59'a yükselince

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Re: 59'a yükselince

Mesaj gönderen kandemir »

Medivh yazdı: 18 Oca 2018 22:32
kandemir yazdı: 18 Oca 2018 22:27 bu başlığı açan arkadaş büyük ihtimalle 49 zamanı oyuna gelmiş çünkü oyunun düzenini bilmediği belli, her yeni seviye eklentisinde kendisiyle birlikte madenler marteryaller özellikler gelişmeler itemler vs.
Şeyleri de kendisiyle birlikte getirir 45lvl kolye yerinde durur yeni 50 ve 55 seviye kolye gelir
Ciddi misin ya? Ben ne diyorum sen ne diyosun? İbni sina solucan set dizen bi adam bu duruma sinirlenir. Tabi ki değerini kaybediyor biliyoruz. Ama bişey yapılır mı sorusu var burda. O kadar set dizmek için deliler gibi para harcayanlar var.
Kardeşim senin söylediğin şeyler basit şeyler kimse istemez birşeyler yapılsın ben yıllardır derindeki sır itemleri ile yüz göz oluyorum sıkıldım bende para yatırdım İbni solucan sete fevzi solucan sete Yücelen solucan sete ama ben para verdim diye niye yeni şey olmasın ha o İbni solucan sete para verdin şimdi sat nakit kenara bırak 59seviyede gelecek olan iyileştirme zırh itemler ine aynı parayı verirsin fazla zarar etmiş olmazsın yeni itemlerinde keyfini sürersin sırf para yatırıldı diye eskilere kimse mahkum olmak istemez
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

FiratCakiroglu yazdı: 18 Oca 2018 22:38 Tesla + Dış set dizmek için de deliler gibi para ve zaman harcandı ama gel gör ki paslandı.Güncel setler de nasibini alacaktır bundan. Kaçış yok.
Mesmer + Ardenneler set yerine Tesla + Dış kullanmak istersen o da senin kararın tabi :relaxed:
+1
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Bakarsınız bir sürpriz olur, 59. seviyelerde de mavi mavi dolaşırız etraflarda. (Büyücüler için konuştum. Siyah yada yeşil de olabilir. ;) )
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Medivh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Medivh »

kandemir yazdı: 18 Oca 2018 22:39
kandemir yazdı: 18 Oca 2018 22:27 bu başlığı açan arkadaş büyük ihtimalle 49 zamanı oyuna gelmiş çünkü oyunun düzenini bilmediği belli, her yeni seviye eklentisinde kendisiyle birlikte madenler marteryaller özellikler gelişmeler itemler vs.
Şeyleri de kendisiyle birlikte getirir 45lvl kolye yerinde durur yeni 50 ve 55 seviye kolye gelir
Ciddi misin ya? Ben ne diyorum sen ne diyosun? İbni sina solucan set dizen bi adam bu duruma sinirlenir. Tabi ki değerini kaybediyor biliyoruz. Ama bişey yapılır mı sorusu var burda. O kadar set dizmek için deliler gibi para harcayanlar var.
Kardeşim senin söylediğin şeyler basit şeyler kimse istemez birşeyler yapılsın ben yıllardır derindeki sır itemleri ile yüz göz oluyorum sıkıldım bende para yatırdım İbni solucan sete fevzi solucan sete Yücelen solucan sete ama ben para verdim diye niye yeni şey olmasın ha o İbni solucan sete para verdin şimdi sat nakit kenara bırak 59seviyede gelecek olan iyileştirme zırh itemler ine aynı parayı verirsin fazla zarar etmiş olmazsın yeni itemlerinde keyfini sürersin sırf para yatırıldı diye eskilere kimse mahkum olmak istemez
Tabi ki yeniliği bende herkes istiyor. Bu setlerin hepsi çöp olucak diye düşündüm ve insanların fikirlerini almak istedim. Belki de 10 seviye olayı kalkıcak. Çünkü direnç puanı ve yetenek puanı gelmemesi alışılagelmemiş bir olay. Belki de yeni setleri yapabilmek için üretimde bu eşyalara ihtiyaç duyulucak. Bunu bilmiyoruz sadece fikir alışverişi yapmak için açtığım bir konu. 29-39 da gelen güncelleme sayısı ile 49 da gelen güncelleme sayısı aynı değil üstelik dağlar kadar fark var. Böyle yargılama yapman rahatsız etmedi değil.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

zamanında savaşcıma ne zorluklarla dizdiğim element savunma/saldırı set yalnızca 25 saniyede çöp oldu hatırlatırım :)
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

Benim büyücümde fevzi shen kara solucan, azat shen kara solucan setler / parça eşyalar mevcut.
Şifacımda ibni shen kara solucan gene aynı şekilde.
Bi kısım kullanmadıklarımı sattım, bi kısmını anı niteliğinde tutuyorum kullanmasam da.

