[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Sparineus yazdı: 28 Şub 2018 20:12 Oyunu beter ediyorsunuz! Ceket ve Zırh üretilmeliydi sadece. ÇT itemleri 55 level itibariyle işe yaramayacak, yıllarca dizip, eksiğini kapattığımız karakter 59 level itibariyle çöp olacak ve bir de üstüne yeni bir üretim yapmak zorundayız. Daha da kötüsü, buna artı basmak zorundayız. Cebimizden para çıkmalı. Ücretsiz oyun adı altında çok büyük soygun gerçekleştiriyorsunuz, helal olsun!
Hocam eskiden silah elde etmek en zor işti. Oyunda en güçlü olan şeyi elde etmek diğerlerinden zor olmalı. Npcdeki mor silahların üretimi gayet kolay. + Basmaya gelince direkt düşse de + basacaktin zaten.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen asgsdga »

turkoxHAMSTER yazdı: 28 Şub 2018 20:02 56 olmadan bosslardan herhangi bir şey düşmesi engellenirse 54 tek bırakıp oyun dengesinin bozulması engellenebilir. 56 olmasının sebebi de ilk nadide eşyanın 56 lvl ayakkabı olması.
yeminlen son 24 saatte duyduğum en mantıklı şey bu. desteğe mesaj atıcam hemen, inşallah dikkate alınır çünkü kimse o bossları kesmek için 55-56 yı beklemeyecek, bölge gelir gelmez 49 lvl de girişecekler. ayrıca bu şekilde çt itemlerini sarı itemlerle değiştirmek zorunda kalmış olacağız ki bu da çeşitlilği bir nebze daha arttıracak
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 19:35 Arkadaşlar bu konuda o kadar çok talep aldık ki, böyle bir anket yapma lüzumunu hissettik.
Anket sonuçları birbirine oldukça yakın.
Bazı geçersiz oy kullanan oyuncuları (yeni açılmış hesaplarla birden fazla oy kullanma gibi) elediğimizde oy kullanan oyuncuların %55'i birinci seçeneği işaretlediler.

Ancak oy kullananların %45'i ise, eşyaların şeflerden düşmemeleri yerine üretimin canlanmasını istiyor, bu da görmezden gelinemeyecek bir rakam.

Açıkçası eşyalar şeflerden düşse dahi 1 ayda seti tamamlama gibi düşünceler biraz fantezi ürünü. Matematiksel hesaplara göre oyunun bu kadar çabuk tüketilebilmesi mümkün değil. Ama oyuncuların bütün bu "şeflerden eşya düşürme kargaşası"na girmeden gene de rekabetçi bir ürün ortaya koyabilme isteklerini de kabul edilebilir buluyorum.

Bu noktada siz oyuncuların görüşlerini de dikkate alarak verdiğimiz karara göre nadide silah ve nadide zırh'ların sadece üretim ile elde edilmesine, diğer nadide eşyaların ise oyuncularımızın %55'inin istediği şekilde şeflerden düşmesine karar verdik (Tabii ki bu eşyalar için de üretim seçenekleri olacak) Böylece iki tarafın isteklerini gerçekleştirmeye çalıştık.

Ankete katıldığınız için teşekkürler, herkese iyi oyunlar....
Neyse buda iyidir en azından en önemli şey bireysellikle elde edilecek.O ekibine çok güvenip 1 1 diye yalvaranlar bütün madenleri ya seve seve yada herhangi bir şekilde gelip biz madencilerden alacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Oo açıklama mükemmel olmuş nadide zırh ve silahlar üretime dayanmış herkes için hayırlı olsun.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

tam 39 zevkini alacak, üretim yapacak ve en güçlü kavramı diye birşey ortaya çıkacakken hepsi yerle bir oldu.
En azından sadece nadide asa olabilirdi.

Nadide ceket var
Nadide eldiven var
Nadide ayakkabı var
Nadide pantolon var
Ama ben
Gidip sarı item kullanacağım ha?? Diye düşünecek bir oyuncu. Sarı ve özellikle mavi itemler çöp oldu nadide yanında geçmiş olsun.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Niko34
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: A L P

Mesaj gönderen Niko34 »

Benim ve benım gibilerin kafasındaki öneriyi kabul ettiğiniz için teşekkürler!

Ben demiştim demek istemiyorum ama Bkz:

viewtopic.php?f=46&t=148366&start=40#p1168786

:D
Resim

DeathSoul
DeathSoulII
DeathSoull
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

KraToSs yazdı: 28 Şub 2018 20:34 tam 39 zevkini alacak, üretim yapacak ve en güçlü kavramı diye birşey ortaya çıkacakken hepsi yerle bir oldu.
En azından sadece nadide asa olabilirdi.

Nadide ceket var
Nadide eldiven var
Nadide ayakkabı var
Nadide pantolon var
Ama ben
Gidip sarı item kullanacağım ha?? Diye düşünecek bir oyuncu. Sarı ve özellikle mavi itemler çöp oldu nadide yanında geçmiş olsun.
56 dan önce bosslardan bir şey düşmez kuralı gelirse herkes mecbur sarı itemlere yönelecek başta. Benimki tavsiye, dikkate alirlarsa sarı item piyasası da canlanır.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen ejedrogl »

turkoxHAMSTER yazdı: 28 Şub 2018 20:02 56 olmadan bosslardan herhangi bir şey düşmesi engellenirse 54 tek bırakıp oyun dengesinin bozulması engellenebilir. 56 olmasının sebebi de ilk nadide eşyanın 56 lvl ayakkabı olması.
Sana katılıyorum. Görev zorunluluğu şart,mesela büyük büyücü görevi 57 levelde veriliyor sen görevden önce kesersen sana item atmasın,görevi alıp yaptıktan sonra item atmaya başlaması daha mantıklı olur.
Yoksa dediğin gibi millet 49 dan itibaren büyük büyücüyü kesmeye başlıyacak,itemleri düşürcek sonra görev yapmadan 59a kasacak.
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 19:35 Arkadaşlar bu konuda o kadar çok talep aldık ki, böyle bir anket yapma lüzumunu hissettik.
Anket sonuçları birbirine oldukça yakın.
Bazı geçersiz oy kullanan oyuncuları (yeni açılmış hesaplarla birden fazla oy kullanma gibi) elediğimizde oy kullanan oyuncuların %55'i birinci seçeneği işaretlediler.

Ancak oy kullananların %45'i ise, eşyaların şeflerden düşmemeleri yerine üretimin canlanmasını istiyor, bu da görmezden gelinemeyecek bir rakam.

Açıkçası eşyalar şeflerden düşse dahi 1 ayda seti tamamlama gibi düşünceler biraz fantezi ürünü. Matematiksel hesaplara göre oyunun bu kadar çabuk tüketilebilmesi mümkün değil. Ama oyuncuların bütün bu "şeflerden eşya düşürme kargaşası"na girmeden gene de rekabetçi bir ürün ortaya koyabilme isteklerini de kabul edilebilir buluyorum.

Bu noktada siz oyuncuların görüşlerini de dikkate alarak verdiğimiz karara göre nadide silah ve nadide zırh'ların sadece üretim ile elde edilmesine, diğer nadide eşyaların ise oyuncularımızın %55'inin istediği şekilde şeflerden düşmesine karar verdik (Tabii ki bu eşyalar için de üretim seçenekleri olacak) Böylece iki tarafın isteklerini gerçekleştirmeye çalıştık.

Ankete katıldığınız için teşekkürler, herkese iyi oyunlar....
Grup bölgesi getirseydiniz daha iyiydi çorba oldu herşey
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen adimihatirla »

çok mantıklı. +1