ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
İletişim:

Re: ÇOK ESKİDEN AKLIMDA KALAN İSİMLER VE ANILAR

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

ZowieN yazdı: 13 Kas 2017 01:50
ASKUPA yazdı: 08 Kas 2017 18:49 7 yıl sonra foruma bir göz atayım dedim eski isimlerin hepsini görmek gerçekten beni çok duygulandırdı. Cızık Patasana Ottoman bu isimler ile gerçekten güzel dostluklar. Yapmıştık keske oyun eski günlerine geri dönebilse ama artık çok geç oldu ne bizim eski zamanımız nede öyle bir oyun olacak selam olsun tüm dostlarıma Acrox KAYİİ
Aynı şeyi bende hissettim..Çok duygulandım gözlerim yaşardı yemin ederim.Anlatılması çok uzun sürer ama İKV benim için bir oyundan fazlasıydı.Anılarımı anlatmaya başlarsam gözlerim dolar ağlamaya başlarım..Eskilerin yarısını hatırlıyorum,
görmüşlüğüm var.Ama oraya birileri daha eklenmesi gerek.Hatırladığım kadarıyla yazayım ''QSOMEGONZALENGQ (böyleydi sanırsam kendi Gölge Haramileri loncasının en baba lideriydi ve çok özendiğim biriydi :) ).Ömrümm,DADASKENT,MahkuMII, xXxEsCoBaRxXx,EFTELYA,MeMaT,EstergonxPaşa.Şuan aklıma gelen bunlar.Bu yazdığım isimler oyuna ilk başladığım zamanlar en çok denk geldiğim insanlardı.O zamanlar ortaokuldaydık şimdi büyüdük..Hepsi abim,ablam.Bütün eskilere selam olsun yolunuz açık olsun güzel insanlar..
Selamün aleyküm öncelikle benim için böyle güzel hisler taşıman beni çok mutlu etti. bu güzel hisleri insanların içinde bırakmak güzel bir duygu oyun eskiden çok ama çok güzeldi bazıları çok ciddiye alırdı kimileri ilgilenmezdi çeşit çeşit insan vardı ve hep birlikte orda bir yaşantı sürdürdük keşke şuan oyunda olsam ve eski günlerde geri gelse ama devir çok değişti artık giremiyoruz iş güç sebepleriyle dediğin gibi büyüdük bizde ama hatırlanmak güzel selam olsun hepinize.
Gölge haramlerine bir selam çak..
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

QSOMEGOSALENQ yazdı: 21 Kas 2017 20:35
ASKUPA yazdı: 08 Kas 2017 18:49 7 yıl sonra foruma bir göz atayım dedim eski isimlerin hepsini görmek gerçekten beni çok duygulandırdı. Cızık Patasana Ottoman bu isimler ile gerçekten güzel dostluklar. Yapmıştık keske oyun eski günlerine geri dönebilse ama artık çok geç oldu ne bizim eski zamanımız nede öyle bir oyun olacak selam olsun tüm dostlarıma Acrox KAYİİ
Aynı şeyi bende hissettim..Çok duygulandım gözlerim yaşardı yemin ederim.Anlatılması çok uzun sürer ama İKV benim için bir oyundan fazlasıydı.Anılarımı anlatmaya başlarsam gözlerim dolar ağlamaya başlarım..Eskilerin yarısını hatırlıyorum,
görmüşlüğüm var.Ama oraya birileri daha eklenmesi gerek.Hatırladığım kadarıyla yazayım ''QSOMEGONZALENGQ (böyleydi sanırsam kendi Gölge Haramileri loncasının en baba lideriydi ve çok özendiğim biriydi :) ).Ömrümm,DADASKENT,MahkuMII, xXxEsCoBaRxXx,EFTELYA,MeMaT,EstergonxPaşa.Şuan aklıma gelen bunlar.Bu yazdığım isimler oyuna ilk başladığım zamanlar en çok denk geldiğim insanlardı.O zamanlar ortaokuldaydık şimdi büyüdük..Hepsi abim,ablam.Bütün eskilere selam olsun yolunuz açık olsun güzel insanlar..
Selamün aleyküm öncelikle benim için böyle güzel hisler taşıman beni çok mutlu etti. bu güzel hisleri insanların içinde bırakmak güzel bir duygu oyun eskiden çok ama çok güzeldi bazıları çok ciddiye alırdı kimileri ilgilenmezdi çeşit çeşit insan vardı ve hep birlikte orda bir yaşantı sürdürdük keşke şuan oyunda olsam ve eski günlerde geri gelse ama devir çok değişti artık giremiyoruz iş güç sebepleriyle dediğin gibi büyüdük bizde ama hatırlanmak güzel selam olsun hepinize.
Gölge haramlerine bir selam çak..
Valla abi ne yalan söyleyeyim bu yoruma cevap vermen bile mutlu etti :).Seninle hiç muhabbetimiz yoktu ama ikv ye başladığım andan beri takip ederdim seni.Forumda dahil.. Hatta bir postta askerdeyken resimlerini paylaşmıştın hey gidi ':) Seninle en son yıllar önce Ali abi,Burçin abla beraber (MeMaT,oOoKyPrİsoOo) ile Çemberlitaş yapmıştık.Grupta görmek bile bir mutluluktu seni.Zaman çok çabuk geçiyor, o an bile yıllar olup gitti..
En son Delpize tarafından 22 Kas 2017 08:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yanlış alıntı düzenlendi
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
emre
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen emre »