Normal şartlarda farklı online oyun çeşitlerinde karakter kasmak,görev yapabilmek bir şeyler kazanabilmek oldukça zor olduğundan ve eşyasız hiç iş görmediğinden 20 lvl bir eşya da 50 lvl bir eşyada , eğer efsunu güzel ve yararlı ise çöp olmaz. Değerine göre her zaman ticareti olur.
Bi dönem yücelen ceket, ibni ceket sayesinde büyük ticaretler yapanlar; bir amplifikatör elması göreviyle ne zararlara uğradı hatırlıyorum :) Oyunda gerçekleşen dönem dönem sıkıntılı şeyler de güzel şeyler de çok var. Örneğin yıllar önce 50m den edindiğim ve çöp denilen buluşmayı 4 ay önce 50 katına sattım :) 20m den tek item ibni ceket almıştım, sonra mağara ruh ceket görevi geldi benim para boşa gitti :) Neredeyse şuanki ceviz fiyatına aldığım 3. saflar bir dönem geri döndüğümde 30-50m arasında alıcı buldu.Hiç kullanmadığım ecelli bir savaşçım var, sempatik sempatik duruyor :D

Dolayısıyla bu güncelleme oldu kayıplarım var durumu, daha ejder asaya ecel getirene gelmeden önce gerçekleşti. Ben bile yeni başladığımda şifacıma iyileştirme eşya ararken,savaşçıma çarşı - eski item ararken ; kime sorsam " şimdi alma kastır kasıl 39 lvl olunca alırsın" diye söylüyordu.

İkv de açık ve net olan bir şey var. Son seviye şuanda 49 olduğuna göre,
"Karakterimi tanıdık biriyle, tanımadığım yüksek seviyeli birine, kendi kendime olabildiğince, eşya almadan aramadan 1-2 günde kasayım kastırayım. Çemberlitaş diye bi bölge varmış; en son oradan dizerim."

Eskiden tılsımlar yoktu, ejder asasız kenana girmek meseleydi.Çt geldiğinde ejder asasız takısız eşyasız zaten gidilmiyordu.Kim görmüş 2000+ kıyameti :grinning: O asalarla 2 2 2 girenlerle, sadece 4 1 1 ve m1 ile gidenler arasındaki oynayış farkı da bariz ortada.Bi de o zaman ejder/dino/shen/kara iksir derdi vardı.İtemlerden önce oralara girsek kimse çıkamaz heralde :D Şimdi bölgelerde iksir kasıyor oyuncular.
Herkes desem abartmış mı olurum bilmiyorum ama çevremde gördüğüm kadarıyla her güncelleme ve yenilikte bir takım kayıplar ve kazanımlar oluyor.Şahsen emek verip ürettiğim,bölgelerden düşürdüğüm,nadide olsun olmasın bütün eşyaları kaç senedir kullandım, yetti de arttı ve bıktırdı bile.Değişik bir şeyler hoş olur.
Bence canını hiç sıkma oyun için.Bi kriz olsa yastık altı altınlar güme mi gider ben bunu daha çok düşünürüm :thinking_face:
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
Dilhun
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Dilhun »

Natulcien yazdı: 19 Oca 2018 02:53 Benim büyücümde fevzi shen kara solucan, azat shen kara solucan setler / parça eşyalar mevcut.
Bi kısım kullanmadıklarımı sattım, bi kısmını anı niteliğinde tutuyorum kullanmasam da.

