Çılgın Meksikali Yetenegi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: Çılgın Meksikali Yetenegi

Mesaj gönderen TOLGARDA »

MobilSorun78 yazdı: 23 Ara 2017 01:14 Dediğini anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum.
:')

Duygusal olarak parçalanmak daha uyumlu olurdu ama bu konuda.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: yok

Mesaj gönderen cezateam06 »

KraToSs yazdı: 23 Ara 2017 10:14
cezateam06 yazdı: 23 Ara 2017 01:49
MobilSorun78 yazdı: 23 Ara 2017 01:14 Dediğini anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum.
Başka şeylerde öğren arada kullanırsın hep aynısı sıktı :unamused:
Duygusal devinimlerin izdüşümsel yansımalarını birebir yaşattın.
Aleyküm Selam kardeş
Resim
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kubi07 »

ERSEN yazdı: 23 Ara 2017 02:22
noctiluca yazdı: 23 Ara 2017 01:06 cilgin meksikali yetenegi vardi bir zamanlar hizli dövüşü acinca oluyordu aklima geldi ne zamanlardi ya 😄
Ne günlerdi be, ofansif yeteneğinin yerine vardı. 15 puanda çılgın meksikalı olma ihtimali vardı vs. Tabi o zamanlarda sert vuruş falan kullanmazdık. Sert vuruş normal vuruştan daha az vururdu. Böyle bir absürdlük vardı. Şöyle bakınca baya yol katetmişiz :)
Harbiden hocam iyi hatırlattın sert vuruş hasar vermiyordu eskiden :D
Normal vura vura keserdik herşeyi.

Hatırladığım kadarıyla animasyon ile hasar verme anı farklıydı birde.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

kubi07 yazdı: 23 Ara 2017 11:34
noctiluca yazdı: 23 Ara 2017 01:06 cilgin meksikali yetenegi vardi bir zamanlar hizli dövüşü acinca oluyordu aklima geldi ne zamanlardi ya 😄
Ne günlerdi be, ofansif yeteneğinin yerine vardı. 15 puanda çılgın meksikalı olma ihtimali vardı vs. Tabi o zamanlarda sert vuruş falan kullanmazdık. Sert vuruş normal vuruştan daha az vururdu. Böyle bir absürdlük vardı. Şöyle bakınca baya yol katetmişiz :)

Sert Vuruş hasar vermiyordu derken sert vuruş önceden direk yaratığın üstüne atılıyordu ve max hasarını arttırıyordu ıska geçmezsen tabi.

İyi forumlar
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

ForGaDDaRLorD yazdı: 23 Ara 2017 11:41

Sert Vuruş hasar vermiyordu derken sert vuruş önceden direk yaratığın üstüne atılıyordu ve max hasarını arttırıyordu ıska geçmezsen tabi.

İyi forumlar
O zamanlar küçüktüm pek oyunu dikkatli oynamazdım o yüzden tam olarak hatırlamıyorum ama hatırladığım kimse sert vuruşa puan dahi vermezdi.
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

kubi07 yazdı: 23 Ara 2017 11:43
ForGaDDaRLorD yazdı: 23 Ara 2017 11:41

İyi forumlar
O zamanlar küçüktüm pek oyunu dikkatli oynamazdım o yüzden tam olarak hatırlamıyorum ama hatırladığım kimse sert vuruşa puan dahi vermezdi.
Sert vurus oto atağı sifirlamak yani animasyon tekrari yaptirmak icin kullaniliyordu
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

herkes salladıkça sallıyor çoştukça çoşuyor

Anlatayım;

Sert vuruş yeteneği 15 puanda Karakter penceresinde 1000 max veriyordu çok kısa bir süreliğine. Yaratığa düşmana falan atılmıyordu anlayacağınız.Yani o Saniyede ıska geçmezsen ne ala geçersen hiçbir işe yaramaz normalde de yaramıyordu çünkü sakınma ve ruh du tüm şifa ve savaşçılar 1000 max olayınıda hayret kendine beta diyenler bile bilmemiş.

Bunun nedeni bu yetenek pvp ve pvp dışında çok az kullanıyordu kullanan kesimde alman set dizen birkaç insan buda bir elin parmaklarını geçmez 39 da çok vs ettim bu alman eşyalarla ve sunucu da bu yeteneği 15 puanda kullanan 2 kişi var ya da yoktu.

Olay budur.
İyi forumlar.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
ERSEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ERSEN »

Ne kadar eskiden bahsediyoruz bilmiyorum ama neredeyse emin olmakla birlikte sert vuruş ve ağır vuruş aynı anda varken yani 49 yıllarında, normalde 1500 vuruyorsam sert attığımda 1200 vururdu, ağır attığımda da 1500 civarı vururdu. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur.
ByERseN MBLGL

ByERseNN xMBLGLx
Kullanıcı avatarı
Ukde
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Mutlak Hüzün

Mesaj gönderen Ukde »

Parlementxx yazdı: 23 Ara 2017 09:05
cepni yazdı: 23 Ara 2017 01:54 Defansif savaşçının olmazsa olmazıdır çılgın meksikalı duy bunu yönetim biz meksikalıyı istiyoruz!!!!!!!!!!11111!!1111ünlemünlem
Defansif savascilara Gmlikte verelimmi kardeş
Çok doğru dedin parlament def tamamen orana göre çifte hesap edilememiş gibi 2 3 çıt büyü öldü..
♦ Kıyametin son rüzgar ürperten, çınaraltı gölgesinde dinlenen yorgun bir UKDE..!

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)
İKV Camiaasına'[Geri döndü.] (01.12.2017)

Resim
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dönüşüm

Mesaj gönderen CARMENTA »

Hızlı Dövüş
Seviye Gereksinimi: 1|Hedef: Kendisi.|Etki: Yakın dövüş silahlarıyla saldırı hızını artırır.|Süre: 15 sn|Yenilenme:45 sn|%|Her bir puan %2 lik hız artışı sağlar|Yüksek puanlarda Çılgın Meksikalı moduna girip ek %20 lik hız artışı ve 5 sn ilave görülebilir|5 puanda %10 Çılgın Meksikalı şansı|10 puanda %20 Çılgın Meksikalı şansı|15 puanda %40 Çılgın Meksikalı şansı

Sert Vuruş
Seviye Gereksinimi: 1|Hedef: Kendisi.|Etki: Bir vuruş süresince hasarı artırır.|Süre: 1 vuruşluk|Yenilenme: 3 sn|%|Her bir puan %2 lik hasar artışı sağlar|Yüksek puanlarda Bedelsiz Yetenek görülebilir ve hiç kudret harcanmaz|Zihni tutulmuş düşmanlara çifte hasar verir|5 puanda %10 Bedelsiz Yetenek şansı|10 puanda %20 Bedelsiz Yetenek şansı|15 puanda %40 Bedelsiz Yetenek şansı
Resim