eskimeyenler yazdı: 26 Eki 2016 01:45 29 seviyelerde taş kanat yarışması vardı ozamanlar bi rekabet vardı ortalıklarda leonnı nexxus falan vardı hatta leonun ismi kaan nexxusunda gökhan olması gerek hatırladığım kadarıyla bunlar eminönündeki o sarı örümceklerin ordaki örste vs atmıştı gündüz bütün teşkilat ordaydı aradan kaç sene geçti dün gibi hatırlıyorum aklımda ozamanlardan kalan isimler var söyliyim onlarıda

LEONNİ-( Bİ TANE JİPİ VARDI ESKİ MODEL ŞİMDİ HURDA OLMUŞTUR

NEXXUS- ( ÇOK BİRE BİR MUHABBETİM OLDU BERABER KAMERA FALANDA AÇMIŞTIK TANIDIĞIM KADARIYLA İYİ Bİ İNSAN

CIZIK-(29 SEVİYEDEKİ ZAMANLARDA ÇOK BİLMİŞTİ BU NE YAPSA Bİ CEVABI VARDI HEP O HAKLIYDI ÖZÜNDEDE BÖYLEMİ BİLMİYORUM ONUN GÖZÜNDE HERKES CAHİLDİ)

CCMM-(ÇOK İLGİNÇ Bİ İNSANDI BEN BUNA BAKIR VERİYORDUM OYUNDA SÜREKLİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR BAKIR TOPLAYIP SATIYORDUM ÇOK CİMRİYDİ BU ÜÇÜN BEŞİN DAVASINI GÖRÜYORDU AKŞAMA KADAR

ELMYRA- (İYİ BİRİYDİ SADIKTI ÇOK MUHABBETİM OLDU SEVERİM ONU)

SEDANTER- ( ARZIN COCUGUYDU HATIRLADIGIM KADARIYLA HOŞ BİRİ )

YASEMEN - ( ÇOK ÇİRKEFTİ ORTALIĞI KARIŞTIRMAYI ÇOK SEVİYORDU UMARIM RESMİ HAYATINDA BÖYLE DEĞİLDİR )

MUNASEF - ( ÇOK ÖNCEDEN Bİ YAKINLAŞMAM OLMUŞTU ÇIKACAKKEN DİREKTEN DÖNMÜŞTÜK ONDAN SONRA OYUNDA BİRİYLE ÇIKMAYA BAŞLADI KENDİSİ ÇOK HARİKA Bİ İNSAN DÜZGÜN KARAKTERLİ

GRİGANDALF - ( KENDİSİNİ BİLDİM BİLELİ BU ADAM BÜYÜCÜYDÜ BÜYÜCÜ KARAKTERLERİN BAŞIYDI BU ADAM )

PATASANA - (ÇOK ZEKİ Bİ ÇOCUKTU UMARIM İSTEDİĞİ YERE GELİR)

XXBREZEEXX - (TİPİNİ HEP MERAK ETTİĞİM BİRİYDİ Bİ SEMPATİ DUYUYORDUM ONA SÜREKLİ BİR TÜRLÜ TANIŞAMAMIŞTIM AMA SESSİZDİ PEK KONUŞMUYORDU ŞUAN OYNUYORMUDUR BU OYUNU BİLMİYORUM

İNFAZTEAMLEADER - (İSMİ ESER OLMASI LAZIM HİÇ AMA HİÇ SEVMEM ÇOK ÇİRKEFTİ KİMSEYLE GEÇİNEMEZDİ HERKESLE KAVGA EDERDİ BEN BUNU ÖLDÜRÜYORDUM BÖLGE KANALINDAN YAZIP BANA KÜFÜR EDİYORDU :) HEP Bİ POLEMİK YARATMA ÇABASINDAYDI

PrenSAmir - (İSMİNİ UNUTTUM AMA ÇOK SEVDİĞİM Bİ İNSANDI

xXKARADAYIXx - (YARDIMSEVER TEMİZ Bİ İNSANDI AĞIR BAŞLIYDI

Yalnızkalp - (İYİ COCUKTU OZAMANLAR ŞİMDİ TABİ COCUKLUKTAN CIKMISTIR KARDEŞİM :)

EvReNxI - (ÇOK FIRLAMAYDI BEN BUNU GECENİN Bİ YARISI Bİ KIZLA HOŞ SOHBETLER YAPARKEN YAKALAMIŞTIM HEMEN ÜSTÜNDEN KALKTI KIZIN:)) FIRLAMAYDI BU

EsEskızılcıklı- (ARAM ÇOK İYİDİ AMA ŞUAN İSMİNİ CİSMİNİ BİLE HATIRLAMIYORUM)

xTRaBZoNx- (İYİ BİRİYDİ)

SEYYUBİ - (SELİM OLMASI LAZIM İSMİ YARDIMSEVER İYİ Bİ İNSANDI

GREYWOLF - (TEK BAŞINA TAKILIRDI GÜÇLÜ Bİ SAVAŞÇI KARAKTERİ VARDI)

BURSAJ - (PEMBE AMESTİSTMİDİR NEDİR AKŞAMA KADAR DÜŞÜRMEYE ÇALISIRDIK BU HERİFİN ELİ ÇOK HIZLIYDI HEP BU ALIYORDU ONLARI

TRAYN - (HİÇ HATIRLAMIYORUM NİCKİNDEN BAŞKA)

AnKaRa - (YAKIŞIKLI ÇAPKIN BİRİYDİ :) Ladysu diye bi bayanla çıkıyordu en son )

HePYeK - ( MADENLERİN BAŞINDAN KALKMIYORDU)

RADİKAL - ( AĞIR BAŞLIYDI YÜZ GÖZ OLMAZDI KİMSEYLE

KARAKOL - (ÇOK SEVDİĞİM SAYGI DUYDUĞUM BİR İNSANDIR KENDİSİ

XeRsİnX - ( AH ERSİN ŞUAN İSMİMİ SÖYLESEM ADRESİME KADAR İSTERSİN :)) )

DuuR - ( BU KIZMIYDI ERKEKMİYDİ OZAMANLAR ŞÜPELENİYORDUM BEN BUNDAN TUHAF BİRİYDİ BU

MOCAS- ( KARAKTERLERİ HEP KELDİ BEN ONA KELTOŞUM DERDİM :))

CRAZYGRİL - ( EMİNÖNÜNDE ÇOK KURTADAM TEPEGÖZ KESTİK ONUNLA :)

EBUHAN - ( ARZ OLDUĞUNU HATIRLIYORUM SADECE )

GECEMAVİSİ - ( ÇOK ESKİYDİ EN SON OYUNU BIRAKMIŞTI HİÇ BİŞEYİNİ HATIRLAMIYORUM )

1453 - ( OYUNDAN ZİYADE FORUMDA ÇOK GÖRÜYORUM ARKADAŞI:) )

ELBETTE UNUTTUĞUM İSİMLER VAR AFFETSİNLER BENİ YALNIZ ŞUNUDA SÖYLEMEK İSTİYORUM DADAŞKENTTİR İKVTEAMTURKUDUR GÖKTÜRKLERDİR BEN HİÇ GÖRMEDİM O SENELER OYUNA ARA VERİP GELDİĞİMDE 39 SEVİYEYE YÜKSELMİŞTİ VE O BÖLÜMDE TANIMAYA BAŞLAMIŞTIM DADAŞKENTİ VS

OYUN SON 29 SEVİYEYKEN GÜZELDİ EĞLENCELİYDİ Bİ AİLE ORTAMI VARDI SEVİYELER YÜKSELDİKCE OYUNUN KAPASİTESİ ARTTIKCA BOZULMAYA BAŞLADI YENİ İNSANLAR GELDİ KİMİSİ KÜFÜRBAZDI İLLAKİ BÜYÜYECEKTİ OYUN BÖYLE KALMICAKTI SONUÇTA HERKES EKMEĞİNDE:) SELAMETLE

Selamlar Bu yazdığınız kişilerin hepsiyle aynı dönemde oynadım 12 sene oldu belki nickim Emrebey
Kullanıcı avatarı
Samet199020
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Samet199020 »

TRAYN (Aytaç) MORTAL (Baha) , franco falan vardı onları unutmuşsun Sanıyorum Mahşerin Atlılarındansın. Selimi Falan tanıdığına göre Muna'yıda bilirsin :) Bir sefer ziyaretimize gelmişti Seyubi aynen çok iyi birisi ama şuan nerede ve ne yapıyor bilmiyorum Bıraktı. CCMM (Cengiz) Şimdilerde bırakmış o oyunu kuzeni falan var Mustafaydı galiba yanlış hatırlamıyorsam. MeNeK falan unutmuşsun Bunlar iyi insanlardı oyun o zamanlar güzeldi. Zamanla toplumsal olarak yozlaştığımız gerçeği tabi ki oyuna da yansımaya başladı. Beni de unutmuşsun (monsterhunter) bu ara da :)
Britneyspears
Mmonsterhunter

