Unutulmayan Anılarınız & En Güzel Hatıralarınız

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
FarukGERiLLA
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Unutulmayan Anılarınız & En Güzel Hatıralarınız

Mesaj gönderen FarukGERiLLA »

Merhaba İKV severler!!!
Eskiye dair bir kaç anıyı canlandırarak geçmişe bir yolculuk yapmak hoş olabilir.
Anılarımızı canlandırıp bizlere eski günlerimizi hatırlatacak; oyun içerisin de unutamadığınız yada unutmak istemediğiniz, özlem duyduğunuz oyun la alakalı, yada arkadaşlarınızla aranızda geçen hoş anıları, eskiden oyunda olup da şimdi olmayan bir takım detayları (Emin önün de taşkanatların,kurt admların olması... gibi) görsel yada sözlü olarak tüm ikv severlerle paylaşalım. Bu vesile ile bazılarımızın unutup bazımızın unutamadığı anılar gözümüzde canlanarak hoş vakit geçirebiliriz... iyi eğlenceler :relaxed:

Sizleri en derin Saygı ve Sevgilerimle selamlıyorum... EminönüGERILLA
"VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR"
Allah u teala askerimizi ve ordumuzu muhafaza ve muzaffer eylesin, nice başarılı fetihler nasib edip, eski ihtişamını bu millete yeniden ihsan etsin.

Saygı ve sevgilerim le GERILLA
FarukGERiLLA
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Unutulmayan Anılarınız & En Güzel Hatıralarınız

Merhaba ikv severler!!! E.ö sunucusunun değerli oyuncuları Saygıdeğer abilerim,Değerli dostlarım ve sevgili kardeşlerim!!!

