Karaköy Kasa ve İtem Faaliyetleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ilkay64
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: ÖNCÜLER

Karaköy Kasa ve İtem Faaliyetleri

Mesaj gönderen ilkay64 »

Karaköy geldinde 3 cü kasa ve itemlerde güzel ve etkileyici değişiklikler olursa nasıl olur ve bence bana göre kendi fikrimi söliyorum çok iyi olur birde 3 cü kasanın çıkması mantıklı olur 1 ci kasa materyal hesapla 2 ci kasa çt itemleri ful 3 cü kasa olmasıı mantıklı birde itemlere gelelim itemlerde savaşçılar yüksek vurduğu için büyücülere tek atıyor büyücüler savaşçıları zor kesiyor büyücülerin hiç şansı olmuyor gazapçılar herkesi kesiyor o hiç mantıklı deil bence bir denge olmalı oyunda büyücü şifacı savaşçı karmaşık bir şey ayarlama yapılmalı yeni bölge geldinde güzel bi güncelleme ve eşit bi karakter itemleri olmalı büyücü şifacı savaşçı herkesin eşit ve güzel karakterleri olmalı birde karakter yaparken 10 senedir aynı tip aynı saç modelleri ve aynı sakallar onların değişmesi daha iyi olur teşekkurler okuduğunuz için başarılar .....

***SERTBEY***
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan

Re: Karaköy Kasa ve İtem Faaliyetleri

Mesaj gönderen noctiluca »

Eskiden 3 Sayfaydi kasa degilmi ya nedense hep oyle hatirliyorum😄
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Öncelikle Selamün Aleyküm, Herkese Hayırlı Geceler,

Şimci hocam 3. Kasa gelmesini bi ihtimale bağlarsak tahminimce şöyle olur. Karaköy ile beraber yeni bir kutu içeriği gelir ve bu içerikte 3.Kasa eklentisi mevcut olur veyahutta Kasa erişimi, +5 yetenek gibi Akçe ile dükkandan alınabilir.

Sınıflar arası eşit konusuna gelirsek de Savaşçının büyücüyü rahatlıkla kesebiliyor. Burada hemfikir olabiriz ama bana kalırsa büyücünün yetenkleri savaşçıyı engelleyebilcek bir durumda. Tamamen bir akıl oyunu işi.

Gazapçıların herkesi kesiyor demen ise diğer sınıfların Şifacı sınıfını arka planda tutup, önemsememsi ile ilgili. Doğru yetenek kombinleri ile gazapçı şifacıları da avlayabilirsiniz. En basitinden Kanatma veya Boz Ayı'nın Kanatması ile Gazapçı Şifanın kudretini erkenden bitirip onu güçsüz bırakabilir ve kesebilirsiniz..

Saç, sakal, saç rengi ve sakal renginin sonradan değiştirilmesi ile ilgili bi fikirde bulanamayacağım, daha önce oyuncular tarafından önerilmiş bişi. Tamamen yapımcı ekibe bağlı bişi.

Herkese iyi forumlar. : ))
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ezel »

Cankurtarann yazdı: 11 Şub 2018 02:36 Öncelikle Selamün Aleyküm, Herkese Hayırlı Geceler,

Şimci hocam 3. Kasa gelmesini bi ihtimale bağlarsak tahminimce şöyle olur. Karaköy ile beraber yeni bir kutu içeriği gelir ve bu içerikte 3.Kasa eklentisi mevcut olur veyahutta Kasa erişimi, +5 yetenek gibi Akçe ile dükkandan alınabilir.

Sınıflar arası eşit konusuna gelirsek de Savaşçının büyücüyü rahatlıkla kesebiliyor. Burada hemfikir olabiriz ama bana kalırsa büyücünün yetenkleri savaşçıyı engelleyebilcek bir durumda. Tamamen bir akıl oyunu işi.

Gazapçıların herkesi kesiyor demen ise diğer sınıfların Şifacı sınıfını arka planda tutup, önemsememsi ile ilgili. Doğru yetenek kombinleri ile gazapçı şifacıları da avlayabilirsiniz. En basitinden Kanatma veya Boz Ayı'nın Kanatması ile Gazapçı Şifanın kudretini erkenden bitirip onu güçsüz bırakabilir ve kesebilirsiniz..

Saç, sakal, saç rengi ve sakal renginin sonradan değiştirilmesi ile ilgili bi fikirde bulanamayacağım, daha önce oyuncular tarafından önerilmiş bişi. Tamamen yapımcı ekibe bağlı bişi.

