55 Level Gözlükler Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: 55 Level Gözlükler Hakkında

Mesaj gönderen ezel »

Aynem lp farklı bi şekilde çıkar karşımıza.( eğer çıkarsa daha)
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Cankurtarann yazdı: 12 Şub 2018 21:48 Sevgili İKV Halkı,
çoğunuzun tahminince 59 level sınırı ile 55 Level Gözlükler bizimle beraber olucak.

Bu konuyu açmamın nedeni ise sizin de birtakım fikirlerinize ortak olmak. Umarım bu konuda bana yardımcı olursunuz.

Benim tahminince yeni bölgenin direnç sınırı 1500 veya 2000 olucak. Bunu yeni direnç itemleri ile destekleyeceğiz.
Direnç itemleri eksik olanlar ise yeni gözlükler ile destekleyecektir. Ama benim tahminim ise şu yönde. İKV'nin Yeni Gözlük Sistemi ile gözlükler bence çift item olucak.

Öncelikle söylemek istediğim bunlar bana ait fikirlerdir. Yanlış olma ihtimali yani yüksek. Bu yüzden kusura bakmayın.

Benim istediğim diğer bir konu da oyunda yeni bölge haberi ile teori üretmeye başlayanlar var. Eğer bu başlık altında yazdıklarımı okuyan var ise bu başlık altında teorilerini paylaşabilir ve böylece sohbet içinde bulunabiliriz.

İyi forumlar,
49 geldiğinde yeni m2 gözlükler çok sonra dahil oldu oyuna. Daha sonra m2.5 olarak birdaha gözlük geldi. Yani dua edelim yeni gözlük güncelleme ile birlikte gelsin. Lonca puanı ile herhangi birşey alınmaz o sadece senin loncanın sıralamasını belirlemek için kullanılır.

Ama şu olabilir nasıl ŞAN ve KLAN PARASI sisteminde gözlük alınınca rütbe ve şan duruyor sadece kp eksiliyorsa aynı bu sistemde LONCA PUANI nın yanı sıra LONCA PARASI olarak eklenti olursa dediğin mümkün olur.Belki de Lonca Rütbesi de gelir 😀 karakterimizin bir köşesinde belirginleşir ve ayrı bir hava katar.

Ama bunlar olasılığı çok zor şeyler fazla hayal kurup sonra üzülmeyin. İyi forumlar.
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Mervang yazdı: 12 Şub 2018 22:19 Ee o zaman maraton gözlerin hız ı da artacak ve maraton ayakkabının da 59 u çıkacak yani savaşçılar flash gibi dolanicak artık duvarlardan mı geçerler havada mı uçarlar bug ile
Dostum şöyle düşün şuan oyunda alt level itemlerin verdiği güçlendirme, sabit gücünden düşük veriyor. O zaman 45 Level MA göz sana az güçlendirme vericek. Lakin 55 Level MA Göz ile 45 Level MA Göz'ün sağladığı güçlendirme aynı olabilir. Böylece 49 leveldeki MA ile kuvvetlendirdiğimiz hızımızı 59 levelde de sabit tutabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

SeRRuh yazdı: 12 Şub 2018 22:32 Bir türlü anlatamadık. Puan ile ürün alındığı ikv tarihinde görülmemiş bir durumdur. Lonca puanı sadece loncanızı sıralamada üstte tutmak için var edildi.Belirli ürünleri alabilmek için de yine lonca puanına dayalı lonca seviyesi şartı var fakat puan ile alım yine söz konusu değil. Öyle de olması gerekiyor. Daha yalın haliyle şöyle anlatayım...
Lonca puanı ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar Tecrübe puanı(Exp) ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar ile eşdeğerdir. Çıkarın artık şunu aklınızdan.
O zaman 59 Level Lonca Seviyesi gelebilir : ))
Kullanıcı avatarı
mizan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mizan »

Nerull yeni direnç puanı gelmeyeceğini söylemişti. Buna dayanarak direnç sisteminin sabit kalacağını düşünüyorum.