Normal şartlarda farklı online oyun çeşitlerinde karakter kasmak,görev yapabilmek bir şeyler kazanabilmek oldukça zor olduğundan ve eşyasız hiç iş görmediğinden 20 lvl bir eşya da 50 lvl bir eşyada , eğer efsunu güzel ve yararlı ise çöp olmaz. Değerine göre her zaman ticareti olur.
Bi dönem yücelen ceket, ibni ceket sayesinde büyük ticaretler yapanlar; bir amplifikatör elması göreviyle ne zararlara uğradı hatırlıyorum :) Oyunda gerçekleşen dönem dönem sıkıntılı şeyler de güzel şeyler de çok var. Örneğin yıllar önce 50m den edindiğim ve çöp denilen buluşmayı 4 ay önce 50 katına sattım :) 20m den tek item ibni ceket almıştım, sonra mağara ruh ceket görevi geldi benim para boşa gitti :) Neredeyse şuanki ceviz fiyatına aldığım 3. saflar bir dönem geri döndüğümde 30-50m arasında alıcı buldu.Hiç kullanmadığım ecelli bir savaşçım var, sempatik sempatik duruyor :D

Dolayısıyla bu güncelleme oldu kayıplarım var durumu, daha ejder asaya ecel getirene gelmeden önce gerçekleşti. Ben bile yeni başladığımda şifacıma iyileştirme eşya ararken,savaşçıma çarşı - eski item ararken ; kime sorsam " şimdi alma kastır kasıl 39 lvl olunca alırsın" diye söylüyordu.

"Karakterimi tanıdık biriyle, tanımadığım yüksek seviyeli birine, kendi kendime olabildiğince, eşya almadan aramadan 1-2 günde kasayım kastırayım. Çemberlitaş diye bi bölge varmış; en son oradan dizerim."

Eskiden tılsımlar yoktu, ejder asasız kenana girmek meseleydi.Çt geldiğinde ejder asasız takısız eşyasız zaten gidilmiyordu.Kim görmüş 2000+ kıyameti :grinning: O asalarla 2 2 2 girenlerle, sadece 4 1 1 ve m1 ile gidenler arasındaki oynayış farkı da bariz ortada.Bi de o zaman ejder/dino/shen/kara iksir derdi vardı.İtemlerden önce oralara girsek kimse çıkamaz heralde :D Şimdi bölgelerde iksir kasıyor oyuncular.
Herkes desem abartmış mı olurum bilmiyorum ama çevremde gördüğüm kadarıyla her güncelleme ve yenilikte bir takım kayıplar ve kazanımlar oluyor.Şahsen emek verip ürettiğim,bölgelerden düşürdüğüm,nadide olsun olmasın bütün eşyaları kaç senedir kullandım, yetti de arttı ve bıktırdı bile.Değişik bir şeyler hoş olur.
Bence canını hiç sıkma oyun için.Bi kriz olsa yastık altı altınlar güme mi gider ben bunu daha çok düşünürüm :thinking_face:
Arkadaş zaten olayı açıklamış.Üstüne pek konuşmaya gerek yok. Çünkü zamanında element setlere servet harcayan savaşçılar yeraltı geldiğinde 44 seviyeye kadar idare edebildik zaten sonra yok oldu gitti bizim Mag+Dış ve Tesla+Conk setler diğer savaçsımdaki Alman Ok ucu ve alman conk itemler büyücümdeki Komet merlin zincir merlin setler olsun hepsi çöp oldu gitti.Hatta daha eskiye gidersek meteor açılmadan önce insanlar Meteor tipi çarşı usulü veya adalı set dizmeye çalışırdı noldu şimdi o itemlere çöp şuan birisi bedava verse yüzüne bakmazsın ama o zaman oyununun en değerli eşyalarıydı. Bir adalı pençe veya çarşı pala meteor pala alman ok ucu mag tesla komet merlin bunlar çöp oldu bırakalım da şimdi onlar çöp olsun...
İnsanın İnsana Kıydığı Gun Kapattım Bu Görmeyen Gözlerimi !!!!

[Agah Efendi]
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Benim yeni güncellemede tek isteğim var umarım herkeste aynı item olmaz çemberlitaş gibi :relaxed: Reçete ile üretim yaptığımız veya item düşürmeye çalıştığımız günler geri gelir umarım... Yücelen Halit set için ne paralar harcamıştım kolye yüzügün her tekine 55m verdiğimi bilirim...Yönetim sagolsun sıgınakta migratta verdi :) Eskiden 10/20/30m çok büyük bir paradı şimdi hiçbir değeri kalmamış yazacak çok şey varda işte..
Kullanıcı avatarı
Boomer
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kuva İ Milliye

Mesaj gönderen Boomer »

Bende düşünmemiz bile hata tabikide çöp olucak :')
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Natulcien yazdı: 19 Oca 2018 02:53 Benim büyücümde fevzi shen kara solucan, azat shen kara solucan setler / parça eşyalar mevcut.

Koskte hala savascimda kristal conk setim duruyor mukemmel bir sey nostalji itemlerini saklamak.
Resim