Herkese iyi forumlar. : ))
3. Kasa hakkında katılıyorum dediğin gibi de gelebilir yada 2.kasa gibi doğrudan da açılabilir.
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Playstorede güncelleme ile birlikte yeni çeşitli paketler görebiliriz.

İçeriklerde 3.kasa için bir kod görebiliriz :grin: veya çok daha farklı şeyler :thinking_face: :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bence çanta için ikinci sayfa olup o akçe ile ya da üçüncü kasa değil de dördüncü kasa akçe ile satılıp üçüncüsü herkese verilse güzel olurdu.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

ilkay64 yazdı: 11 Şub 2018 02:06 Karaköy geldinde 3 cü kasa ve itemlerde güzel ve etkileyici değişiklikler olursa nasıl olur ve bence bana göre kendi fikrimi söliyorum çok iyi olur birde 3 cü kasanın çıkması mantıklı olur 1 ci kasa materyal hesapla 2 ci kasa çt itemleri ful 3 cü kasa olmasıı mantıklı birde itemlere gelelim itemlerde savaşçılar yüksek vurduğu için büyücülere tek atıyor büyücüler savaşçıları zor kesiyor büyücülerin hiç şansı olmuyor gazapçılar herkesi kesiyor o hiç mantıklı deil bence bir denge olmalı oyunda büyücü şifacı savaşçı karmaşık bir şey ayarlama yapılmalı yeni bölge geldinde güzel bi güncelleme ve eşit bi karakter itemleri olmalı büyücü şifacı savaşçı herkesin eşit ve güzel karakterleri olmalı birde karakter yaparken 10 senedir aynı tip aynı saç modelleri ve aynı sakallar onların değişmesi daha iyi olur teşekkurler okuduğunuz için başarılar .....

***SERTBEY***
Hocam iyi hoş da, ilk dört-beş cümleniz 'Sınavda kağıdı dolu gösterme' çabasında. Aynı şeyleri tekrarlayıp durmuşsunuz. :)
Resim
yunus19077
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yunus19077 »

Yeni gelecek güncellemeyle bu sorunlari ben çozeceklerine inanmıyorum.
Nerulla.ne yazsak hayir diyip ertesi gün gelince görün diyo.
4.karekterim var ve her 4 karekterde full dolu.
Iksirleri br suru madenleri itemleri 2 kasaya sığdırmak zor.

Cantaya bir ikinci bolum eklenmeli yahut tilsim sistemi sol taraftan qcilan 8 li bi bölüme koyulmalı vs vs cok basit yapilacak şeyler ama yapmamaarini cok sıkıntı.

Yeni bolge yeni kasa ve yeni ürünler yeni değişik sistem olmali hol gibi üstüne 2 3 ekleme yapilip sunulursa harbiden bu sefer kapatsinlar oyunu bir degisik kombinasyon getirsinler.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

SPIEGLEIN yazdı: 11 Şub 2018 08:58 Playstorede güncelleme ile birlikte yeni çeşitli paketler görebiliriz.

İçeriklerde 3.kasa için bir kod görebiliriz :grin: veya çok daha farklı şeyler :thinking_face: :thinking_face:
Hiçbir şey gelmeyecek bununla ilgili. Nerull söyledi.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Retaliation yazdı: 11 Şub 2018 09:17
ilkay64 yazdı: 11 Şub 2018 02:06 Karaköy geldinde 3 cü kasa ve itemlerde güzel ve etkileyici değişiklikler olursa nasıl olur ve bence bana göre kendi fikrimi söliyorum çok iyi olur birde 3 cü kasanın çıkması mantıklı olur 1 ci kasa materyal hesapla 2 ci kasa çt itemleri ful 3 cü kasa olmasıı mantıklı birde itemlere gelelim itemlerde savaşçılar yüksek vurduğu için büyücülere tek atıyor büyücüler savaşçıları zor kesiyor büyücülerin hiç şansı olmuyor gazapçılar herkesi kesiyor o hiç mantıklı deil bence bir denge olmalı oyunda büyücü şifacı savaşçı karmaşık bir şey ayarlama yapılmalı yeni bölge geldinde güzel bi güncelleme ve eşit bi karakter itemleri olmalı büyücü şifacı savaşçı herkesin eşit ve güzel karakterleri olmalı birde karakter yaparken 10 senedir aynı tip aynı saç modelleri ve aynı sakallar onların değişmesi daha iyi olur teşekkurler okuduğunuz için başarılar .....

***SERTBEY***
Hocam iyi hoş da, ilk dört-beş cümleniz 'Sınavda kağıdı dolu gösterme' çabasında. Aynı şeyleri tekrarlayıp durmuşsunuz. :)

Evet bir ara, benim gözler başa sarıyor zannettim.
kedi