Çift efsun gözlük için nasıl bir kombinasyon getirilebilir diye düşündüm. Örneğin büyü asit + büyü kritik ihtimali mi?
Büyü asit + zırh ya da direnç de çok kullanışlı olur. Her gözlük için bütün kombinasyonları uygulayarak getirirlerse ws'ciler için çok kullanışlı olur. Normal oyuncunun kafasını karıştırabilir tabi.

Lonca puanı konusunda benim görüşüm harcanabilecek, alışverişte kullanılacak bir şey olmadığı yönünde. Klanda savaşarak kazandığımız Şan gibi olduğunu düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi şan sadece klandan ayrıldığımızda azalıyor, karşı klana girdiğimizde ise sıfırlanıyor. Lp de benzer şekilde loncadan ayrıldığımızda azalıyor.

İkisi de sıralama amaçlı kullanılıyor. Daha doğrusu lp halen sıralama amaçlı kullanılıyor. Şan ise oyun açığı ile istismar edildiği için sıralaması kaldırılmıştı.

Şuanda aralarındaki tek fark şan ile klandaki rütbemizin belirleniyor olması. Tek yıldiz mavi, 3 yıldız pembe v.b. şan puanımızla belirleniyor. Benim beklentim, klan rütbesine benzer bir şekilde lonca puanı da karakterleri rütbelendirmek için kullanılabilir.

Bilmem anlatabildim mi. :relaxed:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

SeRRuh yazdı: 12 Şub 2018 22:32 Bir türlü anlatamadık. Puan ile ürün alındığı ikv tarihinde görülmemiş bir durumdur. Lonca puanı sadece loncanızı sıralamada üstte tutmak için var edildi.Belirli ürünleri alabilmek için de yine lonca puanına dayalı lonca seviyesi şartı var fakat puan ile alım yine söz konusu değil. Öyle de olması gerekiyor. Daha yalın haliyle şöyle anlatayım...
Lonca puanı ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar Tecrübe puanı(Exp) ile ürün almayı bekleyen arkadaşlar ile eşdeğerdir. Çıkarın artık şunu aklınızdan.
Kesinlikle katılıyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

AgahEfendi yazdı: 12 Şub 2018 22:41
Cankurtarann yazdı: 12 Şub 2018 22:10
Niko34 yazdı: 12 Şub 2018 22:03 Yeni gözlükler klan parasının yanında lonca puanı ile de alınabilir diye düşünüyorum.

Örneğin;
M3 Fiziksel Şarjlı Lodos Gözlüğü
250bin klan parası // 50milyon lonca puanı

gibi
Neden olmasın? Olabilir de olmayabilir de. ':)
Böyle bir şey mümkün değüldür neden mi ? Herkesi bir loncaya girip plus alıp LP kasmaya mecbur bırakamazlarda ondan.LP için daha farklı şeyler getirilebilir.
Aynen, şuan bizim düşüncemiz anlık ve basit. Lakin İKV Ekibi, daha iyisini düşünmüş olabilir.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Direnç limiti değişmez 1000 ile sabittir bunu direnç puanının gelmemesinden de anlayabilirsin.
Gözlükler için ise şaheser gözlüklerin gelebileceğini düşünüyorum.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

OZHANBEY yazdı: 12 Şub 2018 22:49
Cankurtarann yazdı: 12 Şub 2018 21:48 Sevgili İKV Halkı,
çoğunuzun tahminince 59 level sınırı ile 55 Level Gözlükler bizimle beraber olucak.

Bu konuyu açmamın nedeni ise sizin de birtakım fikirlerinize ortak olmak. Umarım bu konuda bana yardımcı olursunuz.

Benim tahminince yeni bölgenin direnç sınırı 1500 veya 2000 olucak. Bunu yeni direnç itemleri ile destekleyeceğiz.
Direnç itemleri eksik olanlar ise yeni gözlükler ile destekleyecektir. Ama benim tahminim ise şu yönde. İKV'nin Yeni Gözlük Sistemi ile gözlükler bence çift item olucak.

