Kapalı Beta

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Kapalı Beta

Mesaj gönderen AgahEfendi »

turkneferi yazdı: 06 Şub 2018 20:31 Nisan ayına bitirmeye çalışırlar sanırım. 11. yılda son paketimize kavuşur 15. yıla kadar gideriz diye düşünüyorum.
Bu paketin son olacağı hiçbir yerde yazmıyor.Doğrulanmış bir gerçekmiş gibi yazmak yerine "bence" diye ifade edebilirsin..Gezgin Şehir'e gitmeden bu oyun bitmez.

Konuya gelecek olursak ben bu testlerin çok uzun sürmeyeceğini, en geç mart ayında paketin yayınlanacağını düşünüyorum.Belki bu geçen sürede bir kaç sızıntı gelebilir.
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen turkneferi »

AgahEfendi yazdı: 06 Şub 2018 20:46
turkneferi yazdı: 06 Şub 2018 20:31 Nisan ayına bitirmeye çalışırlar sanırım. 11. yılda son paketimize kavuşur 15. yıla kadar gideriz diye düşünüyorum.
Bu paketin son olacağı hiçbir yerde yazmıyor.Doğrulanmış bir gerçekmiş gibi yazmak yerine "bence" diye ifade edebilirsin..Gezgin Şehir'e gitmeden bu oyun bitmez.

Konuya gelecek olursak ben bu testlerin çok uzun sürmeyeceğini, en geç mart ayında paketin yayınlanacağını düşünüyorum.Belki bu geçen sürede bir kaç sızıntı gelebilir.
Haklısın iletimde benceyi eklemeliydim ancak göndermeden önce okuyunca "düşünüyorum" un yeterli olacağını düşündüm. Uyarın için teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
josepph
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Premium

Mesaj gönderen josepph »

Hadi bakalım, hayırlısı olsun.
EverteStatum
xHEMŞİREx
Josepph

Yukarıdaki karakterlerim haricinde başka bir karakterim yoktur.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Gelmez dedik bizi mahçup ettiler

Tüm camiaya HAYIRLI OLSUN...
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Sonunda be :grinning:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA

Mesaj gönderen Seven »

Cevaplar -1 ne demek oluyor Nerull'un gönderisinde
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Seven yazdı: 06 Şub 2018 20:56 Cevaplar -1 ne demek oluyor Nerull'un gönderisinde
Bu konu , o konu ile birleştirilip tekrar ayrılınca böyle bir durum oluştu.
offalena
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen offalena »

Kapalı beta'da olduğunu duyunca sevindim, ama bir yanım da buruk. Çok uzun süreceğini sanmıyorum, bence bu ay sonuna kadar testleri bitirirler. Yaklaşık 6 yıl bekledik, ve güncelleme haberinin gelmesinin ardından kapalı beta testinin duyurulması aradaki 6 yıla göre çok kısa bir sürede oldu, sanırım 2 ay. 2 ayda ne kadar doyurucu birşeyler yapabilirler. İKV Topluluğu olarak, öyle bir hal aldık ki daha yeni güncelleme gelmeden bir sonraki güncelleme de ne olacağını, gelip gelmeyeceğini tartışıyoruz.
Bunları tamamen bir yana bırakıyorum, isterlerse oyunu aylık 100 milyon kişi oynamaya başlasın, dünyadaki en iyi grafikli ve en iyi oynanışa sahip oyun olsun. Bunlar bana bu iletişimsiz, suskun geçen 6 yılın hesabını verdirtemez. Bir yetkili çıkıpta "Arkadaşlar biz MMORPG'nin devrinin geçtiğini düşünüyorduk, o yüzden sessiz, 6 yıllık ve çok büyük bir çalışmaya girdik, alın size dünyanın en güzel oyunu" dese, beni kesmez, niye iletişime geçmediniz derim. Şimdi de aradan geçen o kadar yılın ardından, açıklama yapılmadı, kapalı beta testleri duyuruldu.(Bazen düşünüyorum acaba Türk Telekom oyunu alınca bütün yetkilileri oyuna getirip silah zoruyla tutuyor mu...)
Ben kaliteli bir güncelleme olacağını düşünüyorum, bir sonraki güncelleme hakkında şimdiden birşey söyleyemeyeceğim ama hala bize 6 yıl için bir açıklama, bir özür iletisi yollamadılar. Kim bilir belki de Türk Telekom'un arkasındaki şeytani güç bir gün canımız yetkililerimizi bırakırlar...
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Seven yazdı: 06 Şub 2018 20:56 Cevaplar -1 ne demek oluyor Nerull'un gönderisinde
Senin yorumunu silmişler.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA

Mesaj gönderen Seven »

CHAPPIE yazdı: 06 Şub 2018 21:05
Senin yorumunu silmişler.
Taşımışlar benim yorumumu :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim