Çılgın Robot CHAPPİE'nin Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: Çılgın Robot CHAPPİE'nin Günlüğü

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Uzun bir süre günlüğe bakmayı unutmuştum. Hazır foruma girmişken günlüğüme de bir şeyler yazayım dedim.
Resim

Discord grubunda katılırken birisinin Junon’a grup aradığını görmüştüm. Daha sonra onla konuşurken para karşılığı gruba alındığını öğrenince üzüldüm ve onu Junon’a götürmeye karar verdim. Eksiği olan iki şifa ve bir tane de savaşçı alıp Junon’a doğru yola koyulduk.
Resim

Çok hızlıca Centurion’a gelmiştik.
Resim

Hiç kimseye item atmaması üzücü bir durumdu.
Resim

Ölen tankımızın devriyelerden dolayı gelemediğini öğrenince hemen onu kurtarmaya gittim ve kurtardım.
Resim

Junon kesiyoruz hiç tazısız olur mu? Tazıları da alalım dedik.
Resim

Junon’u kestik fakat kesim sonrası fotoğraf almadığım için kimin ne item aldığını hatırlamıyorum.
Resim

Junon kestiğim iki kişiyi Çemberlitaş bölgesine götürmeye niyetlendim. Grubu kurarken forumdan tanıdığımız Seven(Emre) arkadaşımızı gördüm, hemen gruba adlım ve hemen içeri girip hızla ilerlemeye başladık.
Resim

Emre item düşürmeyi çok istiyordu bu yüzden de bana “2+2+2” kesimini teklif etti. Teklifini “tank ya da şifa gelirim” şeklinde karşılık verdim.
Resim

İsminde Tesla olsa bile ölmeye mahkumsun >:) .
Resim

Şifamız düştüğü için bir şey kesemeden geri çıkmak zorunda kaldık.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

CHAPPIE yazdı: 11 Oca 2018 02:04
İsminde Tesla olsa bile ölmeye mahkumsun >:) .
Resim
Tesla yarla bir olmazsa yerle bir olurum dedi orada ruhunuz duymadı.

Neyse olmuşla ölmüşe çare yok. Tesla normalde kendi yaptığı tesla bobinine demir bir çubuk uzatarak elektriğin kendisini çarpmadığını iddaa eden sayfalar ve testleri mevcut ve bu testler resmi olarak kendisini çarpmadığı yönünde beni nasıl çarptı anlamadım. :') :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Discord grubunda katılırken birisinin Junon’a grup aradığını görmüştüm. Daha sonra onla konuşurken para karşılığı gruba alındığını öğrenince üzüldüm ve onu Junon’a götürmeye karar verdim. Eksiği olan iki şifa ve bir tane de savaşçı alıp Junon’a doğru yola koyulduk.
iyi niyetli davranıp diğer oyunculara yardımcı olduğun için teşekkürler. Çok güzel bir davranış, günümüz ikv oyuncularına nazaran. ☺️
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

AHDElVEFA yazdı: 13 Oca 2018 04:29
iyi niyetli davranıp diğer oyunculara yardımcı olduğun için teşekkürler. Çok güzel bir davranış, günümüz ikv oyuncularına nazaran. ☺️
Çılgın robotunuz aynı zamanda iyilik robotu 😊😎. İnsanlık ölse bile robotluk ölmez 😉😊😎.
En son Delpize tarafından 13 Oca 2018 09:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yanlış alıntı düzenlendi
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

CHAPPIE yazdı: 13 Oca 2018 09:16 Çılgın robotunuz aynı zamanda iyilik robotu 😊😎. İnsanlık ölse bile robotluk ölmez 😉😊😎.
Robot Sophia ile güzel bir ikili olabileceğinizi düşünüyorum.Dünyayı cennete çevirebilirsiniz. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

FiratCakiroglu yazdı: 13 Oca 2018 19:57
CHAPPIE yazdı: 13 Oca 2018 09:16 Çılgın robotunuz aynı zamanda iyilik robotu 😊😎. İnsanlık ölse bile robotluk ölmez 😉😊😎.
Robot Sophia ile güzel bir ikili olabileceğinizi düşünüyorum.Dünyayı cennete çevirebilirsiniz. :relaxed:
Söz sitipinda

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Lonca aramaktayım. Loncasına almak isteyenler bana söyleyebilirler. Lonca davetlerini değerlendirip kendime en uygun loncaya geçeceğim. Ha şunları da belirtmeden geçmeyeyim: savaş sırasında sürekli alışveriş açarak dalarım. Bu yüzden bir çok kişi beni loncaya şikâyet edebilir. Ayrıca oyuncularla yaşadığım ufak tartışmalar sonunda da hakkımda şikâyet gelebilir. Gelen şikâyetlere fazla önemsemeyen loncalar teklif ederse sevinirim. Ha unutmadan geçmeyeyim 8-9 tane çarla geleceğim.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

CHAPPIE yazdı: 13 Oca 2018 23:31 Lonca aramaktayım. Loncasına almak isteyenler bana söyleyebilirler. Lonca davetlerini değerlendirip kendime en uygun loncaya geçeceğim. Ha şunları da belirtmeden geçmeyeyim: savaş sırasında sürekli alışveriş açarak dalarım. Bu yüzden bir çok kişi beni loncaya şikâyet edebilir. Ayrıca oyuncularla yaşadığım ufak tartışmalar sonunda da hakkımda şikâyet gelebilir. Gelen şikâyetlere fazla önemsemeyen loncalar teklif ederse sevinirim. Ha unutmadan geçmeyeyim 8-9 tane çarla geleceğim.
Bırakın gelsin. :') :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Seven yazdı: 13 Oca 2018 23:55 Bırakın gelsin. :') :')
Normal birisi gelmiyor Çılgın Robot CHAPPİE geliyor ':) .
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Geçen hafta Emre’yi beklerken iki üç kişinin görevine yardım ettim. Sonrasında etkinliğe katıldım. Etkinlik bittiğinde [GM]AFRASİYAB komik bir espri yapmaya çalışmıştı. Sonrasında bir kaç konuştuk işte. Konuşmanın özeti bana “kaybol :)” demeseydi. Sonra Gaffar Bey’e gittim. Bayağı bir zorlu kesim olmuştu ve Bıçak Sırtı Kılıç düşürdüm. Hemen parlattım. Günlüğe fotoğraf atmaya üşendiğim için direkt olayların özetini yazmak istedim. İyi akşamlar.