Sizleri bütün kalbimle en içten duygularımla selam lıyorum. Allah u teala nın Rahmeti Bereketi Mağfireti üzerinize olsun.(amin)
Ben deniz Eminönü oyunculrından GERILLA Uzun bir zaman önce (6 sene) bir takım sebeplerle oyunla ilişkimi kestim. Aranızdan ayrılırken bir açıklama yada veda etme fırsatım olmadı.
Bildiğiniz üzere hayat rüzgarı insan oğlunu bir takım sahillere liman lara sürükler ve bireylerin bir taakım seçimler yapması gerekir. Bizde o seçimlerden birini yaptık Hamdolsun... Mevlam her birerlerinize güzel kapılar açsın, rızası olan seçimleri yapmaya muvaffak klsın.
Bir takım vesilelerin oluşmasıyla ikv oyununa nadiren de olsa girmeye başladım. Gördüğüm kadarıyla çoğu kişi bu alemden uzaklaşmış gibi :( amma velakin ikv; eminönünün:caddeleriyle, bankasıyla, camisiyle, madenleriyle,antrepo,balıkçı, uçak, lodos kalesi,arz sancağıyla ve meteorun: her köşesiyle, Yeraltının:derinlikleriyle, meranın: büyüleyici atmosferiyle, adanın: ufka bakanıyla ve sahil gezintileriyle... yine ikv olmaya devam ediyor. Her bir köşesinden geçerken, tanıdık herbir nici gördüğümüzde içimizde bir takım anılar canlanıyor... Sizlere bir merhaba demek üzere böyle bir konu paylaştım.
Sizleri allah için seviyorum. Hak ve hukuklarınızı helal ediniz.
Tarih bir takım isimleri yazar. ikv dede öyle efsane olan bir tkım isimler var bende o isimleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Burada zikredeceğim her isim ikv de faani olmuş efsane isimlerdir. ikv denilince akla onlar gelir onlar denilince akla ikv gelir :d. Unuttuğum isimler illaki olacaktır lütfen darılmayın bilakis burada bildirim de bulunun ki maksat haasıl olsun
Başlıyorum!!!
Çok kıymetli dostlarım: Raniblack Özgür ve İmmortalangel oyunda ençok sizinle hukukum oldu sizi unutmak mümkün değil. Dostluğumuz Allah ın izniyle ebediyen sürecek.
Saygı değer ve çok kıymetli abilerim GLADİATOR mert abimiz, ENSARBEY yavuz abimiz (şu süleymaniyede kuru fasulye işini bu dünyadayken halledelim :) ) , yerli herkülümüz cbff cengiz abimiz, maden işleri genel müdürü Kobrabeyi-EFSANE yıldırım abimiz, beni unutan saygı değer erhan abimiz Evvab... her biriniz baş taacısınız.
Sevgili dostlarım kardeşlerim: konfüçyus alper oyunda şifacıdan son damlasına kadar istifade eden ve harikalar yaratan mantık uzmanı mucit kardeşim bitanesin. vefalı kardeşim özhan ÖZHANBEY mevlam seni iki cihanda aziz etsin :d
Seviyeli kişilik ve alçak gönüllülük leriyle herkesin saygı ve sevgisini kazanan cegofnur, CHOLERA, acstasarım adam gibi adam sınız. Ayrıca mukavemet, fatihfedai, mavibere, jigy, sizlerin samimiyetin den hiç bir zaman şüphe etmedim, Allah cc. her daim yardımcınız olsun
Oyunun reçete baronları:) değerli üstad Kanserojen ibrahim abimiz ve herkesin sevgi ve saygısını kazanan örnek karakter Realnuhyec sizler oyunun önemli değerlerisiniz.
Oyunun sultanları:Üstün ahlak, yardımsever tavır ve temiz kişilik leriyle; ZüLFiKaR gönlü temiz lisanı temiz merve kardeşimiz, HÜRREM kardeşimiz, çılgınbüyücü, cerenn, edda, timelady, NESLİHAN, Serapq, cesurdilek, paprika, YAĞMUR, GÜLÇEHRE, şifacıyaren, ÇALIKUŞU, cansın, savaiçımerve, ravza, kartaliçe, kivi... gibi isimleri aklıma gelmeyen oyunun nice önemli değerleri.
Oyunun Enleri (çalıntıdan çalıntı ): Nicleri, kişilik ve karakterleriyle Eminönün de Vs, maden, item, görev, oyun stratejisi
konularında yeni oyunculara yardım etme hususlarında eminönünde nam salan oyunun en kıymetli değerlerinden bir kaçını zikredeceğim: Fredy, kelimamagüzelim, sirkots,FKaplan,TURKOOO,seripil,ÇapkınÇocuk,astalaVista, malkomx, İNFİNİTİST, XxXSnaKeRXxX, Bodbaybatle, XHeKİMOĞLux, nightbird, HATTAT, SavaşSANATI,Qarizma, theSaws, alonemaster(o bir efsane :d), GÖKHAN, ogezen, DADAŞORHAN, kızılyangın, AynadakiYalan, ORDU, XXXUSTAXXX, değerli kardeşim şahinhilebaz, JackaL, TEKSİN, RADQN, oyunun fenomeni FeNoMeN Xali, betonali... ve isimleri aklıma gelmeyen nice kıymetli değerler.

Sizler bu oyunun eşsiz ve oyunla özdeşleşmiş karakterlerisiniz. Her birerlerinizi saygı ve sevgilerimle selam lıyorum. allah yaar ve yardımcınız olsun. Kalın sağlıcakla.

Saygı ve sevgilerimle^^GERILLA^^
Allah u teala askerimizi ve ordumuzu muhafaza ve muzaffer eylesin, nice başarılı fetihler nasib edip, eski ihtişamını bu millete yeniden ihsan etsin.

Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Çok güzel bir paylaşım olmuş abi.. Allah sizide 2 cihanda aziz eğlesin.. Okurken o nickleri bir an eski anıların hepsi gözümde canlandı ver hiç kimseyi unutmamışsın...
Bu güzel oyuncuların nerdeyse hiç biri yok olanlarda kalabalığa karıştı gitti veya başka yakınları giriyor çarlarına..
Ama şu bir gerçekki aramıza yeni katılanlar bilmesede oyunun en efsanevi nicki sensin....yani GERILLA
Sağlıcakla saygıyla sevgiyle..
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
FarukGERiLLA
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Teşekkür ederim özhanım. Senin ve VATANKAMKIRMIZI alper kardeşimin yerleride çok başka. Baş taacısınız. Siz olmasanız oyuna bakıp çıkardım herlde kimse yok diye dahada girmezdim. Başıma iş açtınız :relaxed:

Kullanıcı avatarı
xxSHOCLExx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Fierce

Mesaj gönderen xxSHOCLExx »

Resim

Buda benden bi hatıra olsun 😎😉
xSHOCLEx xSHoCLe Shocle SHoCLEx
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

FarukGERiLLA yazdı: 28 Oca 2018 14:24 Teşekkür ederim özhanım. Senin ve VATANKAMKIRMIZI alper kardeşimin yerleride çok başka. Baş taacısınız. Siz olmasanız oyuna bakıp çıkardım herlde kimse yok diye dahada girmezdim. Başıma iş açtınız :relaxed:
Teşekkür ederim abi seninde yerin çok başka.. 😊
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhabalar

8 sene önceydi yeraltı bölgesinden sonra kadim hidra gelmiş ve herkes şaheser silah üretme çabasına girmişti...Ben de aynı şekilde Latif üretmiştim ama büyücüm içinde bir ejder asa şart olmuştu çünkü yeni gelen grup bölgelerine büyücüler ile giriyorduk savaşçıya çok fazla grup denk gelmiyordu...Verhasıl madenleri yarım yamalak topladım falan ama mavi topaz 20 m menekse 25 m falandı çok daha zorlaşmştı üretmek...Ben umudumu kesmişken bir gün işten eve gelirken oyundan arkadaşlarım beni arıyor mesaj atıyor hadi oyuna gir artık seni bekliyoruz falan dediler.Ben biraz umutlandım acaba Ejder Asa mı ürettiler bana diye.. He nasıl üretecek derseniz çarıma girebiliyordu arkadaşlarım..Neyse heyecan la geldim eve açtım oyunu giriş ekranında baktımki elimde ejder asa falan yok ama çar bıraktgm yerde değil ve GERILLA AgReSiFKraL ATEŞKRAL başta olmak üzere bir kaç arkadaşım etrafımda beni izliyor grup attılar girdim çantamı açtım ne göreyim Ejder Asa bu inanılmazdı gerçekten o zaman ne kadar mutlu olduğumu hiç bir şekilde tarif edemem...Allah razı olsun bu arkadaşlarımdan ve Faruk abimden çünkü duyduğum kadarıyla en büyük yardımı GERILLA yapmış dediler bunun yanı sıra bir çok iyiliği dokundu hepsinin asla inkar edemem Allah hepsinden razı olsun haklarını helal ederler inşallah..Buda benim bir anım olsun burda O:-)

Bu devirde böyle arkadaşlık ilişkileri kalmadı artık ve eskiye dönmek imkansız ancak anılarda canlandırıyoruz :(

Saygılarımla...
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
selimSGNK
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Kabadayılar

Mesaj gönderen selimSGNK »

Eline yüreğine sağlık güzel insan ALLAH mutluluğunu daim etsin inşallah dost dediğin baki kalandır oyun gelip geçecektir mühim olan dostluk kardeşlik saygı sevgidir Selam olsun cümleten olaki oyun için kalp kırmayasınız hepinizi seviyorum GERİLLA sen baş tacısın kardeşim benim gönlü güzel insan saygılarımla .. İmmortalangel
FarukGERiLLA
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

S.aleyküm arkadaşlar paylaşımlar için teşekkür ederim. Heppiniz baş taacısınız, paylaşımların devamını bekliyoruz...

