//Hidralar//

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: //Hidralar//

Mesaj gönderen turkneferi »

CHAPPIE yazdı: 28 Oca 2018 20:39 Datalar şuan okunmuyor. Bunlara nasıl ulaştın? Özelden mesaj atar mısın?
Konu 2009 da açılmış. O zaman her şey 1 not defteri ile açılıyordu. Efsunların ismini değiştirenler, büyücüye zırh giydirenler vardı. Tabii bu değişiklikler kendisinde oluyordu sadece.
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

turkneferi yazdı: 28 Oca 2018 20:46
CHAPPIE yazdı: 28 Oca 2018 20:39 Datalar şuan okunmuyor. Bunlara nasıl ulaştın? Özelden mesaj atar mısın?
Konu 2009 da açılmış. O zaman her şey 1 not defteri ile açılıyordu. Efsunların ismini değiştirenler, büyücüye zırh giydirenler vardı. Tabii bu değişiklikler kendisinde oluyordu sadece.
Tarihe senin yazından sonra baktım. Bende yeni açılmış sanıyordum :(. Eskiden çok oynardım datayla...
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

turkneferi yazdı: 28 Oca 2018 20:46
:)
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Konuyu hortlatan arkadaşa selam olsun.Çok tebrik ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Datalar ile ilgilide çok bug vardı zamanında :grimacing: :grimacing: :grimacing:
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

SPIEGLEIN yazdı: 28 Oca 2018 21:32 Datalar ile ilgilide çok bug vardı zamanında :grimacing: :grimacing: :grimacing:
Adamlar alın sizde oynayım demişti. Datalarla oynanılan zamanlar okuma yazmam tam değildi zevkini alamadım :=)
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI