55 Level Gözlükler Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: 55 Level Gözlükler Hakkında

Mesaj gönderen Cankurtarann »

0LIVERA yazdı: 13 Şub 2018 12:24 avuçlarım kaşınıyorrr 20m kp ağlıyor yıllardır harca beni gözlük çek sat diyor ama sobee durmuyordu hala güncellemeyi getireceğiz diye diye bekletiyordu ':) ':)

gözlük siparişi alınır :grin:
Maşallah maşallah. Ben yeni gözlükler gelebilir diye 150 bin kp'ye MOR MA GÖZLÜK almıyorum. Sen sipariş alıyorsun. :') :')
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Bourne »

SeRRuh yazdı: 12 Şub 2018 22:32 Bir türlü anlatamadık. Puan ile ürün alındığı ikv tarihinde görülmemiş bir durumdur. Lonca puanı sadece loncanızı sıralamada üstte tutmak için var edildi.Belirli ürünleri alabilmek için de yine lonca puanına dayalı lonca seviyesi şartı var fakat puan ile alım yine söz konusu değil. Öyle de olması gerekiyor. Daha yalın haliyle şöyle anlatayım...
Lonca puanı ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar Tecrübe puanı(Exp) ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar ile eşdeğerdir. Çıkarın artık şunu aklınızdan.
Lonca puanları sadece sıralama için yapılan bir uygulama değil.Bunu nerden biliyoruz,lonca sistemi oyuna ilk geldiğinde yöneticiler "Bu puanların ilerde size bir takım avantajlar getirecek" diye açıklamalarda bulundular.Bu ticaret için geçerli olurmu pek sanmıyorum ama bu bir yerde karşımıza çıkacak.Zaten böylede olması lazım sonuçta haklı bir emek var ortada.Hepimiz biliyoruzki lonca puanı klan parasından dahada dürüstçe kazanılmış bir kazançtır.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

SeRRuh yazdı: 12 Şub 2018 22:32 Bir türlü anlatamadık. Puan ile ürün alındığı ikv tarihinde görülmemiş bir durumdur. Lonca puanı sadece loncanızı sıralamada üstte tutmak için var edildi.Belirli ürünleri alabilmek için de yine lonca puanına dayalı lonca seviyesi şartı var fakat puan ile alım yine söz konusu değil. Öyle de olması gerekiyor. Daha yalın haliyle şöyle anlatayım...
Lonca puanı ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar Tecrübe puanı(Exp) ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar ile eşdeğerdir. Çıkarın artık şunu aklınızdan.
Saçma.Bu yoruma katılanlarda ne kadar sığ olduklarını göstermiş oldular.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

👏👏👏👏👏👏
Arkadaş olayı açıklamış
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Mervang »

Cankurtarann yazdı: 12 Şub 2018 23:01
Mervang yazdı: 12 Şub 2018 22:19 Ee o zaman maraton gözlerin hız ı da artacak ve maraton ayakkabının da 59 u çıkacak yani savaşçılar flash gibi dolanicak artık duvarlardan mı geçerler havada mı uçarlar bug ile
Dostum şöyle düşün şuan oyunda alt level itemlerin verdiği güçlendirme, sabit gücünden düşük veriyor. O zaman 45 Level MA göz sana az güçlendirme vericek. Lakin 55 Level MA Göz ile 45 Level MA Göz'ün sağladığı güçlendirme aynı olabilir. Böylece 49 leveldeki MA ile kuvvetlendirdiğimiz hızımızı 59 levelde de sabit tutabiliriz.
Sanırım şuan yönetim den yazıyorsun iftdyfycyiciytd tutabiliriz falan diyon
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ezel »

Cankurtarann yazdı: 12 Şub 2018 23:01
Mervang yazdı: 12 Şub 2018 22:19 Ee o zaman maraton gözlerin hız ı da artacak ve maraton ayakkabının da 59 u çıkacak yani savaşçılar flash gibi dolanicak artık duvarlardan mı geçerler havada mı uçarlar bug ile
Dostum şöyle düşün şuan oyunda alt level itemlerin verdiği güçlendirme, sabit gücünden düşük veriyor. O zaman 45 Level MA göz sana az güçlendirme vericek. Lakin 55 Level MA Göz ile 45 Level MA Göz'ün sağladığı güçlendirme aynı olabilir. Böylece 49 leveldeki MA ile kuvvetlendirdiğimiz hızımızı 59 levelde de sabit tutabiliriz.
Mantıklı :thinking_face:
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
KafkasBeyi
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: B E Y

Mesaj gönderen KafkasBeyi »

