Çınaraltı Radyosu Yılbaşı Test Yayını!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
MXneo
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Çınaraltı Radyosu Yılbaşı Test Yayını!

Mesaj gönderen MXneo »

Şuan Çınaraltı Radyosunu Dinliyorum Ve Animasyonu Çok Beğendim Biraz İnceliyeyim Dedim ve Aklıma Çok Güzel Birşey Geldi Resimde de Görüldüğü Üzere İskelenin Sonundaki Oturan Kişi Bizim Karakterimiz Galiba :relaxed: İskeleninde Yanında Bir Sandal var ve Şarapçı Sakin Sakin İçkisini Yudumluyor Deniz Dalgalarına Karşı Bir Nevi Bizim Karakterimiz ile Vedalaşır Gibi Birşeyler Sezdim.. Muhtemelen ''Nerull'' un Bahsettiği Karaköy Girişinin Olduğu Sahil İskelesi Burası Çünkü Sandal Var. Belkide Karaköye Giriş Görevini Büyük Bir İhtimal Tarihçeyi Anlatan Eski Beyaz Büyücü Olan Şarapçıdan Alıcağız Kim Bilir Bizi Yolcu Ettiğine Göre :heart_eyes:
Resim
*BeyaZKöşK*/f Matrixneo-> /f LorDxVoLDeMoRT
*AnKa*/f Kalpgözü
*Meran*/f Alayınaxmxneoo
Resim
Mazi'yi düşünürken akıttığınız gözyaşı, Acı çekerken sizin Mutlu olduğunuz andır..
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Bu yayını kapatacak mısınız yoksa sürekli tekrar mı edecek?
Sabahları işe giderken uzun servis yolu müziksiz geçmiyor. Dinlenebilirliği devam edecek mi?
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

HHblack yazdı: 31 Ara 2017 23:54 Şu zamana kadar yapılmış en güzel etkinlik. :* Bu güzel çalma listesini oluşturan yiğidim tanışmak isterim. :grin:
LethieN yazdı: 31 Ara 2017 23:56 Bütün sevdiğim şarkılar bir anda... Tebrikler, bu yayının tekrarı yüklenecek mi? Yüklenirse çok iyi olur.
YouTube bile arka planda çalışmıyor. Teşekkürler AFRASİYAB
ejedrogl yazdı: 01 Oca 2018 00:09 Yeni yıla Çınaraltı radyosuyla girdim.Hepinze sağlıklı,huzurlu,mutlu yıllar diliyorum:)
Sparineus yazdı: 01 Oca 2018 00:11 Gerçekten tebrik ederim. Çok güzel bir etkinlikti. Parçalar çok iyiydi. Eğer düzenli bir program olursa çok iyi olur. Konuklu yayınları da bekleriz. Böyle radyo yayınlarına hasret kalmışız. Şimdi ki radyolar belli, iki boş müzik, reklam, çok boş ötesi muhabbet, sahte kahkahalar, reklam... Tebrikler, çok keyif aldım.
BABAYAGAI yazdı: 01 Oca 2018 00:12 Play list harika. Hazırlayan kişilerin eline sağlık.
Harika bir yayın. Teşekkürler. :+1:
Ayrıca, tüm İkv camiasına huzur, mutluluk, sağlık, dolu bir yıl diliyorum. O:-)

Mutlu yıllar! :relaxed:
FiratCakiroglu yazdı: 01 Oca 2018 00:13 Yaşru - Nazar Eyle
Kardeş nabıyonuz, nerden buluyonuz bu parçaları. Zevkiniz efsane.
ybrdelisix yazdı: 01 Oca 2018 00:14 Keşke deneme yayınını normal yayın formatında yapsaydınız. Daha sağlıklı sonuç alınırdı.
FiratCakiroglu yazdı: 01 Oca 2018 00:19 Bu yayını kapatacak mısınız yoksa sürekli tekrar mı edecek?
Sabahları işe giderken uzun servis yolu müziksiz geçmiyor. Dinlenebilirliği devam edecek mi?
İlgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz arkadaşlar. Müzikleri acizane bendeniz hazırladı, ekipteki arkadaşlarımız da bir kaç şarkı önerisinde bulundular. Yayınımızın kaydı olmayacak, nitekim test yayınıydı. Sonradan dinleme gibi bir opsiyon eklemiyoruz o sebeple. Birazdan sonlandıracağız yayınımızı. Bizim açımızdan gayet verimli ve aynı zamanda eğlenceli bir test oldu. En kısa zamanda gerçek yayını da etkinlik takvimimize ekleyip sizlerin beğenisine sunacağız. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

MXneo yazdı: 01 Oca 2018 00:19 Şuan Çınaraltı Radyosunu Dinliyorum Ve Animasyonu Çok Beğendim Biraz İnceliyeyim Dedim ve Aklıma Çok Güzel Birşey Geldi Resimde de Görüldüğü Üzere İskelenin Sonundaki Oturan Kişi Bizim Karakterimiz Galiba :relaxed: İskeleninde Yanında Bir Sandal var ve Şarapçı Sakin Sakin İçkisini Yudumluyor Deniz Dalgalarına Karşı Bir Nevi Bizim Karakterimiz ile Vedalaşır Gibi Birşeyler Sezdim.. Muhtemelen ''Nerull'' un Bahsettiği Karaköy Girişinin Olduğu Sahil İskelesi Burası Çünkü Sandal Var. Belkide Karaköye Giriş Görevini Büyük Bir İhtimal Tarihçeyi Anlatan Eski Beyaz Büyücü Olan Şarapçıdan Alıcağız Kim Bilir Bizi Yolcu Ettiğine Göre :heart_eyes:
Resim
İskelede oturan Yasemin Hanım. Görsel Yasin AY'a ait, kendisi radyomuzun tasarım aşamasında pek çok katkıda bulundu. Gizli mesajımız filan yok yani. Efkarlı bir şarapçı, endamlı bir Yasemin Hanım. Hepsi bu. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
josepph
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Premium
İletişim:

Mesaj gönderen josepph »

Yayının sonuna yetişebilsem de böyle güzel şeyleri görmek gerçekten harika! Umarım test başarılı şekilde sonuçlanır ve Çınaraltı Radyomuz aktif yayın hayatına başlar. Herkese mutlu yıllar!
EverteStatum
xHEMŞİREx
Josepph

Yukarıdaki karakterlerim haricinde başka bir karakterim yoktur.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

Şuan En Yüksek İzlenme Sayısını vermeniz Mümkünmü ?
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

AFRASiYAB yazdı: 01 Oca 2018 00:27 İskelede oturan Yasemin Hanım. Görsel Yasin AY'a ait, kendisi radyomuzun tasarım aşamasında pek çok katkıda bulundu. Gizli mesajımız filan yok yani. Efkarlı bir şarapçı, endamlı bir Yasemin Hanım. Hepsi bu. :relaxed:
:)
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Yeni yılında bile bize yer veren sayın AFRASiYAB a teşekkürü borç biliyoruz. Bu arada şarkılar çok iyiydi bir ara playlist paylaşabilme şansın olur ise zevkle dinleriz.
TETRADOX
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Dikkatimi Çeken Bir Nokta;Türk musikinden ne İbrahim Tatlıses Nede Müslüm Gürses'e Rastladım.Sadece Pop ve Yabancı parçalar ?