ÇAMUROSMAN
eXeLanS
monsterhunter
Kullanıcı avatarı
eskimeyenler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen eskimeyenler »

Samet199020 yazdı: 20 Oca 2018 17:37 TRAYN (Aytaç) MORTAL (Baha) , franco falan vardı onları unutmuşsun Sanıyorum Mahşerin Atlılarındansın. Selimi Falan tanıdığına göre Muna'yıda bilirsin :) Bir sefer ziyaretimize gelmişti Seyubi aynen çok iyi birisi ama şuan nerede ve ne yapıyor bilmiyorum Bıraktı. CCMM (Cengiz) Şimdilerde bırakmış o oyunu kuzeni falan var Mustafaydı galiba yanlış hatırlamıyorsam. MeNeK falan unutmuşsun Bunlar iyi insanlardı oyun o zamanlar güzeldi. Zamanla toplumsal olarak yozlaştığımız gerçeği tabi ki oyuna da yansımaya başladı. Beni de unutmuşsun (monsterhunter) bu ara da :)
Eyvallah.. Nickini yazınca şimdi hatırladım kardeşim mahşerin atlılarında değildim benim bi grubum yoktu gerekte yoktu :D trayn munasefi yazdım zaten dediğin gibi menekte vardı franco vardı aynen biz çok iyidik böyle bitirdiler bizi :))
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Biri beni mi andı . 🤗
Kullanıcı avatarı
MaNiaCjndII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen MaNiaCjndII »

Eskiler Güzeldi düşündüğümde bir iç çekiyorum özlüyor insan İyi Kötü geçirdiğimiz herkesi özledik, Zaman geçiyor bugün düne bakıp özlem çektiğimiz gibi yarın bugüne bakıp özlem çekebiliriz =) Ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın =)
MaNiaCjnd,MaNiaCjndII,DyBMaNiaC.
GöLGe HaRaMiLeRi
Resim
S te elém álltál,s aztmondtad van valaki.Nem hittem el hogy vége,nem hittem el hogy elmész
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

MaNiaCjndII yazdı: 27 Mar 2018 00:11 Eskiler Güzeldi düşündüğümde bir iç çekiyorum özlüyor insan İyi Kötü geçirdiğimiz herkesi özledik, Zaman geçiyor bugün düne bakıp özlem çektiğimiz gibi yarın bugüne bakıp özlem çekebiliriz =) Ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın =)
+1 katılıyorum kanka
Kullanıcı avatarı
ODESSA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ODESSA »

Selam,

Ben de en eskilerden

İLYADA
Odessa
İlyadaxsifa

ben oyuna başladığımda 11 yaşındaydım :grinning:
Cızık tan korkuyordum çok ciddiydi ciddi olduğunu hissediyordum sanki çocukluk travmam oldu benim zamanında :D
CCMM cidden cimriydi. Ama cimriliğinin neyden kaynaklandığını anladım sonradan :)

Çok şey yazılır aslında biz bir oyun ailesiydik.
Madenlerde sabahlardım kalsedonun arasından kripton muydu yeşil bi maden çıkardı uykum açılırdı çıkınca :D
bir kaç arkadaşım vardı, onları gerçekten tanımak isterdim.
bir tanesi xcutter olması lazım karakterin ismi. Çok gizemli biriydi...Birdenbire bir gün oynarken ben oyunu bırakıyorum dedi ve gitti. İçime dert olmuştu. Neyse...

Seyhun'u bilirsiniz, çook yıllar sonra Adalar iskelesinde karşılaşmıştık İstanbul'da,bir daha da görmedim. Karakteri neydi unuttum.

Ben herkesle konuşmazdım. Şimdi pişmanım keşke herkesi tanısaymışım.

Oyuna çok dönmek istiyorum ama üyelikle ilgili bir sorunum var karakterlerime ulaşabilecek miyim bilmiyorum desteğe yazdım.

bence daha konuşmalıyız bu yazının altında...
İLYADA
Odessa
İlyadaxsifa
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

MaNiaCjndII yazdı: 27 Mar 2018 00:11 Eskiler Güzeldi düşündüğümde bir iç çekiyorum özlüyor insan İyi Kötü geçirdiğimiz herkesi özledik, Zaman geçiyor bugün düne bakıp özlem çektiğimiz gibi yarın bugüne bakıp özlem çekebiliriz =) Ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın =)
Selamlar :D Evet aylar geçsede arada bir özlem gidermek adına girerim foruma.Evet baya bir de anıyorum eskileri ara ara düşünmüyor değilim İKV'yi :D Bize iyi kötü güzel anılar katan ve bu oyunda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..
Never beleive someone who tells who they are.