (sadece karaköy bölegesi için değil) var.Ayrıca şu konu da tepkimi ortaya koymak isterim ki yöneticiler ossursa adamsın,kralsın,sen muhteşem bir detaysın diyenler olmasa oyun çok daha gelişecek bence,biraz hesap soralım,eleştirelim (doğru şekil de) ama bu zamana kadar yaptıkları yapabildikleri şeyler için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
madmuh
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen madmuh »

Tüm ekibi çok sevmekle birlikte şimdiye kadar hayran kaldığım en öne çıkan isim;
-"Ali TUNÇ" abimizdir. Çizimlerine her defasında hayranlıkla bakıp geçmişe dalmamak elde değil.
Jotem-MEHMETTI
Slmcnmnbr
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Slmcnmnbr »

Bu oyunun en iyi geliştiricisi benim. Nerull merull tanımam ben olmasam nere dayanıyo 6 yıl?? Hayırdır siz.. Ben dediğime bakmayın oyuncu kitlesinden bahsediyom hadi ey7ww

Bu arada bende akomdonmtritin tanesine 500 akçe vermek için sabırsızlanıyorum
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Lothbrok yazdı: 28 Şub 2018 23:14
LadyGAGA yazdı: 28 Şub 2018 22:48 Nihat "Nerull" Özpay her mesajıma can gönülden cevap veren kral adam oyundaki abimiz diyelim tabiri caizse , tabi loncamızı pek sevmesede kendisi seviliyor.
Delpize, ismini bilmiyorum şahsen mesaj atarsa tanışmak isterim , gönderdiğim ileti şikayetlerini şipşak silen görevini hak eden adam gibi adam kendisi.
Naveran ve AFRASiYAB sizi sevmiyor değilim ama pek ısınamadım. :)
Şahsen isteğimi kırmadığı için ,ters çevirmediği için en sevdiğim GM'dir kendisi " Elwing"
Dun bir postu sikayet ettim ve elwing gereken mudahaleyi yapti tesekkur ederim kendisinede lakin nerull u severdim saygi duyardim ama buginku sikayetime kulak asmadi ilgili sahis belirli bir kokene sahip insanlarin gelenekleri ile dalga gecip kucuk gormesi ve bunu bir cok iletisindede belli etmesine ragmen halen rahat rahat forumda dolaniyor.
Kendisi sizin loncayi neden sevmiyor acaba ? Oyunda sevdigim tek lonca
Orası bizde kalsın =) ama yani lonca değil kişisel bir sorun diyelim
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

ManyRibera yazdı: 28 Şub 2018 22:00 Mevlüt DİNÇ Ayrılmış Olsada İmza Attığı Kaliteli İşler Hala Onu Efsane Kılıyor.
Mevdinç ne katmış şu oyuna 11 senedir oynuyorum hala anlamadım. Adam Sobee'nin kurucusuydu. Fakat İKV ne onun projesi ne de onun yaptığı bir oyun. Ayrılmış dediğin de kendi şirketini Türk Telekom'a satması. Kendisi zaten İKV'nin yaratıcı ekibinde değildi ki ayrılmış olsun.
ManyRibera
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ManyRibera »

turkoxHAMSTER yazdı: 01 Mar 2018 09:53
ManyRibera yazdı: 28 Şub 2018 22:00 Mevlüt DİNÇ Ayrılmış Olsada İmza Attığı Kaliteli İşler Hala Onu Efsane Kılıyor.
Mevdinç ne katmış şu oyuna 11 senedir oynuyorum hala anlamadım. Adam Sobee'nin kurucusuydu. Fakat İKV ne onun projesi ne de onun yaptığı bir oyun. Ayrılmış dediğin de kendi şirketini Türk Telekom'a satması. Kendisi zaten İKV'nin yaratıcı ekibinde değildi ki ayrılmış olsun.
Mevüt DİNÇ Ayrıldıktan Sonra Gelen Kaliteli Bir İş Söyle.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

ManyRibera yazdı: 01 Mar 2018 11:01
Karaköy
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Lothbrok »

CHAPPIE yazdı: 01 Mar 2018 11:06
ManyRibera yazdı: 01 Mar 2018 11:01
Karaköy
Abartmayin karakoy guzelde bir yeralti eminonü etmez
Lothbrokş