Kapalı Beta

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Kapalı Beta

Mesaj gönderen turkneferi »

yunus19077 yazdı: 07 Şub 2018 00:10
AgahEfendi yazdı: 07 Şub 2018 00:01
yunus19077 yazdı: 06 Şub 2018 23:52 yeni gelicek bölge.pek iyi olmayacak sanki
Çünkü bölgeye gore dukkan urunleri gelmeyecekmiş.

https://i.hizliresim.com/gOX0mQ.png
Bu kadar saçma bir yorumlama görmemiştim, gördüm.
Demek istediğim sey şu oluyo;
Bir oyuna yeni bir guncelleme geliyorsa gelecek güncellemede elbet yeni dükkan ürünleri olmak zorunda.
Demek ki anladigim kadariyla gelecek bölge hol gibi olacak ki yeni ürün getirmiyorlar yahut uğraşmıyorlar nede olsa silaha koyarlar.bi kondrit gibi bi maden cekmek istemeyen akce ile alir sonra 1 ay sonra 59 level olup yapacak bisey olmadığında silersiniz oyunu tamamen.
Dükkana girdim baktım baktım baktım ve bir daha baktım. Eminönü meteor yeraltı paketleri kalkmış sanırım karacin arttırıcım olmadığı için Urban çifte reçetesi düşmüyor.
Resim
yunus19077
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yunus19077 »

turkneferi yazdı: 07 Şub 2018 00:14
yunus19077 yazdı: 07 Şub 2018 00:10
AgahEfendi yazdı: 07 Şub 2018 00:01
yunus19077 yazdı: 06 Şub 2018 23:52 yeni gelicek bölge.pek iyi olmayacak sanki
Çünkü bölgeye gore dukkan urunleri gelmeyecekmiş.

https://i.hizliresim.com/gOX0mQ.png
Bu kadar saçma bir yorumlama görmemiştim, gördüm.
Demek istediğim sey şu oluyo;
Bir oyuna yeni bir guncelleme geliyorsa gelecek güncellemede elbet yeni dükkan ürünleri olmak zorunda.
Demek ki anladigim kadariyla gelecek bölge hol gibi olacak ki yeni ürün getirmiyorlar yahut uğraşmıyorlar nede olsa silaha koyarlar.bi kondrit gibi bi maden cekmek istemeyen akce ile alir sonra 1 ay sonra 59 level olup yapacak bisey olmadığında silersiniz oyunu tamamen.
Dükkana girdim baktım baktım baktım ve bir daha baktım. Eminönü meteor yeraltı paketleri kalkmış sanırım karacin arttırıcım olmadığı için Urban çifte reçetesi düşmüyor.
Çeşitlilik olmali bi oyunda her daim artmali yoksa karaköyde yetmez bagcilarda :)
Kullanıcı avatarı
Niko34
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: A L P

Mesaj gönderen Niko34 »

:D hahaha iyi söyledin, arkadaş cevabını almıstır umarım :D
Resim

DeathSoul
DeathSoulII
DeathSoull
yunus19077
İskele Babası
İskele Babası

Niko34 yazdı: 07 Şub 2018 00:16

:D hahaha iyi söyledin, arkadaş cevabını almıstır umarım :D
Burda amac benim cevabini alip almama değil.
Benim demek istediğim sey yeni gelecek bölge tamamen farkli yeni olsaydi ona gore urunler gelirdi.
Demek ki benzer bölge olduğu için gelmiyo ki sonra foruma gelip güncelleme diye serzenişte bulunmayin.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Nerull'un verdiği cevaplardan anladığım kadarıyla çok bir şey beklemeyin. Sadece yeni itemler gelecek o kadar. Ne yeni oynanış sistemi (tılsım sistemi gibi) ne yetenek düzenlemesi ne element hasarların tekrar işe yaraması. Anlayacağınız hiçbir şey yok. Bomboş bir güncelleme.
Daha önce de söylediğim gibi korkulan başa gelecek. Alın yeni silah alın yeni item oyalanın 10 sene. Sonra kapatırız zaten.
Everything is about math just math
yunus19077
İskele Babası
İskele Babası

movie yazdı: 07 Şub 2018 00:24 Nerull'un verdiği cevaplardan anladığım kadarıyla çok bir şey beklemeyin. Sadece yeni itemler gelecek o kadar. Ne yeni oynanış sistemi (tılsım sistemi gibi) ne yetenek düzenlemesi ne element hasarların tekrar işe yaraması. Anlayacağınız hiçbir şey yok. Bomboş bir güncelleme.
Daha önce de söylediğim gibi korkulan başa gelecek. Alın yeni silah alın yeni item oyalanın 10 sene. Sonra kapatırız zaten.
Dediklerine katiliyorum.
Yeni bir bölge desek ürün gelmeyecek
Yeni yetenek yok yeni tilsimlar gelmeyecek.
Peki gelecek bolge tatmin edecek mi bence hayir
Biteysel bolge deniliyor ve bu bolge asiri buyuk olmak zorunda.
Bolge icinde bolge.olmasi gerek ki 3 ay icinde guncellenme denmesin ki bana.mantikli gelen tek şey sadece level silah ve ufak değişiklikler olup bayagi bir süre odak noktalarini kader.müdürlerine çekmek.

Yeni bolge yeni level yetenek yok yeni urun yok ve bireysel bölge tatmin etmez çoğu kişiyi.
Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Thestory »

Sn. Gorgar, sanırım bu sefer sadece " yapmış olmak " için bir güncelleme yaptınız. Bence bu son olsun, devamı gelirse iyice dibe çökersiniz çünkü. İyi geceler
WesTSooN

IWesTSooNI
Kullanıcı avatarı
w1con2
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen w1con2 »

Gelecek olan güncelleme umarım "son" olmaz. 🤔
Singleplayer
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Singleplayer »

Umarım testerlar dışarı bilgi sızdırmazlar, yine piyasaları elinde tutacak adamlar görmek istemiyorum.Herkes ne kadar emek harcıyorsa o kadar karşılığını almalı
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen BANAGOREASKYOK »

Beklenenden erken geldi sasirmadim değil helal :')