[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Kullanıcı avatarı
Xainnn
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Symbol Of Justice

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen Xainnn »

tugrul0032 yazdı: 28 Şub 2018 14:21 Sizin derdiniz belli zaten! Zamanı yokmuşmuş. Zamanınız yok diye 1.sistemi istiyorsunuz. Arkadaşlarınız var, gruplarınız, loncanız var. Akşam işten, okuldan gelirim loncamla girerim hızlı hızlı boss keser item düşürür 1-2 aya fullerim. Aynen diğer karakterleride böyle. Sonra savaşırım zevkine girer bölge boss atarım. Başka mantık yok.

Günlük 2-4 saat arası ayıramayacak adamın(en az 2) mmorpgde işi yok.
Ben zaten ekibime güvendiğim için bu görüşü savunuyorum beta 2 de ilk büyük büyücü kesimini ve komiser kesimini ben yaptım lonca sisteminin olduğu oyunu bireyselleştirmek saçmalık olur idris babanın dediği gibi ailen kadar güçlüsün :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Xainnn
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Symbol Of Justice

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen Xainnn »

BayTerapi yazdı: 28 Şub 2018 14:24 1. şık öne geçti :)
Loncası ekibi olan herkes 1 i seçecektir 1 saate kadar birinci seçenek farkı açacaktır diye düşünüyorum
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Hakir bana göre kadim hidra gibi görev boss'u olmalı sadece nasıl rüstemde reçete alıp silahlar ürettildiyse yine aynısı olsa daha iyi olurdu yine tabi hakir materyal vericek görevden...
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Xainnn yazdı: 28 Şub 2018 14:31
BayTerapi yazdı: 28 Şub 2018 14:24 1. şık öne geçti :)
Loncası ekibi olan herkes 1 i seçecektir 1 saate kadar birinci seçenek farkı açacaktır diye düşünüyorum
Hiçbirisine sahip değilim, fakat sırf aynı sistem olsun diye 1. şıkkı seçtim.
kedi
ask1918
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen ask1918 »

Bence eski hali daha iyi hem reçete hem kendisi çıkması isteyen üretir isteyen çıkartır ama sadece reçete düşerse herkes reçete çıkartıp gider ve üretmeye çalışır o zaman bir anlamı kalmıyor eski sistem devam etmelidir hem reçete hemde kendisi çıksın benim düşüncem bu yöndedir.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

1 ay sonra üstü full dizili olup "off sıkıldım yeni güncelleme ne zaman gelecek diye ağlamayın"1 verenler.
Kullanıcı avatarı
Hecatomb
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ça R Şı

Mesaj gönderen Hecatomb »

karaköy güncellemesinden önce haksız kazançla dolaylı yollarla maden vs kasanların haksızlıkların belli bir düzeyde azaltılmasıyla çaresizlikle 1 e yöneldiği görülüyor her zaman emek verenden yanayım emek veren en iyi olsun ama gerçekten emek veren. hiçbir zaman da bosslar üretilmiş eşya vermesin belli zorluktaki materyalleri düşmesi taraftarıyım onun için 2. şıkka oyumu verdim. İnsan mahallesi sakini ;)
PERSECUTION
PERSECUTİON
Persecutionşifa
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

Merhaba,
Şimdi şöyle bi durum var. Sadece reçete atsa 1 set için 5 adet üretim yapılması gerekiyor demektir. Reçeteleri gördük. 12 ve 8 er tane “Nadide” materyallerden istiyor ve bunun yanında aktarılamayan ve düşmesi zor olan “Dev ana parfümü , Karakürk pençesi” gibi materyaller istiyor. Sadece 1 set için “her birinden” 25 er tane bu “Aktarılmayan” ve zor düşen materyalleri toplamak sizce ne kadar uzun sürer ? Üstelik sadece 1 karakter için..Yani hepsini üretmekle uğraşmak çok zor olur.

Şöyle bir fikrim var,
-Sadece Yüzük,Kolye,Ayakkabı,Eldiven düşsün
-Zırh ,Asa,Ceket(Görev itemi harici) sadece Üretimle yapılabilsin(Bunun yanında ayakkabı,eldiven,Ceket reçeteleride düşebilir)
-1 Tane boss(örn komiser) görevi sonrası İstediğimiz bir ceketi görev ödülü olarak alabilelim(Betada Umuttan set seçtiğimiz tarzda)
Bunlar olmaz sadece üretim diyorsanız kesinlikle reçetelerdeki materyaller sayılarını yarı yarıya düşürmelisiniz ve aktarılmayan materyaller de aktarılabilmeli . Aksi takdirde üretimler yıllar sürer..

Şuanki duruma göre biliyorsunuz ki boss ların başında “İTEM” düşürmek için 10 larca lonca oyuncusu bekleyecek ilk vurmak isteteyecek. Böylelikle boss kaçırma olayları artacak . Onun yanında en önemli olay belkide “KLAN SAVAŞI” çıkacak. Böylece kimse istediğine ulaşamayacak ve zaman bomboş geçmiş olacak..

Bu konu için fikrim ise şöyle,
-Bosslar için grup sistemiyle girilen bir alan olmalı yanındaki yaratıkları da baz alarak(Gm Salonu kadar bir alan gayet yeterli )
-Örn; /Hakir1 /Hakir2

Şuan için aklıma gelen bunlar .

İyi forumlar

-
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
ManyRibera
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ManyRibera »

Nadide Eşya Tabiki.
Kullanıcı avatarı
Medikal
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Medikal »

ejedrogl yazdı: 28 Şub 2018 14:39 1 ay sonra üstü full dizili olup "off sıkıldım yeni güncelleme ne zaman gelecek diye ağlamayın"1 verenler.
kişi kendinden bilir işi