10 liranız yok mu kardeşim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Gangsta S Side

10 liranız yok mu kardeşim

Mesaj gönderen NouzaR »

Plussizlar ne çok konusuyo ,ver 10 lira gir oyuna bu devirde beleş oyun yok arkadaşım kusura bakma .
Resim
Kullanıcı avatarı
makmeden
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Re: 10 liranız yok mu kardeşim

Mesaj gönderen makmeden »

Benim anlamadığım zaten kocaman yazıyor orada sunuculara öncelikli giriş diye. Biz boşa mı veriyoruz buna para? Tabii ki öncelikli bizler olacaz. Şimdi çok bencilce düşünüyorsun demeyin bana. Test serveri kapasitesi mevcut ve dolunca otomatik olarak pluslar giriş yapıyor. Burada ağlayıp sızlamanın mantığı yok. Bu eskiden de böyleydi şimdi de böyle. Her oyunda böyle ayrıcalıklar zaten mevcut. Her gün 35 kuruşa denk geliyor, Plus Paket. Kardeşim senin günlük 35 kuruş verecek durumun yoksa yönetime sallama oradan buradan. Aldığımız şeyin bırakında bize ayrıcalığı bulunsun.
Scoott(59)

Unity In Diversity
Kullanıcı avatarı
yusufcan211
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dost Kervanı

Mesaj gönderen yusufcan211 »

NouzaR yazdı: 22 Şub 2018 10:20 Plussizlar ne çok konusuyo ,ver 10 lira gir oyuna bu devirde beleş oyun yok arkadaşım kusura bakma .
hepimizin isteği betanın bitip güncellemenin gelmesi senin paranı ben vereyimde sus
insanları rencide edecek başlıklar açmaman konusunda seni uyarıyorum
Resim

İmza:GWYNBLEIDD
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Gangsta S Side

Mesaj gönderen NouzaR »

yusufcan211 yazdı: 22 Şub 2018 10:32
NouzaR yazdı: 22 Şub 2018 10:20 Plussizlar ne çok konusuyo ,ver 10 lira gir oyuna bu devirde beleş oyun yok arkadaşım kusura bakma .
hepimizin isteği betanın bitip güncellemenin gelmesi senin paranı ben vereyimde sus
Kardeşim internet parayla ,elektrik parayla ,bilgisayar parayla eğer sen ayrıca keyif almak istiyosan para vereceksin .Oyun ayrıca plus şartı koşmuyor ,alırsan öncelikli olursun diyor.Bu devirde bana bi oyun soyle 5 kuruş para almayan .
Eğer erkeksen laflarının arkasında durursun bekliyorum plus paketimi özelden yolla
Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Gerek konu başlığı,gerekse içeriği tartısmaya yönelik olduğundan kilitlenmesi gerekmekte,yaptığınız ayıp,kelimelerinizde daha seçici olmaya şiddetle davet etmekteyim devam etmesi halinde bende dahil birçok arkadaşın üslubunda daha sert ifadeleri cömertçe kullanacaklarından şüpheniz olmasın.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

NouzaR yazdı: 22 Şub 2018 10:37
yusufcan211 yazdı: 22 Şub 2018 10:32
Kardeşim internet parayla ,elektrik parayla ,bilgisayar parayla eğer sen ayrıca keyif almak istiyosan para vereceksin .Oyun ayrıca plus şartı koşmuyor ,alırsan öncelikli olursun diyor.Bu devirde bana bi oyun soyle 5 kuruş para almayan .
Eğer erkeksen laflarının arkasında durursun bekliyorum plus paketimi özelden yolla
lol dota gibi oyunlar tamamen ücretsiz ve oyuna 30000 tl yatıran ile para yatırmayan eşit seviyede
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Karaköye plus olmadan girdim. 20 dk kadar kalabildim. Sizce ne yaptım? Tabikide hemen plus aldım. :grin:
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Saçma sapan konu açmayın kardeşim durumu olsun olmasın böyle bir konu açmaya gerek yok.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Hepsini hikaye. İnternete elektriğe para veren adamın 10 lirası mı olmayacak. Çoğu çoluk çocuk akçe alamadığı için burada huzursuzluk çıkarıyor. Test sunucusuna girmiyorsa bile bir sürü yayın var otur izle.
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

10 lira deıl kardeşim senin beyin 10 yıl önceye kaymış galiba 1 aylık plus alman için 25 lira para yatırman lazım kafadan 1100 akçe felan az araştırma yap şu başlığı açmadan once 3 günlük şey için ben plusmu alıcam dalgamı geçıyonuz siz oyun başlayınca alırım daha iyi test için neden plus alam herkezin girmeye hakkı olması lazım bu işe boş başlık açmayın bence
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kilitli