Tereddütteyim .

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Tereddütteyim .

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Sizce hala M1 veya Y2 yok ise alınmalı mı yoksa yeni bölge mi beklenmeli ?
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Tereddütteyim .

Mesaj gönderen Caffeine »

güncellemelerden tek etkilenmeyecek itemler tılsımlardır diye bas bas bağırıyoruz. tılsımların etkilenmesi için yetenekler üzerinde değişiklikler yapılması lazım. böyle bir şey olmayacağına göre gönül rahatlığı ile tılsım alabilirsin. piyasa olarak diyorsan fiyatları düşüşe geçebilir belki onu bilemem.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Caffeine yazdı: 20 Şub 2018 18:39 güncellemelerden tek etkilenmeyecek itemler tılsımlardır diye bas bas bağırıyoruz. tılsımların etkilenmesi için yetenekler üzerinde değişiklikler yapılması lazım. böyle bir şey olmayacağına göre gönül rahatlığı ile tılsım alabilirsin. piyasa olarak diyorsan fiyatları düşüşe geçebilir belki onu bilemem.
Dediklerin gayet mantıklı . Teşekkür ederim .
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen berkan587 »

Tılsımların,seviye arttıkça etkisi düşmediği için yeni gelen bölgelerde de işimize yarayacaktır.Büyücü sınıfı için m1,y2 gibi tılsımlar en gerekli tılsımlardan biridir bunların etkilerinin düşeceğini sanmıyorum.Piyasa olarak en uygun fiyattan almaya çalış. Ben sadece bir tılsım üzerinden al-sat yaparak 400m kar ettim,tılsımlar sizlere elinizi oynatmadan kar ettirebilecek bir sistemdir.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

berkan587 yazdı: 20 Şub 2018 19:24 Tılsımların,seviye arttıkça etkisi düşmediği için yeni gelen bölgelerde de işimize yarayacaktır.Büyücü sınıfı için m1,y2 gibi tılsımlar en gerekli tılsımlardan biridir bunların etkilerinin düşeceğini sanmıyorum.Piyasa olarak en uygun fiyattan almaya çalış. Ben sadece bir tılsım üzerinden al-sat yaparak 400m kar ettim,tılsımlar sizlere elinizi oynatmadan kar ettirebilecek bir sistemdir.
Dediklerine katılıyorum . Teşekkür ederim .