Bir kaç satır paylaşmak istiyorum değerli vaktinizden çalmak istemem vakti olanların okumasını isterim..: Ülkemizin içerisin de bulunduğu bu zor günler milletimizi herzaman olduğun dan daha fazla birbirine kenetlemiş durum da Elhamdulillah. Mevla teala hz. askerimize ordumuza ve milletimize yardım etsin. Hamdolsun askerimiz çok başarılı bir mücadele veriyor, lakin üzücü haberler de duyuyoruz. Metin olalım, ve küffaarın oyunlarına gelmeyelim, bu milleti bölmeye çalışanlara fırsat vermeyelim, ki bölemeyecek ler de, daha da kuvvetleneceğiz mevla teala mazlumun aahını yerde koymaz. Biz ki öyle bir milletiz ki nerede üstü açık bir yetim görsek ceketimizi çıkarır ona veririz , nerede bir aç göresek elimizdeki ekmeği onun la paylaşırız, haksızlığın karşısın da şiddet le adaleti savunuruz... Mevla teala hazretleri bu milleti onurlu yarattı ve islam la şereflendirdi.(hamdolsun) Verilen bu mücadele milletimizin nice başarılarına küffaarın planlarının bozulmasına Ve Dünya da adaletin ve huzurun yayıylmasına vesile olacaktır.(Allahın izni keremiyle) Kahraman askerlerimiz milletimiz evlerinde huzurla otura bilsin ve hayatlarını devam ettire bilsin diye çok ihtişam lı bir mücadele veriyor. Bu dava kuru cengaverlik davası değil dir. Bi iznillah bizim davamız hak tır, bizden ölen ler şehid, onların cesetleri ise leş konumunda dır.

Cephede savaşarak şehid düşen askerlerimize ve emperyalist güçlerin hain ve kalleş maşalarının kahbe ce saldırıları sonucun da Hatay Reyhanlı da ve Kilis te hayatını kaybeden ve daha önce yurdumuzda gerçekleştirilen saldırılarda Şehid olan ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah u teala dan rahmetdiliyorum, ailelerine büyük sabırlar ihsan etmesini mevlamızdan niyaz ediyorum... Bizlere düşen şehitlerimiz ve hayatını kaybeden vatandaşlarımız için kuran ı kerim tilavetlerinde bulunmak ve geri kalan aileleri için dua etmektir. Ayrıca bu mücadelenin başarıya ulaşması için de tek vücut olup küffara karşı dim dik ve kararlı bir duruş sergilemek tir. Ki hamdolsun milletimiz tek vücut olmuş durum da. Allah (c.c) u teala zalim lere fırsat vermesin. ordumuzu ve milletimizi her daim muzaffer eylesin.

Efendimiz (S.A.V) hakkı yaşadı ve bize hakkı tavsiye etti, Sahabe ikram, tabiin ve onlara tabi olanlar sırasıyla bütün Ecdat (Atalarımız,dedelerimiz ) günümüze kadar olan lar hak için mücadele ettiler. Mevla teala hazretleri ; haksızın karşısın da, mazlumun ve haklının yanın da durabilmeyi ve dünyaya adalet le hükmedebilmeyi bu millete nasib etsin, müslümanlara birlik ve beraberlik ihsan eylesin.

''HAK GELDİ BATILZAİL OLDU'' isra süresi 81

“Hepiniz birden Allah’ın ipine sımsıkı sarılın, sakın ayrılıp bölünmeyin. Allah’ın üzerinizdeki nimetini anın; hani bir zamanlar birbirinize düşmandınız, kalplerinizin arasını uzlaştırdı da, O’nu bu nimeti sayesinde kardeş oldunuz. Ateşten bir çukur kenarına geldiniz de Allah sizi ondan kurtardı. Doğru yolda yürüyesiniz diye Allah size böylece ayetlerini açıklar.” Âli İmran süresi 103

Allah (cc) yar ve yardımcınız olsun allaha emanet olun...

Kullanıcı avatarı
Schiller
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Anka
İletişim:

Mesaj gönderen Schiller »

öghhhm kırıldım :unamused: