Cinsiyetçiler Ve Yaşa Takılanlar Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Cinsiyetçiler Ve Yaşa Takılanlar Hk.

Mesaj gönderen yun1010 »

Merhabalar oyunu bırakmanı öneriyorum. Bilinçli loncalar ortam bozulmasın diye bayan alımı yapmıyor yapanlar da dediğin gibi oluyor. İyi forumlar.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Benim bildiğim ikv halkı kız olduğunu öğrendiği an loncayı üzerine yapar, böyle bir sorun yaşaman çok ilginç.
Resim
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Dawnguard yazdı: 11 Oca 2018 21:01 ikv halkı kız olduğunu öğrendiği an loncayı üzerine yapar.
İstemsizce Gülüyorum... :)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kolcu
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Kolcu »

Öncelikle iyi oyunlar eylül hanım. Eminönü sunucusunda oynamadığım icin size yardım edemeyeceğim :) lakin oralarda size yol gösterecek birçok insan olduğuna da eminim. Size önerim, herkes tarafından saygı gören bir lonca bulup lonca liderine mesaj atarak basvuru yapmanız. Bu kaliteli bir ortama girişinizin anahtarıdır :)

Bu arada çiçeği burnunda stajyer bir avukat olarak ortaya bir yorum bırakayım. Eminim bu post sonrasında kıza atılacak oyun içi mesajlar cogalacak.

18 yaşını doldurmamış bireylere karşı cinsel taciz büyük bir suçtur ve kanunda öngörülmüş 9 aydan 5 yıla kadar hapis cezası vardır. En ufak şikayet halinde takip etmeye başlarım, bunu da büyük bir zevkle yaparım. Limon görünce ağzı sulananlara duyurulur, gözüm üzerinizde.
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÜTOPİA

Mesaj gönderen Hars »

Dawnguard yazdı: 11 Oca 2018 21:01 Benim bildiğim ikv halkı kız olduğunu öğrendiği an loncayı üzerine yapar, böyle bir sorun yaşaman çok ilginç.
Bu tıpkı evlendikten sonra tüm mülkünü noter onaylı vermek gibi.
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
Beynelmilel
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Yok

Mesaj gönderen Beynelmilel »

Kolcu yazdı: 11 Oca 2018 21:20 Öncelikle iyi oyunlar eylül hanım. Eminönü sunucusunda oynamadığım icin size yardım edemeyeceğim :) lakin oralarda size yol gösterecek birçok insan olduğuna da eminim. Size önerim, herkes tarafından saygı gören bir lonca bulup lonca liderine mesaj atarak basvuru yapmanız. Bu kaliteli bir ortama girişinizin anahtarıdır :)

Bu arada çiçeği burnunda stajyer bir avukat olarak ortaya bir yorum bırakayım. Eminim bu post sonrasında kıza atılacak oyun içi mesajlar cogalacak.

18 yaşını doldurmamış bireylere karşı cinsel taciz büyük bir suçtur ve kanunda öngörülmüş 9 aydan 5 yıla kadar hapis cezası vardır. En ufak şikayet halinde takip etmeye başlarım, bunu da büyük bir zevkle yaparım. Limon görünce ağzı sulananlara duyurulur, gözüm üzerinizde.
ona bile gerek yok, gidip savcılığ şikayet etse de olur da 15 yaşında bu kız, onun altından nasıl kalkacaksa.. he bir de cinsel taciz dediğin doktrinde bildiğin üzere cinsel arzuları tatmine yönelik davranış olmalı. E şimdi adam sululuk ediyordur ama böyle bir davranış sergilemiyordur, e haliyle Eylül bundan rahatsız oluyordur vs.. diyeceksin o nerden çıktı, hıyarın biri taciz boyutuna varmayan ama kız olmasından kaynaklı sulu şakalar yapıp duruyordu. Şimdi bunun için ne yapılır bilmiyorum gerçi savcılık dediğimiz kurum bizim belirttiğimiz hukuki sebeple bağlı değil. Neyse işte, bunlar mantar gibiler ayıklamakla da bitmezler öyle.. hangi birini şikayet edeceksin.. he sürekli üzerine gelen belli başlı adamlar olur, gitsin etsin valla..En temizi erkek karakter aç, kafan rahat etsin. :unamused:
🇹🇷🕟🕚2️⃣2️⃣♒️📚🍀👨🏽💪🏽🔝
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Maalesefki oyun içerisinde kız olma durumu baya problem yaratabiliyor. Heleki ikv camiasında.

Önerim genel sohbet kanallarından kız olduğunu bağırmaman. :relieved: Ve lonca konusuna gelirsek bir bayan arkadaşın loncası vardı sanırım araştırırsan lonca kanallarında bulabilirsin. Ve ya bir başka öneri kendi loncanızı açmanız.
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Gecenlerde instagramda boyle bir paylasim görmüştüm Metin2 ile ilgiliydi, kendini kiz gibi tanıtıp 40 yasinda adami trollemis adam ona set falan cekmis sonra adamlar carlari evlendirmis mi oyle bisey olmuş, sonra cocuk carini fulleyince bu adama senden ayrilmak istiyorum falan demis adam da bayagi üzülmüş aklima o muhabbet geldi,

Uzgunum ama bu ikvye özgü bir durum değil, hatta Turkiye’ye özgü bir durum da degil hemen gommeyin su ulkeyi de birkac sapik yüzünden, CSGO’da kiza yuruyen Turkler oldugu kadar yabancilar da var.

Bunun sebebi kizlar icin Gratis neyse erkekler icin online oyun odur bu kadar basit bir durum..
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AyYildizli »

Benim loncamda erkek olup kadın karakteri olan ve kadın olup erkek karakteri olan birçok insan var. Kimse de kimseye senin gerçek hayattaki cinsiyetin ne diye sormaz. Keşke tüm oyunda böyle olsa. Sonuçta bu bir oyun ve gerçekle hiçbir bağlantısı yok.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Mutlakguven yazdı: 11 Oca 2018 17:01 Ya Bu Ne Artık Yeter Başlıkta Dediğim Gibi 15 Yaşındayım 1 Tane Lonca Bulamıyorum Veya Alacak Kişiler Hırsız Veyahut Sapkın Düşüncelere Tabi Oluyor Lütfen Kendinize Bir Çeki Düzen Verin..!
Her yer de böyle bu oyunda ismim Egemen Fatih olduğunu bangır bangır yazıyorlar çağırıyorlar, erkek olduğum halde bayan karakterime seken saçma sapan yazılar yazan var. Boş sunucuda kendi başına oynaman daha mantıklı sıkılıcaksın ama yapacak bir şey yok, beyin ve namusları arkadan geliyor baĞzı İKV oyuncularının...
Resim
Kilitli