VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Mesaj gönderen VoYaGE »

Selamlar;

Oyunun sabah güncellemesiyle aktardığım karakteri dizmeye çalışacağım.Karakterim 39 lvl döneminden kalan eski karakterlerimden birisidir farklı hesapta olmasının nedeni o zaman şartlarına göre kp kasmak kolay değildi bende başka kolay,hızlı ve zevk alabileceğim bir karakter açmak istemiştim böylece kp karakterleri oluşturdum. Bu sayede 2 klanda ticarete ve sohbete katılabilecektim tabiki durum böyle olmadı şartlar 2 3 karakteri kasmak değil dönemine göre ana karakter oluşturmaktan geçiyordu bu karakterim zamanını beklemek üzere çok uzun bir bekleyişe hapsoldu gün bugündür diyerek bu karakterimide dizmeye çalışarak oyunda zaman geçirmeyi hedefledim.Bu karakterim ise 39'dan kalan yegane karakterim, herkesin yapabildiği gibi holde kasmak yerine karakterin aldığı her expi yaratıklarla ve görevler içinde boğuşarak kasmış bulundum ve yeni gelecek güncellemeye kadar dizmeye karar verdim.Oyuna yeni başlamadığım için oldukça fazla birikim sağladım kıyamet asa malzemelerini topladım ilk atacağım çemberlitaş bölgesinde düşmez ise üretip ertesi güne parlatmak için kasamda malzemelerini tutuyorum.

Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: VoyagE Günlüğü ( Greenhold)

Mesaj gönderen romendiyojen »

Hayirli Olsun
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hayırlı olsun hocam. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

romendiyojen yazdı: 14 Oca 2018 10:56 Hayirli Olsun
Retaliation yazdı: 14 Oca 2018 11:38 Hayırlı olsun hocam. :)
Teşekkürler ...
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün çemberlitaş atmaya niyetlenerek oyuna girmiştim fakat eminönü sunucusunda grup bölgesine girmek bir hayli zor asayı gaffar kesiminden sonra düşmez ise üretecektim fakat doğru grup bulamadım öğle vakitlerinde özel işlerimi halletmek için çıkış yaptım akşam üzeri lonca arkadaşlarımın çağırmasıyla sığınak grubu oluşturup takı düşürmeyi hedefledik ancak 3 kişi olduğumuz için ve arz klanında şifa bulmak zor olduğu için yan charlarımızı oyuna dahil ederek grup bölgesine girmeye çalıştık.Bölgeye girişimiz kolay olmadı çünkü grup bölgesi dolu idi biraz bekledikten sonra içeri giriş sağladık, slotların yavaş olmasından dolayı tek y2 ile kenan kesimini gerçekleştirip daha fazla tur atmaya niyetlenmiştim ki oyundan çıkmak zorunda kaldım bende bugün giremeyeceğimi varsayarak kıyamet asa üretimini gerçekleştirdim

Resim

Kıyamet asayı ürettikten sonra parlatmayı daha öncesinden planlamış ve silah yükseltme ürünü almıştım ve asamıda sabah güncellemesinden sonra yükseltilmesi için dükkandan ürünümü aktif edip kıyamet asamı yükselttim.

Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Hayırlı olsun günlüğün ve geri dönüşün :) keşke bekleseydin. Artık kolaylaştı gaffar kesimleri belki düşerdi 🙁 takipteyim 👍🏻
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hayırlı olsun hocam. Lakin güncellemenin eli kulağında iken üretmek pek de olumlu bir hamle olmamış gibi.
:face_with_rolling_eyes:
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Günlüğünüz hayırlı olsun. Oyun serüvenine tekrar adım atmışsınız şansınız bol yolunuz ve bahtınız açık olsun.

Allaha emanet olun.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

AHDElVEFA yazdı: 14 Oca 2018 21:29 Hayırlı olsun günlüğün ve geri dönüşün :) keşke bekleseydin. Artık kolaylaştı gaffar kesimleri belki düşerdi 🙁 takipteyim 👍🏻

Kesimler kolaylaşmış olsa da sunucu kalabalık olduğu için hasarlı kişileri öncelikli olarak alıyorlar güneş asa ile vakit kaybetmektense zaten böyle bir planım vardı planımı gerçekleştirmek adına daha kolay yolu tercih ettim. Teşekkür ederim.
Retaliation yazdı: 14 Oca 2018 21:30 Hayırlı olsun hocam. Lakin güncellemenin eli kulağında iken üretmek pek de olumlu bir hamle olmamış gibi.
:face_with_rolling_eyes:
Bu hamleyi yaparken gerçekten çok düşündüm ancak ne kaybedebilirim ki diye düşündüm arzdayken savaşmak ve holde xenotim kasmak dışında pek birşey yapamıyordum o yüzden vakit geçirmek adına bu yolu tercih ettim gerçekten vaktimin çoğunu alıyor izin günlerimi oyun oynayarak, sohbet ederek ve özel işlerimi hallederek geçiriyorum.Teşekkür ederim.
Seven yazdı: 15 Oca 2018 02:27 Günlüğünüz hayırlı olsun. Oyun serüvenine tekrar adım atmışsınız şansınız bol yolunuz ve bahtınız açık olsun.

