Oyunun büyücülere üzerinenden yürümesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Deepweed
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Oyunun büyücülere üzerinenden yürümesi

Mesaj gönderen Deepweed »

Oyunda yarısından fazlası büyücü ve büyücüler grup bölgesinde çok avantajlı + def 2.3 dışındaki karakterlere karşı tepkisi çok güzel ofans savaşçı çarımla büyücü kesemiyorum.BB 3 olan büyücünün ofans savaşçıyı çok rahat kesiyor.Def 2.3 tılsımıda çok saçma ama def 2.3 tılsımı olmazsada büyücü kesemeyiz.Bence ikisinin ortası bir şey olursa çok güzel olur.Ben ne ofans olup kesilmek istiyorum.Def 2.3 olup büyücüye karşı üstün olmak istemiyorum.Savaşçıyı bölgelerde ön planda görmekte güzel olucak.Şuan bir savaşçıyı dizmek büyücü ve şifacıya göre zor oyunundaki oyuncuların yarısı fazlası nerdeyse büyücü mesela şifacı ve savaşçıyla büyücü gibi lp kasılsa çok güzel olucak.Güncellemede toplu bir düzenmeye gidirse karakterler dengesizliği düzeltilirse iyi olucak.
iyi forumlar
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Oyunun büyücülere üzerinenden yürümesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Büyücüler grup bölgelerinin hasarcıları. Grup bölgesinin olmazsa olmaz olmaları oyunun büyücüler üzerinden yürüdüğünü göstermez bence.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

SalurBeyi yazdı: 29 Oca 2018 20:43 Büyücüler grup bölgelerinin hasarcıları. Grup bölgesinin olmazsa olmaz olmaları oyunun büyücüler üzerinden yürüdüğünü göstermez bence.
Geriye ne kaldı ki :(
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Büyücü zaten en zor dizilen ve en masraflı sınıf.Savaşçı için bir loncaya girip çevre yapıp bölge atarak item tamamlamak en basiti ve ofansiflerde düz vuruş+ağır birleştirip tek atabiliyorlar biraz oynamaya bağlı.Kısaca savaşçılara ölüm.Yürüyen kütük.
Deepweed
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Deepweed »

AgahEfendi yazdı: 29 Oca 2018 20:48 Büyücü zaten en zor dizilen ve en masraflı sınıf.Savaşçı için bir loncaya girip çevre yapıp bölge atarak item tamamlamak en basiti ve ofansiflerde düz vuruş+ağır birleştirip tek atabiliyorlar biraz oynamaya bağlı.Kısaca savaşçılara ölüm.Yürüyen kütük.
[/qDediklerinize katılıyorum.Ama oyuna sıfırdan başlaya birisi savaşçı açtığı zaman grup bölgelerine kimse almıyor.Hepsi büyücü hadi çevren oldu.Nereye kadar her zaman savaşçıyla grup bölgesine giremiyosun. Full bir tılsımlı en kötü bb3 olan gerisini 1 seviyesi tılsım kullanan bir büyücü full bir tılsımlı savaşçıyı rahatça kesebiliyor.Her ne kadar iyi oynasanda karşıdandaki büyücü iyise yapıcak bir şey kalmıyor.Bu mantık def 2.3 büyücü kesmesi gibi bir şey bunun ortası bulunursa gelicek güncellemede daha iyi olucak.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Kolsuz tilsimini saymazsak savasci oldukca dusmus durumda yarinki bakimdan sonra gorucez ofansifin gucunu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Mervang »

Ben büyücü ile savasamıyorum bile ne alaka kolsuz defansifler ve zehir atan şifacilar dan gecilmiyor ortam
rumumu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen rumumu »

Oyunda ki yeni sistemi bilmeyen biri olarak forumda okuduklarım kadarıyla bir yorum yapmam gerekirse . Bu yeni paket ile nedense savaşçılar çok ön planda olacakmış gibi geliyor . Çünkü anladığım kadarıyla büyücüler ve şifacılar savaşçılara göre gayet iyi seviyede oyunda , bu paket ile bu tersine döner gibi .
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

rumumu yazdı: 30 Oca 2018 03:01 Oyunda ki yeni sistemi bilmeyen biri olarak forumda okuduklarım kadarıyla bir yorum yapmam gerekirse . Bu yeni paket ile nedense savaşçılar çok ön planda olacakmış gibi geliyor . Çünkü anladığım kadarıyla büyücüler ve şifacılar savaşçılara göre gayet iyi seviyede oyunda , bu paket ile bu tersine döner gibi .
:+1: Grup bölgelerine alınırken "Git ötede yaşa." denilen savaşçılar, yeni bölgede kan kusturacak gibi hissediyorum ben de.

Ayırca Büyücü sınıfı dizilmesi zor ama dediğiniz gibi en aktif sınıftır. Ancak sınıflar arasındaki dengelerin bir tutulacağı bir düzenleme geleceğini düşünüyorum.
Resim