Öncelikle söylemek istediğim bunlar bana ait fikirlerdir. Yanlış olma ihtimali yani yüksek. Bu yüzden kusura bakmayın.

Benim istediğim diğer bir konu da oyunda yeni bölge haberi ile teori üretmeye başlayanlar var. Eğer bu başlık altında yazdıklarımı okuyan var ise bu başlık altında teorilerini paylaşabilir ve böylece sohbet içinde bulunabiliriz.

İyi forumlar,
49 geldiğinde yeni m2 gözlükler çok sonra dahil oldu oyuna. Daha sonra m2.5 olarak birdaha gözlük geldi. Yani dua edelim yeni gözlük güncelleme ile birlikte gelsin. Lonca puanı ile herhangi birşey alınmaz o sadece senin loncanın sıralamasını belirlemek için kullanılır.

Ama şu olabilir nasıl ŞAN ve KLAN PARASI sisteminde gözlük alınınca rütbe ve şan duruyor sadece kp eksiliyorsa aynı bu sistemde LONCA PUANI nın yanı sıra LONCA PARASI olarak eklenti olursa dediğin mümkün olur.Belki de Lonca Rütbesi de gelir 😀 karakterimizin bir köşesinde belirginleşir ve ayrı bir hava katar.

Ama bunlar olasılığı çok zor şeyler fazla hayal kurup sonra üzülmeyin. İyi forumlar.
Evet dediğin gibi ayrıyetten Lonca Parası ve Lonca Rütbesi gelirse, oyun içinde karakter hedefleri artabilir.
Mesela,
karakter item dizimi ,karakter klan rütbe kasımı,karakterlerin tılsım ile güçlendirilmesi ve karakter lonca rütbe kasımı .
Ama dediğin gibi olasılığı zor şeyler. Aşırı derecede büyük bir beklentiye girmemeliyz.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

mizan yazdı: 12 Şub 2018 23:05 Nerull yeni direnç puanı gelmeyeceğini söylemişti. Buna dayanarak direnç sisteminin sabit kalacağını düşünüyorum.

Çift efsun gözlük için nasıl bir kombinasyon getirilebilir diye düşündüm. Örneğin büyü asit + büyü kritik ihtimali mi?
Büyü asit + zırh ya da direnç de çok kullanışlı olur. Her gözlük için bütün kombinasyonları uygulayarak getirirlerse ws'ciler için çok kullanışlı olur. Normal oyuncunun kafasını karıştırabilir tabi.

Lonca puanı konusunda benim görüşüm harcanabilecek, alışverişte kullanılacak bir şey olmadığı yönünde. Klanda savaşarak kazandığımız Şan gibi olduğunu düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi şan sadece klandan ayrıldığımızda azalıyor, karşı klana girdiğimizde ise sıfırlanıyor. Lp de benzer şekilde loncadan ayrıldığımızda azalıyor.

İkisi de sıralama amaçlı kullanılıyor. Daha doğrusu lp halen sıralama amaçlı kullanılıyor. Şan ise oyun açığı ile istismar edildiği için sıralaması kaldırılmıştı.

Şuanda aralarındaki tek fark şan ile klandaki rütbemizin belirleniyor olması. Tek yıldiz mavi, 3 yıldız pembe v.b. şan puanımızla belirleniyor. Benim beklentim, klan rütbesine benzer bir şekilde lonca puanı da karakterleri rütbelendirmek için kullanılabilir.

Bilmem anlatabildim mi. :relaxed:
Çok iyi anladım hocam. :relaxed:

O zaman direnç ile olan tezimi çürütüyorum. Ama dediğim gibi çift item gözlükler beklentim. Bunu açıklamak amaçlı da dirençleri arttırmak mantıklı geldi. Lakin bahsettiğin gibi
Büyü Asit + Büyü Kritik Şansı gibi gözlükler gelebilir ve işimizi kolaylaştırabilir.

Evet dediğin gibi lonca puanları ile alışveriş mümkün olmayabilir ama
Rütbelendirme Sistemi neden olmasın ?