İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Mesaj gönderen kargasa14 »

beklentilerimi çok yüksek tutmadığım için bana bölge daha bir güzel göründü. en azından akrepleri biraz değiştirip önümüze koymamışlar. yeni tasarımlar var ve bence daha fazlası da vardır. ancak hala bölgenin geri kalanının biraz değiştirilmiş fare adamlardan ibaret olma ihtimalini düşünüyorum. ben eskisi gibi oyuna çok fazla zaman ayırmak istediğimi düşünmüyorum. umarım benim gibi oyuna bir iki saat girenler için yapılacak güzel şeyler olur bölgede. ciddi oyuncu da kazandırır diye düşünüyorum. zira şu anki oyun anlayışında ya parayı basacaksın yada saatlerce uğraşacaksın mantığı hakim. ha unutmadan OYUNLAR EĞLENMEK İÇİNDİR arkadaşlar. boşuna kendinizi paralamayın. bazı arkadaşlar çok fena takıntı yapmış yazmadığını bırakmamış. bölge ne zaman gelirse gelsin ikv yi kurtarsın bu bana yeter. bu arada ister ikv de ister başka oyunda olsun takılın yeter. ne yöneticileri sık boğaz edin ne kendiniz strese girin. kalın sağlıcakla.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

SalurBeyi yazdı: 27 Ara 2017 22:53 İçim kıpır kıpır, göğsümde manasız bir sıcaklık var.
Şu finalleri de atlatıp, memlekete dönsem de... Tadını çıkarsam şu oyunun.

Elinize emeğinize sağlık!
Kesinlikle katılyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Çemberlitaş videosu ile karşılaştırabilirsiniz. Videonun çoğu eski görüntülerden oluşuyor. Sadece gaffar taaruz aygıtı ve betadan beri olan gb makine gösteriliyor. Bölge olarak ise giriş kısmından şalterlerin olduğu kısıma kadar 2 3 kere git gel yapılıp görüntü alınmış. Yeni videoda ise başta konuşma yapan fare adamı, makine kullanan fare adamı, başları kapalı olan fare adamları, baya sağlam birisine benzeyen adam, 2 tane npc olduğunu düşündüğüm kadın, 1tane savaşçının yanına gittiği npc olduğunu düşündüğüm fare adam, 3 farklı mekan kısmen, yeni eşyalar ise çoğu gösterilmiş. Karaköy bence biz oyuncuların isteği üzerine getirildi çünkü nihat bey forumda hikayeden uzaklaşmayın demişti. Şimdi çemberlitaşın GRUP BÖLGESİ olduğunu karaköyün ise açık alan olduğunu göz önünde bulundurarak gösterilen nesne sayısına bakılırsa karaköy çok çeşitli güzel bir ortam olacak. Madenler ise yeraltında nasıl maden çekiliyorsa ondan farksız olmayacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

Öncelikle 5 senenin ardından güncelleme gelmesi, oyuna taze kan sağlayacak , oyunu bırakan baya bir kisi geri donecek ama bu guncelleme bi 5 sene daha goturmemesi gerekir. Yonetimin bu guncellemeyle bile nasil oyunun hareketlendigini gormesi ve kisa bi aradan sonra yeni guncellemeye baslamasi lazim. Traileri izleyince acikcasi duygulandim tuylerim diken diken oldu. Kisaca özlemişiz... 5 seneye rağmen de olsa tüm yöneticilere tesekkurler.
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Arkadaşlar peşin hüküm davranmayalım.İlk izlediğimde bende biraz peşin hüküm davrandım ama sonra sakin kafayla tekrar izleyip düşündüğümde daha gösterilmeyen çok şeyin olduğunu , haritaların bitmemiş olduğunu göz önünde bulundurdum.Şimdi kalkmış oyunun hikayesinden bir haber insanlar "ya fare adam mı getirdiniz yine" diye yorum atıyorsa acı bir durum.Siz İKV'yi Çin mitolojisi mi sandınız da adamlardan sürekli yeni yaratıklar uydurmalarını bekliyorsunuz.O videodaki fare adamlar üzerinde uğraşılmış ,gayet güzel yapılmışlar.Hem videoda sadece bunlar gösterildi diye tek yeni düşman bunlar olacak diye bir şey yok.Ben daha kaliteli bir tanıtım videosu geleceğinden eminim.Ve maalesef bazı kişiler hep aynı tutumu sergilediği için onlara tavsiyem bence bu oyunu takibi bırakın.Hani eleştiride bir yere kadar resmen bunu alışkanlık haline getirmiş çatık kaşlı tipler var.Sırf bir şey olsun da eleştireyim derdindeler.Girmişsiniz bir karanlığın içine hep aynı meselelerden bahsediyorsunuz.Bu oyunu gerçekten oynamak istediğinize veya sevdiğinize emin misiniz ? Bu video ile gelecek paketi yargılamayın.Ben eminim ki çok güzel bir paket bizi bekliyor olacak.
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Bourne »