Thedifferince yazdı: 12 Şub 2018 22:37
:') :') ':)
:') :')
oOoKafKaSBeYioOO
Yürüyoruz ömür boyu yürüdüğümüz yol karınca boyu...
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Bourne yazdı: 13 Şub 2018 16:34 Lonca puanları sadece sıralama için yapılan bir uygulama değil.Bunu nerden biliyoruz,lonca sistemi oyuna ilk geldiğinde yöneticiler "Bu puanların ilerde size bir takım avantajlar getirecek" diye açıklamalarda bulundular.Bu ticaret için geçerli olurmu pek sanmıyorum ama bu bir yerde karşımıza çıkacak.Zaten böylede olması lazım sonuçta haklı bir emek var ortada.Hepimiz biliyoruzki lonca puanı klan parasından dahada dürüstçe kazanılmış bir kazançtır.
Tekrar deneyeyim... Lonca puanı avantaj sağlar evet, loncanın seviyesini arttırır, ürün alırken lonca seviyesi şartı yine bu puan ile tamamlanır. Bu ikisi yeterli avantajdır. Klan parası ile kıyaslaman çok yanlış keza illegal kasanlar bir tarafa savaşıp kazanıyorsun. Örümcek böcek keserek kazandığın puan ile ürün almayı gerçekten bekliyorsan tecrübe puanı ile de yeni asa alınacakmış. Aramızda kalsın kimse bilmesin...
AgahEfendi yazdı: 13 Şub 2018 16:57

Mantıklı olanı sen açıklayarak sığ olmadığını gösterebilirsin. Sen de lonca puanı ile gözlük,asa,ceket,pantolon alabileceğine inanan insanlardansın değil mi? Kandırılıyorsunuz, lonca kurucuları lonca sıralamasına genelde önem verdikleri için bu yalanları sürdürmek işlerine gelecektir. Puan ile para kavramlarını öğrenmeden sığ kelimesinine geçiş yapmasaydın keşke...

Umarım kimseyi incitmemişimdir. Tek derdim puan ile para karmaşasına çözüm üretebilmek.
Puntocu
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Puntocu »

Cankurtarann yazdı: 12 Şub 2018 21:48 Sevgili İKV Halkı,
çoğunuzun tahminince 59 level sınırı ile 55 Level Gözlükler bizimle beraber olucak.

Bu konuyu açmamın nedeni ise sizin de birtakım fikirlerinize ortak olmak. Umarım bu konuda bana yardımcı olursunuz.

Benim tahminince yeni bölgenin direnç sınırı 1500 veya 2000 olucak. Bunu yeni direnç itemleri ile destekleyeceğiz.
Direnç itemleri eksik olanlar ise yeni gözlükler ile destekleyecektir. Ama benim tahminim ise şu yönde. İKV'nin Yeni Gözlük Sistemi ile gözlükler bence çift item olucak.

Öncelikle söylemek istediğim bunlar bana ait fikirlerdir. Yanlış olma ihtimali yani yüksek. Bu yüzden kusura bakmayın.

Benim istediğim diğer bir konu da oyunda yeni bölge haberi ile teori üretmeye başlayanlar var. Eğer bu başlık altında yazdıklarımı okuyan var ise bu başlık altında teorilerini paylaşabilir ve böylece sohbet içinde bulunabiliriz.

İyi forumlar,
gardaşşş 49 geldiğinde m2 hemen geldimide şimdi gözlük bekliyoruz belki gelmicek belki de içerden aldığım duyuma göre nihat içerdeki adamımın ismi "m3 gelecek dedi"

gobra_48@
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen turkneferi »

Göster
SeRRuh yazdı: 13 Şub 2018 19:47
Bourne yazdı: 13 Şub 2018 16:34 Lonca puanları sadece sıralama için yapılan bir uygulama değil.Bunu nerden biliyoruz,lonca sistemi oyuna ilk geldiğinde yöneticiler "Bu puanların ilerde size bir takım avantajlar getirecek" diye açıklamalarda bulundular.Bu ticaret için geçerli olurmu pek sanmıyorum ama bu bir yerde karşımıza çıkacak.Zaten böylede olması lazım sonuçta haklı bir emek var ortada.Hepimiz biliyoruzki lonca puanı klan parasından dahada dürüstçe kazanılmış bir kazançtır.
Tekrar deneyeyim... Lonca puanı avantaj sağlar evet, loncanın seviyesini arttırır, ürün alırken lonca seviyesi şartı yine bu puan ile tamamlanır. Bu ikisi yeterli avantajdır. Klan parası ile kıyaslaman çok yanlış keza illegal kasanlar bir tarafa savaşıp kazanıyorsun. Örümcek böcek keserek kazandığın puan ile ürün almayı gerçekten bekliyorsan tecrübe puanı ile de yeni asa alınacakmış. Aramızda kalsın kimse bilmesin...
AgahEfendi yazdı: 13 Şub 2018 16:57

Mantıklı olanı sen açıklayarak sığ olmadığını gösterebilirsin. Sen de lonca puanı ile gözlük,asa,ceket,pantolon alabileceğine inanan insanlardansın değil mi? Kandırılıyorsunuz, lonca kurucuları lonca sıralamasına genelde önem verdikleri için bu yalanları sürdürmek işlerine gelecektir. Puan ile para kavramlarını öğrenmeden sığ kelimesinine geçiş yapmasaydın keşke...

Umarım kimseyi incitmemişimdir. Tek derdim puan ile para karmaşasına çözüm üretebilmek.
LP ile ürün alınmalı. Atıyorum x yaratığından her kesişte 100 lp geliyor adam günde 5 saat oynasa 200.000 lp alacak. Kıyamet pantolon 15milyon LP ise 75 gün oynaması gerekecektir. Şansını deneyip ilk haftada düşürmek isterse çemberlitaşta oynayabilir. Bu lp miktarları gün sayısı üzerinde düşünülerek güzel bir şekilde oyuna getirilebilir. Ancak yapmayacaklarını düşünüyorum.
Resim