ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Mesaj gönderen AnaToLia »

Nikko hocam orasıda değişicekmiş beni hatırla kısmı ekliceklerini söylemişti Nerull bey

@ Sızıntı günler öncesine aitmiş kimsenin haberi yok Allah bilir daha neler sızmıştır :') Arayüzün bu saatten sonra değişicegini sanmıyorum
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

BayTerapi yazdı: 15 Şub 2018 01:41 Merhaba, kapalı betadan yeni sızıntılar sunuldu mu. Sunuldu ise bana ulaştırabilir misiniz o konuyu ben pek takip edemedim şu sıralar.
Emin ol görnek istemezsin :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Lexoqe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lord Of Light

Mesaj gönderen Lexoqe »

Sızıntıda iş yapacak tılsımları bile görebiliyorsunuz.
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Oyun içi arayüz falan değişmeyecek zaten çizimleri yapan kişinin işi bittiğine göre değişseydi bence eklemiş olurlardı.Ha belli olmaz test ekibine sunulan gösterilenin dışında süprizler olabilir.Açıkcası değişip değişmemesi umrumda değil bunca sene sonra yeni bir şeyler oynayacağız böyle ufak bir detaya takılmam.Şu ufacık tikler büyütülseydi iyi olurdu tabi.Bu arada foruma gelip sızıntı hakkında aldığı kesin olmayan duyumlarla saçma sapan konu açan veya yorum atanlarda kendinize gelin.Klandan 2 mesaj görüp buraya mesaj atıyonuz veya sanki çok büyük bir sızıntı olmuş gibi yazılar yazıyorsunuz.Kardeşim adamlar mantıken oturup sürekli üretim yapmıyorlardır.Bölgeyi madenleri görevleri test ediyorlardır.Kim biliyor reçetelerdeki isimlerin değiştirilmediğini ? Yani bu kadar basit bir önlemin düşünülmediğini ? Zaten o sızıntı fotosunu neden telefon ile çekmişler bir düşünün.Adamın kendi bilgisayarı olsaydı ekran görüntüsü alırdı değil mi ? Test ekibi belli ki istanbuldan ve belli bilgisayarlardan oynuyor.Hadi diyelim öyle değil kendi bilgisayarından oynuyor yine önceki dediğim şekilde adamlar geçmişten ders çıkarıp aynı hatayı yapmaz eşyaların isimleri değiştirilir bu kadar basit.Keşke bir yönetici gelip böyle bir şey açıklasa da çeneler kapansa.Ama tabi bazı tipler vardır haritadaki en ufak taşı bile bu taş niye burada diye eleştirecektir.Adamlar daha adım atmadığı yere kopyala yapıştır diyor.İşte diyorum ya laf olsun eleştiri olsun.Adam galiba altın kaplama kaldırımlar bekliyor.Eminönü ne kadar gerçeğine yakınsa Karaköy'de o kadar gerçeğine yakın olacaktır.Onlar hiç bir şeyi beğenmez ve en kral güncellemeyi bile laf olsun diye eleştirirler.Şimdi muhtemelen bu mesajı görüp alınırlar sorunlu bunlar sorunlu.Neden savunuyon onları bak böle böle kaç sene olmiş hele bakın kaç yıl sonra gelmiş değişsin artık yav falan yazarlar.Yahu tek sorun bu olsun be ama yani her yere de her mesaja defalarca "aaaa değişmiyokii arayüüz öfff böyle güncölleme olmezz ki yeeeaa" Ağlayın.
En son AgahEfendi tarafından 15 Şub 2018 12:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Mervang yazdı: 15 Şub 2018 07:22
AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 02:11
Sparineus yazdı: 15 Şub 2018 02:04 Savunmaya gerek yok, klasik İKV işte. 10 senedir aynı arayüz, enine genişlemeyen sohbet kanalı, iç sıkıcı, ele kramp sokan alışveriş tikleri... Var olan sorunları düzeltmezler, isteklerden sadece ''Yeni bölge'' lafını duyarlar. Karaköy yerine kapsamlı bir Fix güncellemesi gelseydi, daha çok oyuncu kazanırdı. Karaköy'ün kimse tarafından beğenilmeyeceğini yazıyorum baştan.
Ağla.
Sonuna kadar haklısın agahbey de bunları her duydugunda agliyicak gören de yöneticiler babası sanar vazgeç artık
Biladerim biraz noktalama işareti kullan da ne anlatmaya çalışıyorsun anlayalım.Küçük kardeşim benim.Canım.
Kullanıcı avatarı
Lexoqe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lord Of Light

Mesaj gönderen Lexoqe »

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 12:36
Mervang yazdı: 15 Şub 2018 07:22
AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 02:11
Sparineus yazdı: 15 Şub 2018 02:04 Savunmaya gerek yok, klasik İKV işte. 10 senedir aynı arayüz, enine genişlemeyen sohbet kanalı, iç sıkıcı, ele kramp sokan alışveriş tikleri... Var olan sorunları düzeltmezler, isteklerden sadece ''Yeni bölge'' lafını duyarlar. Karaköy yerine kapsamlı bir Fix güncellemesi gelseydi, daha çok oyuncu kazanırdı. Karaköy'ün kimse tarafından beğenilmeyeceğini yazıyorum baştan.
Ağla.
Sonuna kadar haklısın agahbey de bunları her duydugunda agliyicak gören de yöneticiler babası sanar vazgeç artık
Biladerim biraz noktalama işareti kullan da ne anlatmaya çalışıyorsun anlayalım.Küçük kardeşim benim.Canım.
Mervang yazdı: 15 Şub 2018 07:22 Sonuna kadar haklısın, agahbey de bunları her duydugunda agliyicak .gören de yöneticiler babası sanar. vazgeç artık
Edit. yanlışlıkla silinmişler.
Kullanıcı avatarı
Baran78
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen Baran78 »

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen noctiluca »

Arayuz bilgisayarda dosyalarda saklanır, ama test sunucusu bir merkeze baglidir arayuzu guncellemeden sunucuya giris mümkün, su anda mevcut dosyalarla bile biraz ugrasarak arayuzu, logoyu, mesaj yetenek ikonlarini kendiniz değiştirebilirsiniz
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Arayüz testinin beyazdan önce test edildiğini düşünüyorum, gorgarda açıklama yapmıştı sanırım.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Mervang »

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 12:33 Oyun içi arayüz falan değişmeyecek zaten çizimleri yapan kişinin işi bittiğine göre değişseydi bence eklemiş olurlardı.Ha belli olmaz test ekibine sunulan gösterilenin dışında süprizler olabilir.Açıkcası değişip değişmemesi umrumda değil bunca sene sonra yeni bir şeyler oynayacağız böyle ufak bir detaya takılmam.Şu ufacık tikler büyütülseydi iyi olurdu tabi.Bu arada foruma gelip sızıntı hakkında aldığı kesin olmayan duyumlarla saçma sapan konu açan veya yorum atanlarda kendinize gelin.Klandan 2 mesaj görüp buraya mesaj atıyonuz veya sanki çok büyük bir sızıntı olmuş gibi yazılar yazıyorsunuz.Kardeşim adamlar mantıken oturup sürekli üretim yapmıyorlardır.Bölgeyi madenleri görevleri test ediyorlardır.Kim biliyor reçetelerdeki isimlerin değiştirilmediğini ? Yani bu kadar basit bir önlemin düşünülmediğini ? Zaten o sızıntı fotosunu neden telefon ile çekmişler bir düşünün.Adamın kendi bilgisayarı olsaydı ekran görüntüsü alırdı değil mi ? Test ekibi belli ki istanbuldan ve belli bilgisayarlardan oynuyor.Hadi diyelim öyle değil kendi bilgisayarından oynuyor yine önceki dediğim şekilde adamlar geçmişten ders çıkarıp aynı hatayı yapmaz eşyaların isimleri değiştirilir bu kadar basit.Keşke bir yönetici gelip böyle bir şey açıklasa da çeneler kapansa.Ama tabi bazı tipler vardır haritadaki en ufak taşı bile bu taş niye burada diye eleştirecektir.Adamlar daha adım atmadığı yere kopyala yapıştır diyor.İşte diyorum ya laf olsun eleştiri olsun.Adam galiba altın kaplama kaldırımlar bekliyor.Eminönü ne kadar gerçeğine yakınsa Karaköy'de o kadar gerçeğine yakın olacaktır.Onlar hiç bir şeyi beğenmez ve en kral güncellemeyi bile laf olsun diye eleştirirler.Şimdi muhtemelen bu mesajı görüp alınırlar sorunlu bunlar sorunlu.Neden savunuyon onları bak böle böle kaç sene olmiş hele bakın kaç yıl sonra gelmiş değişsin artık yav falan yazarlar.Yahu tek sorun bu olsun be ama yani her yere de her mesaja defalarca "aaaa değişmiyokii arayüüz öfff böyle güncölleme olmezz ki yeeeaa" Ağlayın.
Snjzjasbhssbs çıldırıyorum acil beyin takviyesi yapın şuna jdjdjdudndn
Kilitli