Kuşkusuz şuana kadar yapılan en kötü tanıtım videosu.Yazılanlara bakıyorumda yok eleştirmeyin yok daha ne olsunmuş.Bikere şu itici ruh halinden sıyrılalım artık,yöneticilere şirin görününce size bu oyunu bedava oynama fırsatı vermiyorlar.Oyuna para ödüyorsunuz en iyisini istemekte en doğal hakkınız.
Yinede ne olursa olsun (ki umarım video yanıltmıştır bizi) oyuna değişik birşeylerin gelmesi bir iki yıl daha oyuna soluk aldıracaktır.Yeni seviye ve eşyalar yeni oyuncuları kazandırabilir ilk defa oynayanların bölgelere adaptasyonu oldukça zordu çünkü.Çokta umutlanmadan,artık oyunda değişik birşeylerle karşılaşmanın hoşluğuyla Karaköy'de Mansurbey'in heykelinin orda koşuşturacağımız günü bekleyelim bakalım.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Ya çıkın artık şu oyuna para veriyorum tribinden, para verilmeyen oyun kalmadı piyasa da kalkıp İKV ye verdiğin 3 kuruşun hesabını böyle soramazsın, para veriyorsan hizmet alıyorsun, paranın karşılığında ekstra bir taahhütte bulunmuyor adamlar, yok 5 sene sonra bu mu gelecekti, yok 25 aralığı ziyan ettiler, yok bilmem ne, Serinplay’in dediği gibi oyunun hikaye örgüsünde olan harita ve fareadamlar, farklı yaratık kesmek istiyorsan gavur icadı MMORPG oyun çok git oraya aklına hayaline gelmedik yaratıkları kesersin, cebindende tomarla parayı alır, görürsün o zaman oyuna para nasıl gidiyormuş..
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Zaten harita tam hazır bile degil modelleme bitmemiş biten kısımları çekmişler 2b felan şuan bu yüzden canlı durmuyor.. o karakalem çizimlerde şekillerini alıcaktır oyun içersine tasarımı aktarılıcaktır
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Serinplay yazdı: 28 Ara 2017 11:06 Arkadaşlar peşin hüküm davranmayalım.İlk izlediğimde bende biraz peşin hüküm davrandım ama sonra sakin kafayla tekrar izleyip düşündüğümde daha gösterilmeyen çok şeyin olduğunu , haritaların bitmemiş olduğunu göz önünde bulundurdum.Şimdi kalkmış oyunun hikayesinden bir haber insanlar "ya fare adam mı getirdiniz yine" diye yorum atıyorsa acı bir durum.Siz İKV'yi Çin mitolojisi mi sandınız da adamlardan sürekli yeni yaratıklar uydurmalarını bekliyorsunuz.O videodaki fare adamlar üzerinde uğraşılmış ,gayet güzel yapılmışlar.Hem videoda sadece bunlar gösterildi diye tek yeni düşman bunlar olacak diye bir şey yok.Ben daha kaliteli bir tanıtım videosu geleceğinden eminim.Ve maalesef bazı kişiler hep aynı tutumu sergilediği için onlara tavsiyem bence bu oyunu takibi bırakın.Hani eleştiride bir yere kadar resmen bunu alışkanlık haline getirmiş çatık kaşlı tipler var.Sırf bir şey olsun da eleştireyim derdindeler.Girmişsiniz bir karanlığın içine hep aynı meselelerden bahsediyorsunuz.Bu oyunu gerçekten oynamak istediğinize veya sevdiğinize emin misiniz ? Bu video ile gelecek paketi yargılamayın.Ben eminim ki çok güzel bir paket bizi bekliyor olacak.
Bende defalarca izledim ve sana katılıyorum biz ortaya şu an bir iş koyuyoruz ve sizin için bu bölgeyi yapıyoruz bunun tam tersine inananlar için gayet ibretlik bir video olmuş.Ayriyetten benimde senin yazdıklarına birşey eklemek istiyorum.Arkadaşlar Çemberlitaş trailer’ında Gaffar’ın ne asası vardı ne de kaplaması yapılmıştı ve de bölgenin 1.kısmında yer alıyordu izlerseniz anlayacaksınız
Kullanıcı avatarı
Tertip
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tek Yumruk

Mesaj gönderen Tertip »

25 Aralık’ı unuttuk... Bu sözü hangi Npc söylüyordu?

İKV adına hayırlısı olsun artık ne diyelim.
Resim