Bu ezikler size ne yapıyor

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Bu ezikler size ne yapıyor

Mesaj gönderen pegasusejder »

Bu oyunda ezik adamın insan yerine konmamasına sinir oluyorum. Ezik olunca noluyo sizi soymaya mı çalışıyor size küfür mü ediyor napıyor bu ezikler size.
Ezik çarım la kaç kere arz kaleye gittim savaşmaya bir tane bile grup gelmedi yazıyorum grup var mı diye kimse iplemiyo. Bi gün arkadaşım al benim hesaptan girersin arada diye full asit şifacısı var daha arz kaleye gitmeden grup istekleri geldi. Ezik çar sizi tatmin etmiyor mu vuruşu mu düşük geliyor yoksa sizi boş yere öldürüyormu sıkıntı ne?
Grup bölgesine gircem millet 4-5 tane y2 1 şifa girmeye çalışıyor gelenin biri de afk alıyor oh bitti grup. Veya grup ta oluyorum tam gircez bi full çar geliyo hop hiç bir şey denmeden atıldım full çar alındı bari bi şeyler yazın. Veya adam y2 arıyor yazıyorum grupta yer olursa kırma fln geleyim diye beyfendiler iplernmi sanki konuşmamışım gibi devam ediyor. Bari bi cevap yazın ya.
Muhabbet olsun diye konuşmaya çalışıyorum sanki yağ çekmeye çalışıyorum gibi cevap veriyolar. Muhabbet kurmaya çalışmıyolar. Cevap yazmıyolar
Full olunca noluyoda böyle yapıyosunuz yazık arkadaşlar bu sebepten kaç tane oyunu bırakan insan gördüm bende bıraktım 5 sene önce şimdi güncelleme gelcek ortam biraz rahatlamıştır artık herkes bi doymuştur oyuna diye gireyim dedim yok gene her şey aynı. Ezik insan adam yerine konmuyo. Oyun için kendinizi bu kaptırmayın arkadaşlar lütfen

(bu dediğim herkesi kapsamıyor ama genelde böyle)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Bu ezikler size ne yapıyor

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Fakir olan her zaman ezilir. Sistem acımasız. Tüm bunlara aldırış etmeden sabredip Karaköy'ü beklemeni öneririm.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

FiratCakiroglu yazdı: 13 Şub 2018 12:41 Fakir olan her zaman ezilir. Sistem acımasız. Tüm bunlara aldırış etmeden sabredip Karaköy'ü beklemeni öneririm.
Bu sefer inat ettim şuan kıyamet basacam D sonra ya m1 yada y2 almaya çalışcam D
ama Karaköy gelsede bişey değişceğini sanmıyorum sonuçta çar hiç dizili değil orda da dayanmaz D
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

pegasusejder yazdı: 13 Şub 2018 13:05
FiratCakiroglu yazdı: 13 Şub 2018 12:41 Fakir olan her zaman ezilir. Sistem acımasız. Tüm bunlara aldırış etmeden sabredip Karaköy'ü beklemeni öneririm.
Bu sefer inat ettim şuan kıyamet basacam D sonra ya m1 yada y2 almaya çalışcam D
ama Karaköy gelsede bişey değişceğini sanmıyorum sonuçta çar hiç dizili değil orda da dayanmaz D
Heyt bee kim tutar seni çılgın. ':)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

bide anlamadığım fiyatların niye bu kadar tavan yaptığı kuklacıda oynarken azat yüzük kolye 500 bin fln dı burda 8m diyen oldu azat asaya 30 m diyen oldu ':)
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ezel »

2. Efsunu iyidir okadad istediklerine göre
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Arkadaşımızın bahsetmiş olduğu gibi :relieved: :relieved:

Hayatın her anında olduğu gibi fakir olan her zaman ezilir.

Gerek oyunlar olsun gerek yaşantımız,yaşadığımız hayatlar.En azından oyunlarda bu durum belki değişebilir karaköy ile :relieved: :relieved:
Resim
behelit
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen behelit »

Bende sırf bu yüzden bırakma kararı aldım oyunu oynamayı istiyorum ama bu çok sıkıyor adamı . En güzeli hiç takmamak almıyorlar mı gruba tamam okey almayın de geç git maden çek para falan kasmaya çalış takılma yani bu oyun böyle . Full çarım olmadığından demiyorum full çarım olsa bile bir insanın itemi varmış yokmuş takmam bu insanın yapısıyla ilgili , 15 dakikada biten bölgeyi bir 10 dakika geç bitir yani ne oldu öldünüz mü arkadaş evinize bazuka mı atacaklar 10 dakika geç bitirseniz . Ben oyunu bıraktım sırf bu muhabbetlerden dolayı , eğer başlarsam bu sefer hiç takılmam bu tarz şeylere ne yapalım yani oturup millete abi ne olur al ne olur al abi diye yalakalık edecek halimiz de yok .
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

behelit yazdı: 14 Şub 2018 09:45 Bende sırf bu yüzden bırakma kararı aldım oyunu oynamayı istiyorum ama bu çok sıkıyor adamı . En güzeli hiç takmamak almıyorlar mı gruba tamam okey almayın de geç git maden çek para falan kasmaya çalış takılma yani bu oyun böyle . Full çarım olmadığından demiyorum full çarım olsa bile bir insanın itemi varmış yokmuş takmam bu insanın yapısıyla ilgili , 15 dakikada biten bölgeyi bir 10 dakika geç bitir yani ne oldu öldünüz mü arkadaş evinize bazuka mı atacaklar 10 dakika geç bitirseniz . Ben oyunu bıraktım sırf bu muhabbetlerden dolayı , eğer başlarsam bu sefer hiç takılmam bu tarz şeylere ne yapalım yani oturup millete abi ne olur al ne olur al abi diye yalakalık edecek halimiz de yok .
ya zaten artık maden topluyorum arada giriyorum grup varmı diye soruyorum kimse cevap vermiyo zaten çıkıyorum sonra :D
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ezel »

Zor olsada çekil kenera kendi kendini geliştir. Kimseye boyun eğmeye gerek yok.
Ben kendi kendimle aklım karışık..