[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Gorgar
Legendary Developer

[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen Gorgar »

Bu konu ile ilgili oylamanızın sonucunu merak ediyoruz.
Lütfen öneri yazmak yerine 2 seçenekten birini seçiniz...
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Reçete olması iyi olur. Düşmemekte ısrar eden eşyayı üretebiliriz fakat sürekli reçete atması da sıkıntı olur.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen Parlementxx »

Mukemmel 2 ye abanilacagina adim gibi eminim.Ayriyeten gaffar drop orani gibi asa atmasida + bir fayda saglar.
En son Parlementxx tarafından 28 Şub 2018 10:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zeynel55 »

Sadece reçete atarsa bu şeflerin bir süre sonra kesimine hiç uğraşılmaz diye düşünüyorum.
Resim
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Motiejunas »

Çemberlitaş misali devam etmeli yani İtem , materyal , reçete..O kadar saat vakit , emek harcayıp eli boş dönmek ayıp olur.İtem düşürürsün 1-2 parça eksiğin kalır üretirsin.Ben öyle yapmıştım mesela çemberlitaş'tan setten 2 parça eksik kalmıştı üretmiştim.Bence hiç değiştirilmemeli 2 seçenekte aynı anda devrede olmalı..
Gorgar
Legendary Developer

Mesaj gönderen Gorgar »

Nadide eşyaların düştüğü durumda nadide materyal ve reçetelerinin de düştüğünü kafa karışıklığı olmaması adına belirteyim.
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 10:13 Bu konu ile ilgili oylamanızın sonucunu merak ediyoruz.
Lütfen öneri yazmak yerine 2 seçenekten birini seçiniz...
Eğer eşya atmaya devam ederse hiç kimse reçete ile uğraşmayacaktır. Açıkçası bir kaç gün daha beklerim ama gidip de o reçetedeki madenleri toplayıp da üretim yapmam. Zaten hazırı düşüyor ve 2-3 grupla kesilebiliyor patronlar. Kaldı ki zamanla 1 grup dahi kesebilir. Sadece reçete düşmemeli tabii ki. Önemli materyaller de patronlardan düşmeli. Hidrojen, ateş boyası, erg yongası gibi. O zaman sadece reçete atsa dahi patronları kesmenin bir anlamı olur. Piyasada sürekli canlı kalır.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 10:44 Nadide eşyaların düştüğü durumda nadide materyal ve reçetelerinin de düştüğünü kafa karışıklığı olmaması adına belirteyim.
Bu kadar cok item dusme sansi olmamali hocam her kesiste bir item atiyor itemlerin bir degeri olmaz.
Resim
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zeynel55 »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 10:44 Nadide eşyaların düştüğü durumda nadide materyal ve reçetelerinin de düştüğünü kafa karışıklığı olmaması adına belirteyim.
Reçeteler her türlü düşecekse bence beğenilmeyecek birşey yok. Eşyada atsın ne ziyanı var :)
Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

İki diyorum emiönüde lodos sayısı çok fazla ve arzlara sıra gelecegini düsünmüyorum.Hatta ne materyal ne reçete atmalı.Sadece görev için kesilmeli boss ulaşılması zor yerde degilki surekli gelip karisacaklar buda işin ayrı boyutu.