Allaha emanet olun.
Aslında oyun serüvenine tekrar adım atmadım bayadır online oyunların sıkı takipçisiyim Eminönü sunucusunda yaklaşık 6.5 7 yıldır aktifim onun öncesinde beta karakterim burda idi ancak diğer sunucular açılınca diğer sunucularda ticaret işinde dolanmaktan günümü savaş yada vs atarak geçirmedim belirli bir birikimden ve arkadaşlarımın oyuna yenilik gelmediği gerekçesiyle bıraktığını gözlemledim tekrar eminönüne karakterlerimi aktararak hızlı bir giriş yaptım 2011'de çemberlitaş geldiğinde herkes gibi üstümü dizmeye çalışırken 1 yılımı böyle geçirmiş oldum 3 karakterimde fullenmiş artık savaşmak istiyordum o yüzden arz olmayı tercih ettim bir süre oynadıktan sonra 1 yıl kadar ara verdim döndüğümde takvim 2013'ü gösteriyordu ve büyük hol açılmıştı çoğu oyuncu gibi xenotim o zamanlar 20m ve daha fazla fiyata değer biçiliyordu. Bir gece sağ örste birbirimize yardım ederek sağ örs ve yan tarafını temizleyen 2 kişi sohbete dalmış vaziyette oyun oynuyorduk benim aklımda o güne kadar loncaya dahil olmak geçmiyordu. Hedefim m1 veya y2 üretmekti sohbet koyulaşınca lonca davetini kabul ettim ve Karargah loncası ile tanıştım, tanışıklığımız hızlı oldu kpem gruplarına ve klan savaşı turnuvasında kendime yer buldum ve klan savaşında 1. olmuştuk ödül o zaman şahaser silahtı bundan sonraki klan savaşında ise kanuni yatağan verilmişti ancak kazanamamıştık sonrasında oyun yine bekleyişe geçmiş sunucu şampiyonası yapılacağı vakte gelmişti 2013'te sunucuda kendi adıma ilk kez büyücü şampiyonu olmuştum tekrar akabinde 2014 sunucu şampiyonu başlamıştı şansım yaver gitti o fikstürede katıldım ve o şampiyonayıda kazanarak 2 kez üst üste büyücü şampiyonu olmuştum ve sonra uzun ara verdim yanılmıyorsam 6 yada 6.5 aydır oyunda aktif oynuyorum o kadar süre sonrasında 2. büyücümü tamamlayarak 2 klanda aktif ticarette yer almak için planımı yaptım ve karakterimi dizmeye çalışıyorum.İyi dileklerin için teşekkür ederim
HIZLIMEHMET yazdı: 15 Oca 2018 10:22 hayırlı olsun hızlı bir başlangıç olmuş :relaxed:
Bu kadar hızlı olmasının sebebi loncadaki arkadaşımın sürekli çt atmasıydı hem ona yardımcı olmak için hemde 2. büyücü dizmek için hızlı adımlarla bu yolu izledim teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
VoYaGE
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VoYaGE »

Bugün çemberlitaş bölgesi gerçekten bereketli geçti loncasız ve arttırıcısız bu kadar item düşmesini gerçekten beklemiyordum karakterimin tipi dahi değişti B-)

Bugün düşen itemleri göstermeden önce şöyle bir fotoğraf karesi yakaladım.

Resim

İlk başta transformatör zırh düşmüştü sanki çemberlitaşta ne işin var önce sığınağa git deyip kovar gibiydi :thinking_face:

Resim

Hala burda mı duruyorsun diye kızdığını hissettim :grinning:

Resim

Seni burda görmeyeyim dediğini duydum ancak transformatör asayı almadan sığınağa dönmeyeceğimi söyledim B-)

Resim

Bugün gerçekten bereketli bir gündü çemberlitaş arttırıcılı loncaya dahil olarak şansımı daha da arttırmayı düşünüyorum bakalım ne kadar günde kıyamet ve transformatör seti elde edeceğim takip edenlere teşekkür ederim.